Вскоре в Киево-Печерской лавре можно будет прогуляться по Митрополичему саду (находится возле дома наместника Лавры) и отведать монастырского вина в здешних погребах. Реконструировать, а потом открыть для посетителей Митрополичий сад решило руководство Киево-Печерского заповедника, пишет Сегодня.
«Мы хотим воссоздать исторический облик Митрополичего сада таким, каким он был до начала ХХ века. Для этого его необходимо благоустроить: проложить дорожки, установить лавочки, беседку и заменить некоторые деревья», – рассказала изданию гендиректор заповедника Марина Громова.
После реконструкции сюда позволят заходить всем паломникам и туристам, дабы просто отдохнуть, будут водить экскурсии. В заповеднике говорят, что все желающие смогут зайти в винный погреб на территории сада и попробовать монастырское вино.
Экскурсоводы будут рассказывать историю сада, ведь тот был высажен еще в конце ХУІІ века. В те времена здесь гуляли павлины, а фрукты со здешних деревьев подавались к императорскому столу. Сад закрыли от посетителей в начале ХХ века.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?