По данным исследования, приверженность одному работодателю чаще остальных демонстрируют медицинские сестры - среднее время работы в одном учреждении почти 5 лет. 41% медсестер решается поменять работу не ранее, чем отработают на одном месте 6 лет.
Врачи и учителя разделили второе место в рейтинге самых стабильных работников. В среднем, в одной организации они работают чуть более 4 лет.
Квалифицированные рабочие, инженеры КИПиА и фармацевты трудятся на одном месте в среднем около 3,7 лет.
Около 3,5 лет посвящают работе в одной организации микробиологи и психологи.
У экологов, технологов и инженеров-энергетиков, геологов, охранников и персональных водителей средний стаж работы на одном месте немногим более трех лет.
Среднее время работы на одном месте аудиторов и инженеров-проектировщиков составляет чуть менее трех лет.
Операционисты банков, медицинские представители, юристы, менеджеры по ВЭД и логистике в среднем работают в одной компании 2,6 до 2,9 лет.
Журналисты, менеджеры по развитию, туризму и управлению персоналом, программисты 1С, кадровики и бизнес-аналитики, согласно исследованию в среднем работают на одного работодателя около двух лет.
Чаще всего меняют компании специалисты по связям с общественностью, офис-менеджеры, сметчики, PR-менеджеры, бренд-менеджеры. По данным исследования, более половины PR-менеджеров и офис-менеджеров меняют работу раз в год и чаще.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.