Ні для кого не секрет, що єдиним ефективним способом надихнути співробітників є підйом заробітної плати або грошові заохочення. Але якщо компанія не передбачає фінансові розтрати та ліміти фінансового фонду обмежені, треба шукати інші способи та спроби надихнути робочу команду на успіх. На питання як, шукайте відповідь в цій статті.
Для того, щоб надихнути співробітників на успіх чи продуктивну роботу, треба мати лідерські якості. Якщо ви не являєтесь для своїх співробітників лідером, то краще цю справу перекласти на справжніх лідерів в колективі. По-перше, вони зроблять цю справу набагато краще, по-друге, вони справді отримають реальні позитивні результати.
Отже, якщо перед вами стоїть завдання вмотивувати співробітників на роботу чи результат, то перш за все потрібно дізнатися для яких цілей. Відповідно завданню чи задачам треба підбирати способи, які ідеально підійдуть для цього.
Якщо ви хочете підвищити авторитет своєї компанії для нових співробітників та покращити максимально умови всім робітникам, добре працює спосіб замовлення їжі на офіс, безкоштовна їжа: чай, кава, печиво, фрукти чи бізнес-ланчі. Ви також можете створити зручні умови для комфортного відпочинку та оснастити приміщення цікавими активними іграми для обідньої перерви.
Якщо ви хочете підвищити рівень залученості спеціалістів у робочі справи, то достатньо для цього створити конкурентність серед працівників через визначення найкращого працівника в професійній ніші. Звісно ж, найкращих слід нагородити або привселюдними подяками та грамотами або, навіть, додатковими відпустками чи відгулами. Краще за все нагороджувати якимось реальними плюшками, які будуть гідно оцінені вашими співробітниками.
Не забудьте також і про спільні відпочинки чи корпоративи на свята, що пробуджує командний дух і формує корпоративну команду, яка зможе надалі працювати згуртовано.
Дуже добре, якщо робоча команда не втрачає пильність і у складних ситуаціях знаходить швидкий і найбільш працюючий спосіб вирішення проблеми. Такі рішення не повинні залишатися без уваги керівництва і повинні бути відмічені. Акцентуйте свою увагу на потенціалі команди, а якщо бачите, що їм потрібна допомога, не полінуйтесь їм її надати. Інколи до перемоги чи потрібного результату команду розділяє лише крок.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».