RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое #36402

Вопрос от Елизавета (18 Март 2011):
Добрый день! Очень надеюсь на ваш ответ и совет по моей ситуации. В июле 2010 годя я купила дом который расположен на 7 сотках. При покупке дома выяснилось, что земельный участок не разделён и на нём стоит (кроме моего дома) самовольно возведенное строение, которое принадлежит какой-то гражданке. Земля принадлежит Городскому Совету. При покупке дома, в договоре купли - продаже указано, что под обслуживание дома мне отведено все 7 соток. Я встретилась с собственником самозастроя, из всех документов (это было начало декабря 2010 года) у неё была лишь неузаконенная домашняя сделка под снесенный старый дом (на участке было 2 дома ещё с 40-х годов). Она старый тихо снесла (он был неузаконенный), возвела новый, на совершенно новом месте на участке. Я писала в ГАСК, Управление земельных ресурсов, - пока мне ответили прошло ещё почти 2 месяца но толку от этого не было. А вот обращение в Городской Совет дало результат (хоть и не радостный для меня). В моём письме к Городскому Совету, я просила провести проверку нарушения земельного законодательства (по отношению к самозастрою). Вышла комиссия (конец февраля), собственница самозастроя не предоставила никаких документов на дом и землю (я предоставила все документы на дом). Комиссия дала срок 22 февраля предоставить документы на самозастрой. И свершилось чудо (что не редко у нас происходит) она предоставила РЕШЕНИЕ СУДА о ПРАВЕ СОБСТВЕННОСТИ НА САМОЗАСТРОЙ от 28.12.2010!!!!! Уважаемые юристы подскажите, помогите пожалуйста!!! Как быть???!!! Вызов в суд мне не приходил, соседей не вызывали, и Городской Совет тоже. Вобщем скрыла она все, и время тянула, чтоб я в суд аппеляцию не подала (поэтому и документы никому не показывала, оттягивала). Но как-так!! Без земли узаконить самозастрой!!! А дом поставила так, что мне теперь скромный домик не поставить. Понятен будет Ваш вопрос - куда смотрели когда покупали? Согласна, - на тот момент многово не знала (это теперь что то стало разъясняться.) И что самое обидное, я ведь адваката наняла ещё в августе 2010 (очень хваленый в нашем городе, дорого берёт за услуги), так вот и досиделся с переписками нашими с органами (никчему это не привело, а "тётка" дом узаконила в суде пока адвакат репу чесал). Вот так и затянулась моя сетуация. Адвакату больше не доверяю, как то все странно. Имея на своих руках законные документы со своей стороны - адвокат ничего путного не придумал....!! ПРОШУ СОВЕТА у ВАС!!! Как мне теперь действовать?? Или все...поздно?? Может в прокуратуру на отмену решения суда подать (что мол меня не привлекли, и решение принятое судом за 2 недели декабря 2010 года чтоб прокуратура отменила, и расследовала это дело)? Я понимаю, что сложно всё это воспринять с моего краткого письма. Но прошу, не оставьте без внимания моё обращение! Заранее благодарю за помощь!!!

Ответ юриста () :

в прокуратуру обращаться бессмысленно, пишите жалобу в апелляционный суд, просите возобновить сроки обжалования

Другое, другие вопросы

    Светлана (30 Март 2025)

    Стою в ЦЗ они отправили на работу,на работе получила травму,ЦЗ оплачивает пока была на лечении?

     Посмотреть ответ

    Іван (25 Март 2025)

    Доброго дня. Питання стосовно атестації педагогічних працівників. Згідно нового положення про атестацію, пункту 12 , педагогічний працівник який викладає декілька предметів атестується лише з того предмета який викладає за спеціальністю, кваліфікаційна категорія ,що була присвоєна після атестації поширюється на все навантаження. Суть питання, по спеціальності вчитель історії, перша атестація була у 2018 році, отримав другу категорію, потім отримав навантаження з фізичної культури вже у 2020 році, після проходження курсів підвищення кваліфікації фізичну культуру мені прирівняли теж до 2 категорії. Потім чергова атестація з історії була в 2023 році, отримав 1 категорію. Зараз проходжу курси з фізичної культруи , ті які є обов'язковими від обласного інституту післядипломної освіти, і оскільки вже пройшов термін 5 років з моменту коли я викладаю фізичну культуру, мене повідомили,що буде атестація з фізкультури. То чи повинен я всетаки зараз проходити атестацію з фізичної культури, чи мені повинні просто залишити і на далі першу категорію згідно атестаційного листа по історії з 2023 року? Дякую за відповіді.

     Посмотреть ответ

    Ярослава (18 Ноябрь 2024)

    Як порахувати юридичний стаж ? Працювала секретарем судового засіданні та документознавцем. Чи можна це стаж враховувати? Дякую

     Посмотреть ответ

    Вікторія ( 7 Ноябрь 2024)

    Доброго дня, таке питання родич має группу 2 інвалідності з неврології отримав її в 2018 році, у 2023 році мсек продовжив дію групи до 2026 року. Скажіть будьласка, згідно з новим законом про мобілізацію він повинен заново проходити влк чи ні? Якщо в 2023 мсек продовжив группу до 2026? І скажіть система резерв +зависла і він не встиг оновити дані, що треба робити платити штраф 17000 і оновляти дані чи вже пізно і чи потрібна заново влк якщо мсек продовжив зимою 2023 до 2026

     Посмотреть ответ

    Віктор (24 Октябрь 2024)

    Я працюю в історико-культурному заповіднику. З 2015 р. після скорочення частини наукових посад було введено посаду фахівець без зазначення спеціалізації з відповідним добровільно-примусовим переведенням, не змінюючи функціоналу, змісту попередньої роботи, і,в тому ж самому науковому підрозділі. Оскільки в жодному нормативному документі галузі культури подібна спеціалізація не визначена, то наслідком стало не лише формальна дискваліфікація, а й позбавлення всіх соціальних за списком Кабміну (Постанова № 82 від 22.01.2005). Чи існують на даний час механізми усунення створеної дискримінаційної ситуації ? І які існують для працівника загрози в подальшому, наприклад, при призначення пенсії?

     Посмотреть ответ

    Алла (18 Сентябрь 2024)

    Добрий день. Чи правомірно змушувати бути в укритті під час тривоги класного керівника зі своїми учнями та відповідати за них, якщо в цей час у його учнів за розкладом має бути урок, який веде вчитель-предметник? Хто має бути з дітьми класний керівник, чи вчитель, який за цей урок (хоч він і не відбувся через тривогу) отримає гроші/зарплату? Хто несе відповідалтеість за життя дітей під час тривоги в укритті, той читель у якого за розкладом урок, чи класний керівник, якого призначено наказом по школі?

     Посмотреть ответ

    Роман (17 Сентябрь 2024)

    Добрий день. Маю проблему, у підрозділі на посаді "інженер з систем водогону" працює особа яка є засудженою, та позбавлена права обіймати певні посади, та виконувати організаційно-розпорядчі функції, чи відноситься посада "інженер з систем водогону", до таких які пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями? Дякую.

     Посмотреть ответ

    Віталія (15 Сентябрь 2024)

    Добрий вечір! Чи існує юридично встановлений порядок на розподіл класного керівництва між вчителями? Склалась така ситуація, що на паралелі набирають лише два перших класи (А, Б) , а вчителів-претендентів троє. Так як зараз вони є класними керівниками 4-х класів (А, Б та В). Як вирішити це питання ? Хто в першу чергу має взяти клас, а хто залишиться без класного керівництва ? Є якийсь закон?

     Посмотреть ответ

    Олександра (10 Сентябрь 2024)

    Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можу я працювати спеціалістом у відділі освіти, якщо я ще працюю на 0.25 ставки(навантаження на рік 197 годин) викладачем у Уманському педагогічному університеті)?

     Посмотреть ответ

    Юлія (18 Июль 2024)

    Доброго дня! Маю диплом базову вищу освіту "бакалавр з менеджменту", чи відноситься цей рівень освіти до вищої? Та, чи маю право на тимчасове заміщення начальника відділу?

     Посмотреть ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх