UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Помилки на роботі

Помилки на роботі

2.02.2019 796Автор: Лоліта Платошкіна
Помилки на роботі

Помилки на роботі

2.02.2019     796Автор: 

Без помилок на робочому місці і у житті майже неможливо. Саме на помилках людина отримує безцінний досвід роботи, який приводить її до створення свого особливого механізму роботи та подоланню помилок. Звісно, що ніхто зі спеціалістів не хотів би допускати помилки в роботі, бо дуже часто це призводить до доганам зі сторони керівництва іноді до звільнення. Все залежить від кількості помилок та рівня серйозності завдань. Ця стаття вас навчить вірно сприймати помилки у своїй роботі та працювати з ними.

Якщо ви помітили самостійно помилки в своїй роботі, то найкращим вірним рішення буде одразу ж виправити їх. Але якщо ваші помилки помітив керівник чи директор і викликав вас зробити зауваження – не намагайтесь з ним сперечатися чи виправдовуватися. Найкращим рішенням в такому випадку для вас стане погодитись з усім, що скаже директора та йти виправляти свої помилки.

Як боротися зі страхом помилок на роботі?

Якщо спеціаліст має справу з відповідальною роботою, то він може відчувати страх зробити помилки, що призведе до додаткових витрат чи остаточних рішень щодо вашого звільнення. Постійне передчуття страху призводить до апатії та депресії, відчуття постійного непокою. Тому дуже важливо спеціалісту навчитися робити якомога менше помилок, та навчитися вірно сприймати їх допущення.

Для того, щоб робити менше помилок у роботі необхідно принести в роботу свідомість виконання завдань по етапам. А саме, збір потрібної інформації, її опрацювання, подальше використання, перевірка якості виконання своєї роботи. Окрім цього, намагатися привнести в монотонну роботу щось своє, що зробила її цікавою. І напрацьовувати досвід роботи, який розвине вашу впевненість і кваліфікованість.

Будьте готові до помилок через готовність запропонувати декілька варіантів вирішення проблеми. Якщо ви знаєте, що вас директор викликав саме через причину вашої помилки, то будьте готові вже запропонувати йому вихід із проблеми. Генеруйте більше варіантів рішення питання.

Витратьте особистий час на вирішення проблеми. Покажіть роботодавцю вашу зацікавленість і наполегливість у вирішенні проблеми. Шукайте час і шляхи її вирішення. Якщо витратите додатково свій час, наприклад після роботи, то зможете вирішити проблему дуже швидко.

Не намагайтеся звинувачувати себе в допущеній помилці. Ви лише більше витратите свій час, енергію і породите ще більше страху.

Читайте також

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


Часто шукають

↑ Вгору