RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. На работе
  5. Помилки на роботі

Помилки на роботі

2.02.2019 782Автор: Лоліта Платошкіна
Помилки на роботі

Помилки на роботі

2.02.2019     782Автор: 

Без помилок на робочому місці і у житті майже неможливо. Саме на помилках людина отримує безцінний досвід роботи, який приводить її до створення свого особливого механізму роботи та подоланню помилок. Звісно, що ніхто зі спеціалістів не хотів би допускати помилки в роботі, бо дуже часто це призводить до доганам зі сторони керівництва іноді до звільнення. Все залежить від кількості помилок та рівня серйозності завдань. Ця стаття вас навчить вірно сприймати помилки у своїй роботі та працювати з ними.

Якщо ви помітили самостійно помилки в своїй роботі, то найкращим вірним рішення буде одразу ж виправити їх. Але якщо ваші помилки помітив керівник чи директор і викликав вас зробити зауваження – не намагайтесь з ним сперечатися чи виправдовуватися. Найкращим рішенням в такому випадку для вас стане погодитись з усім, що скаже директора та йти виправляти свої помилки.

Як боротися зі страхом помилок на роботі?

Якщо спеціаліст має справу з відповідальною роботою, то він може відчувати страх зробити помилки, що призведе до додаткових витрат чи остаточних рішень щодо вашого звільнення. Постійне передчуття страху призводить до апатії та депресії, відчуття постійного непокою. Тому дуже важливо спеціалісту навчитися робити якомога менше помилок, та навчитися вірно сприймати їх допущення.

Для того, щоб робити менше помилок у роботі необхідно принести в роботу свідомість виконання завдань по етапам. А саме, збір потрібної інформації, її опрацювання, подальше використання, перевірка якості виконання своєї роботи. Окрім цього, намагатися привнести в монотонну роботу щось своє, що зробила її цікавою. І напрацьовувати досвід роботи, який розвине вашу впевненість і кваліфікованість.

Будьте готові до помилок через готовність запропонувати декілька варіантів вирішення проблеми. Якщо ви знаєте, що вас директор викликав саме через причину вашої помилки, то будьте готові вже запропонувати йому вихід із проблеми. Генеруйте більше варіантів рішення питання.

Витратьте особистий час на вирішення проблеми. Покажіть роботодавцю вашу зацікавленість і наполегливість у вирішенні проблеми. Шукайте час і шляхи її вирішення. Якщо витратите додатково свій час, наприклад після роботи, то зможете вирішити проблему дуже швидко.

Не намагайтеся звинувачувати себе в допущеній помилці. Ви лише більше витратите свій час, енергію і породите ще більше страху.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх