Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
      1. Работа в Украине
      2. Онлайн консультация юриста
      3. Другое

      Другое

      другие вопросы юристу, которые не вошли в основной рубрикатор раздела

      Последние вопросы юристу:

      Александр (15 Май 2020)

      Законны ли действия охраны частного предприятия по досмотру личных вещей и обыску сотрудника предприятия, который "вызывает подозрение"? Охрана частная, т.е. не является спец.уполномоченным субъектом, наделенным правом проводить / дублировать действия правохоронных органов. При трудоустройстве на частное производственное предприятие был ознакомлен под подпись с Правилами внутреннего трудового распорядка, Должностной инструкцией, Коллективным договором. Никакой информации, тем более ознакомления с инструкциями, положениями либо прочими распоряжениями администрации предприятия о личном досмотре и обыске не было сказано (подписано). Как будут квалифицироваться мои действия, в случае отказа подчиниться незаконным требованиям охраны и оказания сопротивления? Какую доказательную базу собирать для подачи иска в суд о незаконных действиях охраны, распоряжения администрации частного предприятия, которое я в глаза не видел, получения моральной и материальной компенсации.

       Посмотреть ответ

      Смоквіна Світлана Володимирівна ( 2 Май 2020)

      Добрий день Звертається до вас за порадою Світлана, вчитель початкових класів. Я пенсіонерка. Мені назначена пенсія достроково, у 45 років, згідно ст.55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи». Відношусь до ІІ категорії (евакуйована з 10 – кілометрової зони відчуження у 1986 році). Чи розповсюджується на мене п.1 – 2ч. Прикінцевих положень Закону України « Про повну загальну освіту» (набрав чинності 18.03.2020).? Зокрема,у ч 2 ст. 22 цього Закону зазначено: Педагогічні працівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, працюють на основі трудових договорів, що укладаються строком від одного до трьох років. У ч. 3 Прикінцевих положень зазначено: таких працівників треба звільнити до 1 липня 2020 р. і водночас укласти з ними договір строком на один рік. Якщо не погоджуються – звільнити. Чи підпадаю я під цю процедуру «Звільнення – укладання контракту», якщо мені зараз 55 років і я не досягла пенсійного віку?

       Посмотреть ответ

      Світлана (23 Январь 2020)

      доброго дня. Надайте будь ласка консультацію з наступного питання: Я державний службовець. Працюю головним спеціалістом в Управлінні соціального захисту населення з 16.01.2017 року. Кожен рік отримувала щорічну відпустку та матеріальну допомогу на оздоровлення . Відповідно до Постанови КМУ №926 від 03.11.2019р. в установі скорочують 8 працівників. Мене завчасно попередили, що з 10 березня 2020 року мене буде скорочено. Відповідно до складеного графіка щорічних відпусток працівників управління на 2020 рік моя відпустка запланована на лютий 2020 року. Я написала заяву про надання мені частини щорічної відпустки 5 календарних днів(не більше, щоб не було утримання при звільнені , так як працюватиму до 10 березня 2020року) та на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення (гарантована Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 року). В надані матеріальної допомоги на оздоровлення мені відмовлено, пояснивши це тим, що мій період відпустки зачіпляє 2021 рік(до 15.01.2021р.) та спираючись на ст.12 Закону України «Про відпустки» Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. Тобто, основну частину відпустки ,14 календарних днів, я не зможу відбути в зв’язку із звільненням , тому на виплату матеріальної допомоги не маю права. Зауважу, що всім іншим працівникам , яких також скорочують ,матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки надають, так як у них період надання відпустки 2019-2020р. та відпустка на яку вони мають право (до дати звільнення) більше 14 к.д. Дуже прошу надати відповідь, чи маю я право на матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки в моєму випадку. Дякую!

       Посмотреть ответ
      Ctrl →
      Стр. 1 из 287

      Ищете работу?

      Ищете персонал?

      Другие документы

      Часто ищут:

      ↑ Наверх