Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
 4. Вибір професії

В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності

18.04.2019 168Автор: Александр Мавлидинов
В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності

В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності

18.04.2019     168Автор: 

Популярність «айтішних» спеціальностей в Україні зростає. Як з’ясував Jobs.ua, згідно з даними Мінюста країни, кількість IT фахівців, що були зареєстровані у якості фізичних осіб-підприємців, за минулий рік збільшилася на 23% та склала 154 000 людей.

Столиця та Київська область лідирують у кількості таких підприємців. Тут їх нарахували 47 778 осіб. Наступною йде Харківська область із 21 847 підприємцями – «айтішниками». На третьому місці – Львівська область та її 15 643 особи-підприємця.

Відсоток жінок, зайнятих у цій сфері, також дещо збільшився. Цей показник підвищення їх кількості склав 1%.

Комп’ютерне програмування залишається найбільш популярним напрямком у якому працюють вітчизняні програмісти. Набирає популярності й такий вид послуг, як консультування з питань інформатизації. Обробка даних сягає третю сходинку у цьому рейтингу популярності спеціалізацій IT-сфери.

Читайте також

 • Розумний підхід до відпустки18 серпень, 2019

  Літо - найкраща пора для відпочинку. Тому спеціалісти заздалегідь намагаються спланувати свої відпустки саме на цей час. Щоб відпустка не була зірвана та не приходилось повертатися до роботи, чи хвилюватися за недороблені справи, jobs.ua пропагандує розумний підхід до вибору та проведенню відпустки спеціалістом. Ця стаття саме про це.

 • Популярні напрямки розвитку світового ринку праці14 серпень, 2019

  У цей самий час, світовий ринок праці рухає розвиток у досить цікавих напрямках, визнаних прогресивними тенденціями на поточний рік.

 • Як не втратити кандидата на вакансію13 серпень, 2019

  Співбесіда - ділова зустріч, на якій роботодавець підбирає відповідного спеціаліста в компанію. Це досить відповідальна справа, бо за одну зустріч роботодавцю необхідно познайомитись зі здобувачем, як з людиною, оцінити його професійні здібності, дізнатися про головні якості. Тим паче, що на день роботодавець проводить таких співбесід досить багато та одразу сформувати якесь ставлення до пошуковця. Якщо вам сподобався спеціаліст на співбесіді та ви відчуваєте, що ця людина підходить на посаду в вашій компанії, то тримайте її обома руками та дайте їй зрозуміти, що ви цілком зацікавлені нею.

 • Планування "ключових подій", як основа успіху 13 серпень, 2019

  Це все нагадує автосугестію – процес самонавії, призваний поселити у словах та діях людини рішучість й впевненість у своїй спроможності досягти бажаного.

 • Необхідна "неправда" під час співбесіди12 серпень, 2019

  Боятися співбесіди не має сенсу – бо це невід’ємна частина вашого працевлаштування.

↑ Вгору