RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Онлайн консультация юриста
  3. Другое

Другое #55536

Вопрос от Роман (12 Январь 2012):
Мой отец оставил мне в завещании 1.2 часть земли от 28 соток, у него был брат который умер и оставил своим детям тоже 1.2 часть от 28 этих соток на двоих и того 0.6 на одного человека. Получается в итого я получил 1.2 часть от 28 соток и они получили тоже 1.2 часть но на двоих. Вопрос: На земельном участке (28с) стоит дом, в 1990 году он был признан ветхим, дети брата моего отца получили от государства 2 квартиры а я остался в этом доме. Будет ли закреплена земля вторых наследников за ними если они уже получили квартиры. И если нет куда переходит их часть земли. Меня интересует одно мои родственники которые претендовали и получили по наследству землю но потом отказались (или вернее просто) приняв от державы квартиры в 90 году могут ли они претендовать на свою землю в дальнейшем. История такова было два брата один из них мой отец оставил мне землю в наследство на которой я живу, второй брат отца умер и оставил детям в наследство 1.2 часть земли на двоих, но они подали заявления от том что дом ветхий и получили квартиры о державы а я остался по месту проживания по сей день а они выехали жить на новые места (квартиры). Через пару лет примерно 95-96 они приехали сюда ко мне и начали строительство дома на месте той части дома что прожевали до получение квартир и вот до сей поры живут в новом оме имея при этом 2 квартиры и ту землю что по завещание получили. Я ничего не получал и оставался жить где отец оставил мне наследство. Недавно стал ребром земельный вопрос в котором нас обвиняют в том что мы (я) не законно захватили территорию (участок) и здесь встал вопрос что описан выше (может быть так что они построились незаконно прикрываясь моей час тю наследства иными словами может быть так что автоматически их часть после получение квартир ушла к государству а моя часть осталась и они построились на моей земле (14 сотка) так как мой старый дом больше 1.2 сотки не занимает) То есть получается что 14 соток ушло к государству а мои 14 мне. Так что получается они построились на моих 7 сотках (У меня оградой все территория обгорожена примерно 12-14 соток) дом стоит мой старый на 1.1 сотке. У них новый дом стоит на 1.3 сотке плюс оградой они об городили территорию примерно 14 соток вместе с новым домом. Может ли быть такое что после того ка они получи квартиры каким то образом незаконно захватить мою часть земли 7 или 14 соток а их часть 14 моток ушла к государству? Получается на мой взгляд что они провернули дело и я живу на воображаемой территории а они свели лом на моих 14 сотках и приватизировали под себя а те что я об городил в 9 году 14 сотках не существуют? Сложно все описать буду рад получить консультацию… Помогите решить вопрос а то не понятно на чей они территории свели дом на моей или всё же на своей..

Ответ юриста () :

Вам нужен юрист на месте. В любом случае получение квартиры никак на земельные участки не влияет.

Другое, другие вопросы

    Светлана (30 Март 2025)

    Стою в ЦЗ они отправили на работу,на работе получила травму,ЦЗ оплачивает пока была на лечении?

     Посмотреть ответ

    Іван (25 Март 2025)

    Доброго дня. Питання стосовно атестації педагогічних працівників. Згідно нового положення про атестацію, пункту 12 , педагогічний працівник який викладає декілька предметів атестується лише з того предмета який викладає за спеціальністю, кваліфікаційна категорія ,що була присвоєна після атестації поширюється на все навантаження. Суть питання, по спеціальності вчитель історії, перша атестація була у 2018 році, отримав другу категорію, потім отримав навантаження з фізичної культури вже у 2020 році, після проходження курсів підвищення кваліфікації фізичну культуру мені прирівняли теж до 2 категорії. Потім чергова атестація з історії була в 2023 році, отримав 1 категорію. Зараз проходжу курси з фізичної культруи , ті які є обов'язковими від обласного інституту післядипломної освіти, і оскільки вже пройшов термін 5 років з моменту коли я викладаю фізичну культуру, мене повідомили,що буде атестація з фізкультури. То чи повинен я всетаки зараз проходити атестацію з фізичної культури, чи мені повинні просто залишити і на далі першу категорію згідно атестаційного листа по історії з 2023 року? Дякую за відповіді.

     Посмотреть ответ

    Ярослава (18 Ноябрь 2024)

    Як порахувати юридичний стаж ? Працювала секретарем судового засіданні та документознавцем. Чи можна це стаж враховувати? Дякую

     Посмотреть ответ

    Вікторія ( 7 Ноябрь 2024)

    Доброго дня, таке питання родич має группу 2 інвалідності з неврології отримав її в 2018 році, у 2023 році мсек продовжив дію групи до 2026 року. Скажіть будьласка, згідно з новим законом про мобілізацію він повинен заново проходити влк чи ні? Якщо в 2023 мсек продовжив группу до 2026? І скажіть система резерв +зависла і він не встиг оновити дані, що треба робити платити штраф 17000 і оновляти дані чи вже пізно і чи потрібна заново влк якщо мсек продовжив зимою 2023 до 2026

     Посмотреть ответ

    Віктор (24 Октябрь 2024)

    Я працюю в історико-культурному заповіднику. З 2015 р. після скорочення частини наукових посад було введено посаду фахівець без зазначення спеціалізації з відповідним добровільно-примусовим переведенням, не змінюючи функціоналу, змісту попередньої роботи, і,в тому ж самому науковому підрозділі. Оскільки в жодному нормативному документі галузі культури подібна спеціалізація не визначена, то наслідком стало не лише формальна дискваліфікація, а й позбавлення всіх соціальних за списком Кабміну (Постанова № 82 від 22.01.2005). Чи існують на даний час механізми усунення створеної дискримінаційної ситуації ? І які існують для працівника загрози в подальшому, наприклад, при призначення пенсії?

     Посмотреть ответ

    Алла (18 Сентябрь 2024)

    Добрий день. Чи правомірно змушувати бути в укритті під час тривоги класного керівника зі своїми учнями та відповідати за них, якщо в цей час у його учнів за розкладом має бути урок, який веде вчитель-предметник? Хто має бути з дітьми класний керівник, чи вчитель, який за цей урок (хоч він і не відбувся через тривогу) отримає гроші/зарплату? Хто несе відповідалтеість за життя дітей під час тривоги в укритті, той читель у якого за розкладом урок, чи класний керівник, якого призначено наказом по школі?

     Посмотреть ответ

    Роман (17 Сентябрь 2024)

    Добрий день. Маю проблему, у підрозділі на посаді "інженер з систем водогону" працює особа яка є засудженою, та позбавлена права обіймати певні посади, та виконувати організаційно-розпорядчі функції, чи відноситься посада "інженер з систем водогону", до таких які пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями? Дякую.

     Посмотреть ответ

    Віталія (15 Сентябрь 2024)

    Добрий вечір! Чи існує юридично встановлений порядок на розподіл класного керівництва між вчителями? Склалась така ситуація, що на паралелі набирають лише два перших класи (А, Б) , а вчителів-претендентів троє. Так як зараз вони є класними керівниками 4-х класів (А, Б та В). Як вирішити це питання ? Хто в першу чергу має взяти клас, а хто залишиться без класного керівництва ? Є якийсь закон?

     Посмотреть ответ

    Олександра (10 Сентябрь 2024)

    Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можу я працювати спеціалістом у відділі освіти, якщо я ще працюю на 0.25 ставки(навантаження на рік 197 годин) викладачем у Уманському педагогічному університеті)?

     Посмотреть ответ

    Юлія (18 Июль 2024)

    Доброго дня! Маю диплом базову вищу освіту "бакалавр з менеджменту", чи відноситься цей рівень освіти до вищої? Та, чи маю право на тимчасове заміщення начальника відділу?

     Посмотреть ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх