UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Вибір професії
  5. В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності

В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності

18.04.2019 864Автор: Олександр Мавлідінов
В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності

В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності

18.04.2019     864Автор: 

Популярність «айтішних» спеціальностей в Україні зростає. Як з’ясував Jobs.ua, згідно з даними Мінюста країни, кількість IT фахівців, що були зареєстровані у якості фізичних осіб-підприємців, за минулий рік збільшилася на 23% та склала 154 000 людей.

Столиця та Київська область лідирують у кількості таких підприємців. Тут їх нарахували 47 778 осіб. Наступною йде Харківська область із 21 847 підприємцями – «айтішниками». На третьому місці – Львівська область та її 15 643 особи-підприємця.

Відсоток жінок, зайнятих у цій сфері, також дещо збільшився. Цей показник підвищення їх кількості склав 1%.

Комп’ютерне програмування залишається найбільш популярним напрямком у якому працюють вітчизняні програмісти. Набирає популярності й такий вид послуг, як консультування з питань інформатизації. Обробка даних сягає третю сходинку у цьому рейтингу популярності спеціалізацій IT-сфери.

Читайте також

  • Талановиті українці, хто кине виклик Labubu?17 липень, 2025

    Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.

  • Як стартувати в геймдеві?16 липень, 2025

    Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.

  • Як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення?15 липень, 2025

    Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.

  • Hustle culture, або «культура метушні»: коли трудоголізм — це вже занадто?13 липень, 2025

    Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?

  • Опануйте англійську з чатом GPT за 3 місяці12 липень, 2025

    Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.


↑ Вгору