Как отмечает депутат, паспорт гражданина Украины, в отличие от паспорта советского образца, оказался без графы «национальность», которая существовала на протяжении многих десятилетий. Таким образом, подчеркивает Мойсик, «начиная с 26 июня 1992 года страна стала на путь денационализации, в результате чего граждане Украины разных национальностей потеряли право на национальную идентичность».
У депутата сложилось впечатление, что население в большинстве своем восприняло исключение графы «национальность» как «насильственное действие власти, направленное на препятствие, а в дальнейшем — и на невозможность осознания гражданами Украины, в первую очередь молодежью, своей национальной идентичности».
«В последнее время многие избиратели, в первую очередь на личных приемах, обращаются с категорическим требованием внести в Верховную Раду Украины законопроект о восстановлении в паспортах, свидетельствах о рождении и других документах гражданского состояния сведений о национальности гражданина Украины», — добавил Мойсик.
Парламентарий уверен, что его законодательная инициатива поможет снять социальное напряжение в обществе и покажет бессмысленность попыток подменить понятие «украинец», «россиянин», «белорус», «поляк» и т.д. словосочетанием «гражданин Украины».
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.