RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Зарплата / материальная ответственность

Зарплата / материальная ответственность #3731

Вопрос от Олег (17 Ноябрь 2009):
Добрый день! Я уволился по окончанию контракта с Вооружённых сил Украины в августе месяце 2009 года! Рассчётные мне выплатили в сентябре,но осталась задолжность за 2008 год, материальная помощь,которая на тот момент была обязательной и составляла 100% от заработной платы! В 2009 году 16 января, Министр своим приказом её отменил(сделал не обязательной,хотя я 4 января 2009 года уходя в отпуск написал рапорт на мат.помощь,который был отдан приказом по части)! После звонка на работу(17.11.2009 г),мне в фин.службе объяснили что денег нет и может быть они будут к концу года! И ещё добавили что я ещё должен половину отпускных за то что был в отпуске в 2009 году 30 дней! Хотя положенно было 15 дней,потому что прослужил не полный год. Я прослужил 6 лет и в отпуске был тоже 6 раз по 30 дней! В июле 2003 года я подписал контракт,в отпуске в этом же году я не был, меня не отпустили так как я был на учении . В прокуратуру сказали они смысла идти нет,так как финансистка ходила,они подтвердили что всё по Закону Украины об отпусках!!Подскажите,куда можно обратится и есть ли вообще смысл доказывать свою правоту в такой ситуации? С УВ. Олег

Ответ юриста () :

Матпомощь никто не отменял, потому за 2008 и 2009 год нужно ее взыскивать, а вот насчет отпуска - если контракт был подписан после выпуска из военного ВУЗа, и у вас был отпуск, то удержание правомерно. Можете мне перезвонить для большей конкретики, контакты есть на странице рейтинга.

Зарплата / материальная ответственность, другие вопросы

    Світлана (23 Январь 2025)

    Доброго дня, я працюю головним спеціалістом у відділі освіти, а також викладаю години фізики ( 7 год. з погодинною оплатою) в ЗЗСО. Чи маю я право на отримання премії до Дня учителя в закладі та доплати за роботу в несприятливих умовах праці( відповідно до постанови КМ України № 1286 від 08.11.24 із змінами внесеними КМ України №1515 від 27.12.2024) ?

     Посмотреть ответ

    Світлана ( 7 Январь 2025)

    Добрий день. Я практичний психолог закладу освіти. Заступник директора з НВР довела мене до відома про необхідність проведення додаткових корекійно-розвиткових послуг для осіб з ООП, які охоплені інклюзивним навчанням, в межах мого основного робочого часу і без оплати. Чи є законні підстави для цього у адміністрації? Дякую))

     Посмотреть ответ

    Олена ( 9 Август 2024)

    Добрий день! Чи рахується робота у вихідні ( по графіку) чи святкові (в Україні) дні понаднормовою( якої по ст.65 КЗпП) має бути не більше 120 годин на рік? Чи понаднормова робота і вихід у вихідний це дві різні системи обліку? Бо зіштовхнулася з ситуацією,коли кадровий відділ не дозволяє вивести працівника у вихідний день ,аргументуючи перевищенням в 120 понаднормових годин за рік. Дякую

     Посмотреть ответ

    Вікторія ( 2 Июль 2024)

    То я не зрозуміла. То без коефіцієнта, чи з? Можна виплачувати матеріальну допомогу тренерам ДЮСШ

     Посмотреть ответ

    Вікторія ( 2 Июль 2024)

    В якому розмірі можна виплачувати матеріальну допомогу тренерам ДЮСШ? З коефіцієнтом, чи без?

     Посмотреть ответ

    Вікторія (28 Июнь 2024)

    У школі працює зовнішній сумісник вчитель і має навантаження 9 годин. Чи в період канікул правомірно не виплачувати йому з/п-ту?

     Посмотреть ответ

    Оксана ( 1 Июнь 2024)

    Добрий день! Працюю в штаті ліцею, вчителем-дефектологoм, з навантаженням 18 годин( корекційно-розвиткові заняття з дітьми з ООП, які навчаються в інклюзивних класах). Чи має мені бути доплата 20% за роботу з дітьми з ООП. за постановою КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 28 грудня 2021 р. № 1391 "Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних і комунальних закладах та установах освіти". З повагою, Оксана КОВАЛЕНКО

     Посмотреть ответ

    Тетяна (25 Май 2024)

    Добрий день. Допоможіть з таким питанням. Соціальний педагог працює в загальноосвітньому навчальному закладі на 0,75 ст. Протягом двох місяців здійснювала заміну тимчасово відсутнього працівника - практичного психолога (декретна відпустка). Чи має право соціальний педагог на встановлення доплати в розмірі до 50% за виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника?.

     Посмотреть ответ

    Наталія (15 Май 2024)

    Пройшла у 2024 році атестацію, як педагог- організатор(.10.04). Маю стаж 50 років, повну вищу освіту, нагрудний знак Відмінник освіти України, вищу кваліфікаційну категорію, педзвання старший учитель, а за педагога-організатора проатестована як спеціаліст 2 категорії Чи правильно це?

     Посмотреть ответ

    Крістіна ( 9 Февраль 2024)

    Доброго дня, чому в січні зрізали зарплату асистену вчителя, в той час як вчителям її підвищили? дякую

     Посмотреть ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх