По результатам различных опросов, более половины работодателей не считают нужным следить за сотрудниками или просматривать чем они занимаются на работе, более того – многие из них называют слежку аморальной. Однако, есть часть работодателей, которые считают, что следить за сотрудниками нужно. Но такое явление зачастую носит ещё более большой ущерб компании. Если сотрудник догадывается, что за ним следят – он начинает себя ограничивать в работе, боясь проявить фантазию, креативность или новшество в работе. У работников пропадает желание творить что-то для компании, большинство предпочитает ограничиться строго очерченным кругом обязанностей. И к тому же внутреннее доверие в коллективе снижается.
Успешные и талантливые сотрудники больше предпочитают свободу, они хотят, чтобы к ним относились с доверием. Слежение за такими сотрудниками не приведёт к качеству работы, а наоборот, такие люди захотят уйти на более «свободную» работу, где за ними не будет контроля. А это могут стать ваши конкуренты, и об этом не стоит забывать.
Но если директор компании решит использовать метод «слежения», не забудьте переговорить это с сотрудниками. Обговорите, чем он ещё может пользоваться или заниматься. Возможно, занимаясь необычным делом, ваш коллега найдёт стратегический путь развития компании.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.