С 1 сентября повышения пенсионного возраста не будет — закон о пенсреформе не вступит в силу. Как разъяснил спикер Владимир Литвин, причин несколько. Первая — ряд депутатов внесли законопроект об отмене закона еще до того, как его подписал спикер, а учитывая, что Рада была на каникулах, его не могли рассмотреть (пусть даже проголосовав против). Это может послужить формальной причиной для отмены пенсреформы через суд.
Но главное — уже надо внести технические правки, ведь в законе, в частности, указано, что он вступает в силу с 1 сентября. То есть получится, что задним числом, потому что Рада начнет работу только 6 сентября. Пока некоторые депутаты предлагают, чтобы пенсреформа началась с 1 января 2012 года, но МВФ, который до конца года должен предоставить еще 1,5 миллиарда долларов кредита, возражает.
Нардеп-регионал Ирина Горина уверена, что правки проголосуют быстро и закон о пенсреформе пойдет на подпись президенту. «Даже если у президента будут замечания, думаю, что реально их учесть и ввести пенсреформу в силу с 1 октября», — прогнозирует Горина.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?