Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
   1. Работа в Украине
   2. Онлайн консультация юриста
   3. Другое

   Другое #110474

   Вопрос от Татьяна ( 2 Май 2021):
   Здравствуйте!Скажите, пожалуйста, имеет ли право работодатель забирать мобильный телефон (работа в сфере услуг, непосредственно в работе телефон запрещен внутренними правилами)на всё время работы включая отдых и выдавать его только после её окончания? Правомерно ли это?

   Ответ юриста (14 Май 2021) :

   Добрый день! мобильный телефон это личное имущество, которое забирать ни кто не имеет права, это не законно, тем более надо учитывать что в телефоне есть много личной информации, которой могут воспользоваться без Вашего разрешения, а за сохранность Ваших вещей и личных данных врятли кто-то захочет отвечать. Также не стоит упускать и тот факт что у людей есть в первую очередь дети, с которыми родители должны быть на связи. Но если внутренними правилами предприятия запрещено использование личных телефонов во время работы, то конечно нужно им следовать, иначе могут быть наложены дисциплинарные взыскания за несоблюдение правил трудового распорядка.

   Другое, другие вопросы

    Лилиана (29 Июль 2021)

    Добрый день. Интересует возможность предоставления услуг социального работника для пожилой супружеской пары: жена, 76 лет, лежачая, муж, 76 лет, нуждается в постоянном уходе (перенес инсульт). Есть 3 детей, которые не проживают с ними, старшая дочь, находится в процессе оформления инвалидности. Возможно ли предоставление услуг соцработника и на каких условиях? Спасибо.

     Посмотреть ответ

    Марія (27 Июль 2021)

    Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно вносити зміни до Статуту, якщо адреса ФГ завжди була Садова 1 (і по сьогоднішній день у всіх звітах адреса така ж ), а декілька років тому відбулися зміни, після яких нумерація - Садова 2.

     Посмотреть ответ

    Катерина (18 Июль 2021)

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи має право вчитель бути класним керівником в класі де навчається його дитина?

     Посмотреть ответ

    Даша ( 9 Июль 2021)

    Доброго вечера.Таке питаня сестра хоче поїхати закордон з чоловіком на заробітки дітей хочуть залишити з бабусею, школа коли дізналася про плани батьків потребувала від них нотаріально завірений документ про те що батьки оставляють дітей з бабусею і бабуся буде відповідати за них і їхнє життя, але коли батьки звернулися до нотаріуса і розповіди що відних хоче школа нотаріус відповів що такий документ він не може зробити бо це не законо, а школа сказала що якщо не принесем такий документ то після відїзду батьків вони поскаржаця в соціальні служби допоможіть будласка як вийти з цієї ситуації?

     Посмотреть ответ

    Інна ( 2 Июль 2021)

    Я працюю в державному органі, начальником відділу. З 28.04.2021 року наказом вищого органу у піпорядкуванні якого є наш територіальний орган, відкрито дисциплінарне провадження щодо мене, 17.06.2021 внесено зміни до цього наказу та змінено голову дисциплінарної комісії і подовжено терміни дисциплінарного провадження до 26.06.2021 року. Про вищезазначені зміни, мене не було повідомлено як і не запрошено на засідання дисциплінарної комісії. Чи правомірні дії членів дисциплвнарної комісії? Станом на 02.07.2021 року повідомлень щодо результатів дисциплінарного провадження не надходило!

     Посмотреть ответ

    Надія ( 1 Июль 2021)

    Доброго дня! Я заступник з виховної роботи на 0.5ставки, хочу перевестися на вчителя. Скажіть будь ласка чи можуть мене перевести на вчителя під час відпустки? Чи потрібно обов'язково виходити достроково з відпустки?

     Посмотреть ответ

    Марія ( 1 Июль 2021)

    Доброго дня. Ми проживаємо в сільській місцевості. По конкурсу я пройшла на посаду директора закладу освіти. Чи може у тій же школі працювати син завучем? Дякую.

     Посмотреть ответ

    Інна (30 Июнь 2021)

    Доброго дня, Чи має право керівник державного органу, збирати інформацію про підлеглого? А саме надсилати листи до правоохороних органів щодо наявності відкритого кримінального провадження в той час як такі дії не передбачені Законами України "Про державну службу", " Про запобігання корупції". Збір інформації про особу здійснюється без її відома!

     Посмотреть ответ

    Ivanna (25 Июнь 2021)

    Добрий день! Працюю соціальним педагогом (0,5 ставки), переводити на цілу ставку директор відмовляється аргументуючи, що в нас немає належної кількості учнів?? Чи правомірно це, яку ставку може мати соціальним педагог в школі?

     Посмотреть ответ

    Олена (24 Июнь 2021)

    Здравствуйте, я потеряла свою трудовую книжку, сейчас чтобы возобновить трудовую, достаточно копию приказов. Могу ли я приехать на предприятие и попросить чтобы поставили запись и печать в дубликат трудовой? Восстановить все самостоятельно. Спасибо

     Посмотреть ответ

   Ищете работу?

   Ищете персонал?

   Другие документы

   Часто ищут

   ↑ Наверх