Популярність «айтішних» спеціальностей в Україні зростає. Як з’ясував Jobs.ua, згідно з даними Мінюста країни, кількість IT фахівців, що були зареєстровані у якості фізичних осіб-підприємців, за минулий рік збільшилася на 23% та склала 154 000 людей.
Столиця та Київська область лідирують у кількості таких підприємців. Тут їх нарахували 47 778 осіб. Наступною йде Харківська область із 21 847 підприємцями – «айтішниками». На третьому місці – Львівська область та її 15 643 особи-підприємця.
Відсоток жінок, зайнятих у цій сфері, також дещо збільшився. Цей показник підвищення їх кількості склав 1%.
Комп’ютерне програмування залишається найбільш популярним напрямком у якому працюють вітчизняні програмісти. Набирає популярності й такий вид послуг, як консультування з питань інформатизації. Обробка даних сягає третю сходинку у цьому рейтингу популярності спеціалізацій IT-сфери.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.