Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
      1. Работа в Украине
      2. Онлайн консультация юриста
      3. Прием на работу

      Прием на работу

      вопросы юристу по оформлению на работу, совместительство и пр.

      Последние вопросы юристу:

      Марія (15 Июнь 2022)

      Відповідно Закону України "Про повну загальну середню освіту" керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти обирається на посаду за результатами конкурсу, що проводиться відповідно до вимог Закону та положення про конкурс, затвердженого засновником або уповноваженим ним органом (посадовою особою) (частина перша статті 39 Закону) 20.05.2022 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» (далі — Закон № 2259), яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» і врегульовано питання призначення на посади державної служби громадян України протягом воєнного стану. Прошу Вас надати наступну письмову інформацію: 1. Чи призначення на посаду директора закладу освіти без проведення конкурсу на час воєнного стану буде правильним? Як правильно здійснити призначення на посаду директора закладу освіти в умовах війни? 2. Чи правильне виконання обов’язків директора вакантної посади? Якщо так, то який термін призначення на виконання обов’язків вакантної посади максимальний?

       Посмотреть ответ

      Максим ( 7 Февраль 2022)

      Добрий день. Стосовно відповіді юриста: підскажіть ще будь-ласка, якщо на першому місці роботи графік з 09:00 до 18:00 і на другому місці роботи такий же графік, як це вплине на записи в табілі? Чи можливо працювати одночасно на двох різних підприємствах з однаковим графіком? Чи потрібно на роботі за сумісництвом обов'язково вказувати інший робочий графік, наприклад з 18:00 до 21:00? Попередня відповідь юриста: "Доброго дня! звісно Ви можете працювати на двох підприємствах, згідно зі ст. 21 КЗпП працівник має право укладати трудові договори на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачено законодавством, колективним договором або угодою сторін. Отже, одна робота у Вас буде основна, а інша за сумісництвом. Сумісництво не повинно заважати основній роботі. Сумісництво — це виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації. При прийнятті працівника на роботу за сумісництвом роботодавець видає наказ (розпорядження), де також зазначає, що працівника прийнято на роботу за сумісництвом, посаду, умови роботи, графік роботи з часом її початку і закінчення, а також строк випробування (за потреби) також з прицівником складається трудовий договір, який відповідно до ст. 23 КЗпП може бути: 1) безстроковим, що укладається на невизначений строк; 2) на визначений строк, встановлений за погодженням сторін; 3) таким, що укладається на час виконання певної роботи. Строковий трудовий договір укладається у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру наступної роботи, або умов її виконання, або інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавчими актами. Трудові книжки зберігають і ведуть за основним місцем роботи. Запис про роботу за сумісництвом до трудової книжки за звичай не вносять але за бажанням працівника такий запис може внести виключно роботодавець за основним місцем роботи. При цьому здійснюють цей запис в окремому рядку. Підставою для внесення інформації про роботу за зовнішнім сумісництвом до трудової книжки є довідка про роботу за сумісництвом або копії відповідних наказів, видані неосновним роботодавцем або трудовий договір про роботу за сумісництвом. Всі записи до трудової книжки вносяться виключно за правилами, які викладені в Інструкції №58 про ведення трудових книжок на підприємтсвах."

       Посмотреть ответ

      Руслан (22 Октябрь 2021)

      Доброго дня! Підкажіть будь ласка по трьох питаннях:1)якщо питання про звільнення попереднього директора громадської організації та призначення нового вирішили на загальних зборах 21.09, а реєстраційну дію проведено 27.09, де у Виписці уже зазначено нового директора, то яким числом звільнити попереднього? 2)чи може новий директор громадс організ бути директором на громадських засадах а виконувати роботу іншу по штатному розкладу на іншій посаді, за яку й отримувати зп? 3)яка тут буде підстава звільнення попереднього директора громадс організ-ріш заг зборів?чи Виписка?адже він сам на себе наказ про звільнення не напише ? 4)чи може попередній директор ТОВ, якого звільнено рішенням засновника та призначено нового дир, написати сам на себе наказ про звільнення , в якому зазначити про виплату невикористаної відпустки за 6років?

       Посмотреть ответ
      Ctrl →
      1 из 36

      Ищете работу?

      Ищете персонал?

      Часто ищут

      ↑ Наверх