Как отмечает депутат, паспорт гражданина Украины, в отличие от паспорта советского образца, оказался без графы «национальность», которая существовала на протяжении многих десятилетий. Таким образом, подчеркивает Мойсик, «начиная с 26 июня 1992 года страна стала на путь денационализации, в результате чего граждане Украины разных национальностей потеряли право на национальную идентичность».
У депутата сложилось впечатление, что население в большинстве своем восприняло исключение графы «национальность» как «насильственное действие власти, направленное на препятствие, а в дальнейшем — и на невозможность осознания гражданами Украины, в первую очередь молодежью, своей национальной идентичности».
«В последнее время многие избиратели, в первую очередь на личных приемах, обращаются с категорическим требованием внести в Верховную Раду Украины законопроект о восстановлении в паспортах, свидетельствах о рождении и других документах гражданского состояния сведений о национальности гражданина Украины», — добавил Мойсик.
Парламентарий уверен, что его законодательная инициатива поможет снять социальное напряжение в обществе и покажет бессмысленность попыток подменить понятие «украинец», «россиянин», «белорус», «поляк» и т.д. словосочетанием «гражданин Украины».
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.