Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
   1. Работа в Украине
   2. Онлайн консультация юриста
   3. Выход на пенсию

   Выход на пенсию #109395

   Вопрос от Вікторія (22 Ноябрь 2019):
   Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи вважається пенсіонер непрацездатним якщо працює офіційно?

   Ответ юриста ( 1 Декабрь 2019) :

   Доброго дня! Працездатність – це здатність до праці, що залежить від стану здоров’я, фізичного, духовного розвитку (розумових та емоційних можливостей), а також професійних знань, уміння і досвіду працівника, що дає йому змогу виконувати роботу визначеного обсягу, характеру та якості. Тобто здатність людини до праці оцінюється не лише за можливістю виконання роботи та функціональним станом організму, а й за додатковими критеріями (стан здоров’я, професійні знання, вміння, досвід). Працездатність класифікується на: загальну, професійну, спеціальну, обмежену, повну, часткову. Загальна працездатність — це здатність до виконання будь-якої роботи у звичайних умовах праці. Професійна працездатність — це здатність працівника до роботи певним фахом і на певній посаді. Спеціальна працездатність – це здатність працювати в певних несприятливих умовах (виробничих чи кліматичних). Обмежена працездатність – це здатність до роботи з певними обмеженнями (наприклад, для інвалідів третьої грипи). Часткова працездатність — це здатність до професійної або некваліфікованої праці, що збереглася у осіб, які зазнали каліцтва. Тож на основі даної класифікації розрізняють такі види працездатності як: повна загальна, часткова загальна, повна професійна та часткова професійна. Непрацездатність – це стан здоров’я (функцій організму) людини, обумовлений захворюванням, травмою тощо, який унеможливлює виконання роботи визначеного обсягу, професії без шкоди для здоров’я.

   Выход на пенсию, другие вопросы

    Марія (27 Июль 2021)

    Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи обов'язково потрібно відправляти в пенсійний фонд сканкопії трудових книжок? Фермерське господарство, 4 працівники:1 прийнятий у вересні 2020 р., 2 і 3 оформлені в квітні 2021 р.,4 -в липні 2021р.

     Посмотреть ответ

    Антон (22 Июль 2021)

    Как начисляется пенсия ФОПам в Украине? Как понять сколько будет пенсия физ.лицу, если не знаешь свой трудовой стаж?

     Посмотреть ответ

    Любов (20 Июль 2021)

    Добрий день .Чи можу я вийти на пенсію по вислузі років ,якщо пропрацювала у школі з вересня 1992 року по сьогоднішній день і за цей період перебувала на обліку в центрі зайнятості населення у1998 році два місяці

     Посмотреть ответ

    М (13 Июль 2021)

    Чи виплачується 10 окладів педагогу при виході на пільгову пенсію при наявності 35 років страхового стажу? Дякую.

     Посмотреть ответ

    Людмила (10 Июль 2021)

    Здравствуйте,мне 54года,имею стаж по первой сетке 4года и 9месяцев,трудовой стаж более 30 лет,когда могу выйти на пенсию

     Посмотреть ответ

    Людмила (26 Июнь 2021)

    Стою в центре занятости с января 2021года, на сегоднешний день т. е. 26 июня 2021г. до выхода на пенсию осталось полтора месяца. В центре занятости настойчиво предлагают сняться с учета или дают направление на работу и если я откажусь (а я откажусь, потому что мне уже надо подавать заявление на пенсию и готовить документы) они меня сами снимают с учета. Все ли правомерно в их действиях?

     Посмотреть ответ

    Владислав (14 Июнь 2021)

    При оформлении пенсионного стажа потребовали подтверждения о работе за пределами Украины. Это Якутия (Соха) Период работы с 1985 по 1988 г. Не представляю возможным предоставить справки кроме записи в трудовой книжке. Как можно решить вопрос с пенсионным фондом? Зараннее благодарен. Владислав

     Посмотреть ответ

    Ольга (19 Май 2021)

    Добрый день ! Мне 58лет и 3 месяца, могу ли я,уволившись с работы по собственному желанию или по согласованию сторон, встать в центр занятости на учет согласно статьи 22 ч.4 ЗУ "Про загальнообовязкове держ.соц.страхування на випадок безробіття", будут ли мне проводиться выплаты в теч. 720 дней, как написано в Законе до срока выхода на пенсию ?

     Посмотреть ответ

    Галина (14 Май 2021)

    Вітаю. В 2015 році чоловік рік був в ЗСУ без відриву від роботи і отримував зарплатню. Чи зараховуються виплати ЗСУ для розрахування і начисления пенсії за віком?Дякую.

     Посмотреть ответ

    Ольга (13 Май 2021)

    Здраствуйте! Официально оформлен человек у ФОП, но работодатель не платит за него налоги. Ввойдет ли этот период в пенсионный стаж или нет?

     Посмотреть ответ

   Ищете работу?

   Ищете персонал?

   Другие документы

   Часто ищут

   ↑ Наверх