Популярність «айтішних» спеціальностей в Україні зростає. Як з’ясував Jobs.ua, згідно з даними Мінюста країни, кількість IT фахівців, що були зареєстровані у якості фізичних осіб-підприємців, за минулий рік збільшилася на 23% та склала 154 000 людей.
Столиця та Київська область лідирують у кількості таких підприємців. Тут їх нарахували 47 778 осіб. Наступною йде Харківська область із 21 847 підприємцями – «айтішниками». На третьому місці – Львівська область та її 15 643 особи-підприємця.
Відсоток жінок, зайнятих у цій сфері, також дещо збільшився. Цей показник підвищення їх кількості склав 1%.
Комп’ютерне програмування залишається найбільш популярним напрямком у якому працюють вітчизняні програмісти. Набирає популярності й такий вид послуг, як консультування з питань інформатизації. Обробка даних сягає третю сходинку у цьому рейтингу популярності спеціалізацій IT-сфери.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?