Для щоденних справ потрібно брати звідкись енергію. Що робити, коли сил немає, і коли почуваєтесь виснаженими, але попереду багато роботи? Звідки черпати енергію для щоденної праці? Давайте з’ясуємо це разом із Jobs.ua.
Якщо ваша робота водночас є вашою улюбленою справою – вітаємо, вам поталанило. Але якщо це не так, і за улюблену справу вам гроші не платять, все одно варто зайнятися тим, що вам до душі. Займаючись улюбленим ділом, ви відновлюєте душевну рівновагу і поповнюєте запаси енергії. Робіть те, що надихає вас, і тоді улюблена справа підзаряджатиме вас як powerbank.
Коли ви обіймаєтеся з дорогими для вас людьми, ви не тільки зменшуєте виробітку гормону стресу в організмі – кортизолу, а й провокуєте виробітку серотоніну, який позитивно впливає на самопочуття і дарує відчуття щастя. Нервова система заспокоюється, покращується емоційний фон. І всі ці приємні речі ведуть до появи енергії у вашому організмі.
В любові міститься нескінченне джерело позитивної енергії. Відчуваючи любов до інших людей, приймаючи від них їхню любов, ви заряджаєтеся енергією. І мова йде не тільки про любов до людей, а й до природи, до всієї планети і до всього живого. Тут принцип простий: все, що ми любимо – дає нам енергію, а все, що ми не любимо – її забирає.
Важливо не просто спати певну кількість годин, важлива також якість сну. Можна спати вісім годин, і половину з них крутитися з боку на бік. Погодьтеся, вранці бадьорості нізвідки взятися. Тому важливо стежити за якістю свого сну, щоб було звідки черпати енергію для щоденних справ. Міцний здоровий сон відновлює сили дуже швидко. Якісно висипаючись, ви вранці відчуватимете великий заряд бадьорості, навіть якщо за вікном – міжсезонний період, який у багатьох людей негативно відбивається на здоров’ї.
Повертаючись додому втомленим з роботи, часто хочеться тільки одного – відпочити. І щоб ніхто не турбував. Але якщо у вас чудові стосунки з рідними людьми, вам дуже поталанило. Діти, які навперебій розповідають про свої щоденні пригоди і курйозні випадки, ваша кохана людина, яка теж поділиться з вами, як минув у неї день – насправді, це просто інший вид зарядки. Слухаючи дітей чи кохану людину, приходить внутрішній спокій. Зауважували таке?
Сім’я заповільнює шалений темп життя, гармонізує вас із вашим внутрішнім світом. І світом інших людей.
Секрет довгожителів високогірних районів давно розкритий. Одна з важливих складових їхнього довголіття – вони багато рухаються, багато ходять. Звичайно, будь-який вид фізичної активності корисний, але все ж таки краще займатися на свіжому повітрі біля водойми, а не в задушливому фітнес-залі. Але, безсумнівно, будь-який вид фізичної активності приносить свої плоди – добре самопочуття та наповнення життєвою енергією.
Для екстремальних особистостей чудово підійде цей варіант. Влаштовувати періодичні голодування – це ніби робити перезавантаження свого організму. Але, перш ніж почати голодувати, краще проконсультуйтеся з сімейним лікарем, чи потрібно давати вашому організму таку екстремальну нагрузку, чи краще її уникнути.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?