За данное решение во исполнение протеста заместителя прокурора Киева проголосовало 84 депутата (при этом в начале заседания было зарегистрировано 77 депутатов).
В частности в своем протесте прокуратура Киева обратила внимание депутатов Киеврады на то, что вышеуказанный запрет, закрепленный решением Киеврады от 23 декабря 2010 года и вступивший в силу 31 марта 2011 года, не соответствует действующему законодательству. В частности органы местного самоуправления не могут регулировать продажу подакцизных товаров. Кроме того, закрепленное в решении определение «малые архитектурные формы» не соответствует определению, закрепленному в законодательстве, сообщает Дело.
Таким образом, никем не выполняющийся запрет на продажу пива и слабоалкогольных напитков в киосках отменен.
Как сообщалось, запрет на продажу ряда подакцизных товаров в столичных ларьках вступил в силу 31 марта. Мэр Леонид Черновецкий в начале января, несмотря на критику, подписал решение Киевсрады №413/5225 от 23 декабря 2010 года.
Согласно этому документу, места торговли во временных сооружениях общей площадью до 40 кв. м признаны непредназначенными для реализации пива (кроме безалкогольного), алкогольных и слабоалкогольных напитков, столовых вин и табачных изделий.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?