Популярність «айтішних» спеціальностей в Україні зростає. Як з’ясував Jobs.ua, згідно з даними Мінюста країни, кількість IT фахівців, що були зареєстровані у якості фізичних осіб-підприємців, за минулий рік збільшилася на 23% та склала 154 000 людей.
Столиця та Київська область лідирують у кількості таких підприємців. Тут їх нарахували 47 778 осіб. Наступною йде Харківська область із 21 847 підприємцями – «айтішниками». На третьому місці – Львівська область та її 15 643 особи-підприємця.
Відсоток жінок, зайнятих у цій сфері, також дещо збільшився. Цей показник підвищення їх кількості склав 1%.
Комп’ютерне програмування залишається найбільш популярним напрямком у якому працюють вітчизняні програмісти. Набирає популярності й такий вид послуг, як консультування з питань інформатизації. Обробка даних сягає третю сходинку у цьому рейтингу популярності спеціалізацій IT-сфери.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.
До відмов не звикати кожній людині, ми стикаємося з ними щодня. Але чи варто реагувати на відмову як остаточний вердикт? Портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує з’ясувати, як реагувати на відмови так, щоб співрозмовники вас почули.