RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Онлайн консультация юриста
 3. Другое

Другое #111276

Вопрос от Анастасия (10 Август 2022):
Здравствуйте, я мастер маникюра, планирую проводить курсы обучения, скажите пожалуйста, что мне нужно, что бы я имела право выписывать сертификат о прохождении курса?

Ответ юриста (10 Август 2022) :

Доброго дня! Якщо Ви плануєте проводити навчання Вам треба зареэструвати ФОП. Порядок реєстрації фізичної особи – підприємця та обрання групи оподаткування для майстра манікюру. Фізична особа – підприємець (далі – ФОП) – це ідеальна організаційно-правова форма для невеликого бізнесу. ФОП може зареєструвати безкоштовно будь-який громадянин України старше 16-ти років, який має офіційно зареєстроване місце проживання. Є два способи реєстрації ФОП: у державного реєстратора; онлайн, на сайті Міністерства Юстиції України (для цього потрібен електронний цифровий підпис) Якщо реєстрація проходить у державного реєстратора, потрібно: Подати заяву на реєстрацію ФОП; Документи подаються до центру надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) або до нотаріуса, який є державним реєстратором. В першому випадку процедура буде безкоштовною, однак триватиме близько 3-4 днів. В другому – слід буде оплатити послуги нотаріуса, однак вже на наступний день матимете документ про реєстрацію (Виписку). Якщо фізична особа подає документи самостійно, їй слід мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (реєстраційний номер облікової картки платника податків). Закон передбачає можливість реєстрації ФОПом з 16 років, але в такому випадку особа має подати нотаріально посвідчену згоду батьків. Впродовж 24 годин з моменту отримання документів реєстратор проводить державну реєстрацію. Після цього податкова та інші органи автоматично беруть підприємця на облік. Вибрати КВЕД (класифікатор видів економічної діяльності). Послуги манікюру відносяться до класу 02 “Послуги перукарень і салонів краси”. В Методологічних основах і поясненнях до позицій КВЕД, затверджених наказом Держкомстату від 23.12.2011 р. № 396, клас 96.02 “Послуги перукарень і салонів краси” включає: — миття волосся, підрівнювання і стрижку, укладання, фарбування, тонування, завивку, розпрямлення волосся і подібні види послуг, що їх надають для чоловіків і жінок; — гоління і підрівнювання бороди; — масаж обличчя, манікюр і педикюр, макіяж тощо. Якщо маєте на меті проведення майстер-класів, тоді варто зареєструвати КВЕД 63.99 “Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.”. Обрання КВЕДів не зобов’язує Вас здійснювати всі обрані види діяльності, але якщо в майбутньому плануєте розширяти бізнес – краще обрати одразу всі заплановані КВЕДи. Адже внесення змін до реєстру – вже платна послуга. Подати заяву на єдиний податок (ЄП) та зареєструвати книгу обліку доходів. Заяву на ЄП можна подати державному реєстратору разом з документами при реєстрації підприємця. https://legalclinics.in.ua/consult/consultation-29-05-2020/ також можете ознайомитись http://argument-consulting.com.ua/ru/konsultatsiyi/gospodarska-diyalnist-pidpriyemnitstvo/russkiy-voprosyi-otkryitiya-kursov-manikyura-i-pedikyura.html

Другое, другие вопросы

  Юлія (14 Сентябрь 2023)

  Добрий день. Підскажіть, будь ласка, чи можу я працювати соціальним педагогом у школі та у цій же школі за сумщіенням посад працювати вихователем по підвозу учнів до школи шкільним автобусом

   Посмотреть ответ

  Софія ( 6 Сентябрь 2023)

  Доброго дня, підкажіть,будь ласка, чи маю право я на посаді педагога-організатора 0,5 ставки в основний час займатися викладацькою роботою , вести 12 уроків на тиждень? Дирекція вимагає вести відпрацьовувати години ПО окремо, а уроки окремо.Але ж як суміщенець я можу проводити уроки і вони входять в основний час (20 год.педагога - організатора). Дякую

   Посмотреть ответ

  Антон (31 Август 2023)

  Емеит начальник не опустить на учобу на девной форме

   Посмотреть ответ

  Юля (28 Август 2023)

  Працюю в оптиці , дала особистий номер телефону директора скандальній клієнтці за її проханням. Чи є це правопорушення ? Та які штрафи за це є ?

   Посмотреть ответ

  Надія (16 Август 2023)

  Працюю в навчально-реабілітаційному центрі заступником директора з навчальної роботи та маю 9 годин викладацької діяльності в цьому ж закладі.Сказали сьогодні на зум-нараді бухгалтерів,що з 01.09.2023 року будуть оплачувати заступникам директора та директорам тільки один оклад як керівників.Не спирались при цьому ні на які Постанови та Закони.Чи ви знаєте про якісь зміни стосовно цього питання? Заздалегідь вдячна за відповідь!

   Посмотреть ответ

  Маргарита (14 Август 2023)

  Підскажіть будь-ласка маючи другу кваліфікацію з одного предмету як вчитель музики, при переході на посаду вчителя біології , але залишившись в тому ж закладі, опираючись на нове положення про атестацію чи залишається кваліфікація за вчителем на новий предмет викладання?

   Посмотреть ответ

  Наталія ( 8 Август 2023)

  Доброго дня, допоможіть нам будь ласка. У нас виникла така ситуація підписали договір з підрядником на суму 879 805 грн з ПДВ, при оплаті двох актів ми вказували в платьожці пдв 20%, а коли нам принесли 3 акт (останій) на оплату виявилося що сума договору і трьох актів має різницю в сумі 44 299 начали виястяти причину і вияснили що підрядник є 5% ставкою єдиного податку. Домовившись з підрядником що ми зробимо додаткову угоду і різницю суми знімемо, коли понесли д.у. в казну вони нам відмовляють проводити д.у. і 3 акт брати на оплату так як кажуть, що це незаконо і щоб ми заплатили всю суму договору, а підрядник щоб потім нам повернув різницю. Що нам робити в цій ситуації?

   Посмотреть ответ

  Валентина (24 Июль 2023)

  Доброго дня! Питання: які кваліфікаційні вимоги до директора центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю? Центр відноситься до соціальної сфери. Але в штаті є соціальні працівники, педагоги, психологи, логопеди, фізичні терапевти, лікарі різних напрямків (невролог, психіатр, педіатр, терапевт, реабілітог тощо), медичні сестри. Відтак, директор може мати освіту педагога, соціальну, психолога та лікаря. Так? Ну і освіту в сфері управління. В такому випадку обчислення директору зарплати йде з урахуванням стажу (педагогічний, соціальний, медичний). Директор має понад 30 років стажу медичного, вчений ступінь кандидата наук. Але при нарахуванні зарплати рахують 0 років стажу в соціальній сфері і ніяких нарахувань, повязаних з медициною, не роблять. Чи це правильно?

   Посмотреть ответ

  Екатерина (20 Июль 2023)

  Добрый день,я работаю воспитателем сейчас нахожусь в простое на 2/3,нас хотят вывести работ дистанционно,могу ли я отказаться от дистанции и остаться на 2/3???

   Посмотреть ответ

  Катерина (19 Июль 2023)

  Вітаю! Скажіть , будь ласка, якщо у дошкільному закладі навчальний рік ( 2022-2023) проходив у форматі онлайн (без контакту з дітьми) , чи потрібно було працівнику проходити медичний огляд по закінченню терміна? Дякую за відповідь!

   Посмотреть ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх