RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Декрет / больничный

Декрет / больничный

вопросы юристу по декрету и продолжительности больничного листа

Последние вопросы юристу:

Наталія ( 8 Июль 2020)

Добрий день. У мене виникла складна ситуація. У школі получилась двойна декретна відпустка. Я працювала асистентом вчителя інклюзивного та інтегрованого навчання. У квітні 2020 року я звільнилась з посади асистента шляхом переводу на посаду вчителя початкових класів, так як за освітою є такою, на час перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку основного працівника М. (06.06.2020 р.), тому що інша вчителька Д., яка працювала на декретному місці основного працівника до фактичного виходу М. на роботу, пішля у відпустку по вагітності і пологах. 04.06.2020 року основний працівник М. звільнилась, а зі мною трудового строкового договору ніхто не розірвав і я продовжую працювати на основному місці. Відпустка по вагітності і пологах декретниці Д. закінчується 23.08 2020 року. Яка доля чекає мене: чи звільнять із займаної посади і переведуть на основне місце працівницю Д., чи працевлаштуюють у цій же організації, не звільняючи мене з основного місція роботи? Дякую.

 Посмотреть ответ

Ольга ( 9 Апрель 2020)

Доброго дня. Я потрапила у складну ситуацію і не знаю, як її вирішити та куди мені звернутись. Сподіваюсь на допомогу. Я працювала на підприємстві, форма власності ТОВ, завагітніла, повідомила керівництво, яке сказало, що проблем з декретом не буде. Відпрацювала я 7 місяців, взяла лікарняне (воно в мене з 24.06.19року), і спокійно чекала пологів та декретні кошти. Народила 29.08.19р в срок і без ускладнень(дякувати Богу), а коштів немає. Звернулась в телефонному режимі до ФСС відповідний відділ де зареєстровано підприємство запитати , коли їх можна очікувати, ті кошти на що отримала відповідь, що немає по мені зареєстрованої заявки. Далі також в телефонному режимі спілкувалась з керівництвом , яке мені сказало, що заявку не прийнято у зв’язку з тим , що підприємство не оплачувало ЄСВ з січня 2019р. і , відповідно, не буде прийнята та декрет неоплатиться, якщо податок не оплатять. Сказали зачекати вони, що в них фінансові труднощі і вони сподіваються скоро закриють заборгованість. Час йшов і я періодично звонила до начальства і чула знову те саме, але часу минуло ну дуже багато вже , дитині 7 місяців уже,і ми з чоловіком вже задумались про суд та перед тим , ще раз зв’язалась з підприємством на що отримала нову відповідь, що вони навряд погасять заборгованість, що в них є довідки в яких вказано , що вони не ведуть ніяку діяльність(з якого часу не знаю) і, відповідно , не мають доходу, сказали самій вирішувати це питання. Виходить , що через несплату заборгованості я лишусь без грошей та без самого декрету та стажу для трудової (3 роки по догляду за дитиною), але ж по закону я маю право обов’язково отримати цю виплату. Я навіть а біржу стати напевно не можу уже, щоб цей декрет звідти отримати....Що мені робити , куди звертатись ?

 Посмотреть ответ
← CtrlCtrl →
7 из 114

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх