RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Сокращение / увольнение

Сокращение / увольнение

онлайн-консультация по вопросам увольнения и сокращения штата

Последние вопросы юристу:

Юлія (12 Сентябрь 2023)

Підкажіть будь-ласка, знаходжусь в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 років 25.09.2023 закінчується Декретна відпустка, а 26.09.2023 я повинна вийти на роботу, але в минулому році 2022 наш відділ перестав існувати і зараз мені пропонують роботу нижчою за умовами і окладом і більше нічого кращого запропонувати вони не можуть. Просять, або вийти на одну із запропонованих робіт ними, або звільнитись за власним бажанням чи згодою двох сторін. Скорочувати вони не можуть із-за того що я в декреті. І компенсаційні виплати кажуть теж не виплатять. Підкажіть, чи я можу розраховувати на компенсацію у розмірі від 2 окладів і що зробити, щоб вони скоротили мене з посади на якій я ще зареєстрована? Або якщо ніяк не можна отримати скорочення з компенсацією як краще звільнитись? Зі згодою 2 сторін чи за власним бажанням ? Дякую заздалегідь

 Посмотреть ответ

Анжеліка (21 Апрель 2023)

Доброго вечора. Працюю 4 роки на Новій Пошті. З них 1,5 роки керівник відділення. Виникла така ситуація , що за однієї помилки хочуть звільнити мене по статті за втратою довіри. Ситуація виникла у тому , що я видала посилку у кредит без присутності клієнта, але з підтвердженням коду із смс ( має бути обов’язково під час оформлення, та відправляється лише на той номер який закріплений за лбдиною) . Претензій від клієнта немає, шкоди компанї не завдано. Клієнтом був мій працівник та посилку в кредит брала для себе, але кредит оформлювали на працівника . Це було 1 березня 2023 року . 10 квітня 2023 року мені повідомили керівники інших відділень, що мене хочуть звільнити. Мені цю інформацію ніхто не повідомляв, до тих пір поки я сама не зателефонувала і Ц тлчнила цю інформацію . Мали 11 квітня передати до юрвідділу інформацію про моє звільнення. Сьогодні 21 квітня 2023 року і інфлрмації більше не має нічкої. Чи можливо так що закінчився термін, щоб можна було звільнити ми статті так як пройшло уже більше ніж 1,5 місяці після моєї помилки? Чи є законними підстави на звільнення по статті? Та чи можливо так довго вирішувати дане питання?

 Посмотреть ответ

Анжеліка (21 Апрель 2023)

Працюю 4 роки на Новій Пошті. З них 1,5роки керівник відділення . 1 березня зробила помилку та видала посилку у кредит без присутності клієнта поряд. Заяв ,претензій від клієнта не було . Шкоди компанії не нанесено. Самий клієнт це працівник відділення і з ним було погоджено цей кредит та підтверджено смс повідомленням. 10 квітня мені повідомили інші керівники, що мене мають звільнити. Мені інформації ніхто не надавав . Я почала сама телефонувати і дізнаватись чи це правда, мені сказали так. Сьогодні вже 21 квітня і мені до цієї миті ще не надали відповіді чи дійсно мене будуть звільняти. Просто після скоєного пройшло уде майже 2 місяці і чи можливо звільнити по статті через такий час ? Та який порядок звільнення по статті у такому випадку? Так як офіційно ніяких наказів не було, 11 квітня пали передати до юрвідділу інформацію про звільнення по статті, але на даний момент ніякої інфомації від кзомпанії не надали. Чи має бути якийсь термін для того щоб змогли звільнити по статті по втраті довіри?

 Посмотреть ответ
Ctrl →
1 из 151

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх