Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
   1. Работа в Украине
   2. Онлайн консультация юриста
   3. Сокращение / увольнение

   Сокращение / увольнение

   онлайн-консультация по вопросам увольнения и сокращения штата

   Последние вопросы юристу:

   Руслана (30 Май 2020)

   Доброго дня! Іде реорганізація санаторної школи 1-3 ступенів. Керівник закладу оголосила, що буде скорочення вихователів і я підлягаю скороченню. Наш заклад має бути ліцеєм при якому працюватиме пансіонат, де будуть проживати діти з віддалених районів. У зв'язку з цим зберігається 2-3 ставки вихователя, але на них претендують декретники, які з першого вересня 2020 року виходять на роботу. Я із 1963 року народження. Станом на 1 вересня мені приблизно лишається 2 роки і 8 місяців до пенсії за роками. Маю 35 років безперервного педагогічного стажу, є єдиним годувальником в сім'ї, дитина навчається у вузі, маю вищу категорію, звання старшого вихователя та безліч нагород за сумлінну працю в даній установі. Чи маю я переваги на збереження робочого місця до настання пенсійного віку, і чи варто мені згоджуватися на скорочення, перериваючи стаж роботи перед пенсією? Чи є закони, які убезпечують мене від скорочення, бо надії на те, що після скорочення з даної установи мене візьмуть назад немає ніякої? Чи є правовими є дії керівника, щодо мене?

    Посмотреть ответ

   Уляна (27 Март 2020)

   Добрий день! Мене звати Уляна. Працюю перекладачем юридичної та технічної документації на німецькому підприємстві, яке знаходиться у Львівській області. Роботодавець видав 12 лютого 2020 року наказ, згідно якого мене планують скоротити у зв'язку із скороченням штату. Скорочення має відбутись 13.05.2020 року. З 23.03.2020 до 03.04.2020 року підприємство на простої, відповідно я отримую 2/3 окладу. У звязку із карантинним заходами простій можуть продовжити до кінця квітня. Чи законні дії роботодавця проводити скорочення в умовах карантину, адже я не отримаю відповідної суми допомоги, яка грунтується на середньомісячному заробітку. Крім того я не можу відпрацювати два повні місяці згідно закону до дати скорочення. Чи можу я оскаржити дії роботодавця у суді на законних підставах? Дякую за відповідь!

    Посмотреть ответ

   Віта (13 Январь 2020)

   Доброго дня , прошу вашої допомоги у вирішенні спірного питання стосовно трудового законодавства. Я Ситник Віта Віталіївна знаходжусь у декретні відпусці по догляду за дитиною до трьох років . яка закінчуєтся 20 січня. Я була офіційно оформленна на посаді продавець-консультант в місті Черкаси торгова мережа ПП " Фортуна тютюн" кіоск в ТЦ "Фуршет".Під час відпустки торговий відділ (кіоск) який знаходився в ТЦ " Фуршет" був закритий.Так як настав час виходу з декретної відпустки , я звернулась до менеджера мережі в Черкаси , стосовно роботи. На шо, мені відповіли що твій відділ продажу (кіоск) ліквідовано та робочіх місць в місті Черкаси не має. Запропонували звільнитися за власним бажанням. Коли я відмовилася від данної пропозиції менеджера, вона сказала - що робота є але в іншому місті , можешь іти працювати. Мені менеджер надала дві заяви за власним бажанням та за згодою сторін. Чи можу , я вимагати звільнення за скороченням та вихідну компенсацію так як я не була попереджена про те що мене звільнять. З повагою Ситник Віта +380977307931

    Посмотреть ответ
   Ctrl →
   Стр. 1 из 145

   Ищете работу?

   Ищете персонал?

   Другие документы

   Часто ищут:

   ↑ Наверх