Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Наводимо порядок у бюджеті

  Наводимо порядок у бюджеті

  12.10.2020 87
  Наводимо порядок у бюджеті

  Наводимо порядок у бюджеті

  12.10.2020     87

  У всіх нас під час введення карантинних обмежень було достатньо часу, щоб приділити увагу своїм оселям. Тому багато хто використав цей час з користю: звільнив домашній простір від зайвих речей. Звичайно, це треба робити регулярно, але в нашому колишньому, звичному житті на це не завжди знаходився час. Якщо ви встигли навести лад лише в оселі, залишилося навести порядок у бюджеті. Jobs.ua пропонує ефективні поради, як максимально спростити цей процес.

  Це завдання може виявитися значно складнішим на перший погляд. Щоб полегшити цю задачу, розіб’ємо впорядкування бюджету на кілька простих кроків. І перший крок означимо як

  1. Наводимо лад у гаманці

  Гроші не люблять безладу, тому викидаємо з гаманців усі непотрібні квитанції, акційні купони, бонусні картки та всі зайві речі, які там не повинні знаходитися. Перераховуємо готівку і акуратно її складаємо – великі купюри до великих, маленькі – до маленьких. Ніби дрібничка, але гроші люблять рахунок. І порядок.

  Якщо у вас чимало пластикових карт, їх теж варто переглянути і з’ясувати, скільки коштів знаходиться на кожній з них. І чи можна мінімізувати витрати на кожній з них.

  Лад у гаманці навели. Тепер переходимо до другого кроку.

  2. Впорядковуємо фінансову документацію

  Тепер важливо навести порядок у комп’ютерних файлах чи в звичайній папці – залежно від того, яким способом ви ведете фінансову звітність. На цій стадії потурбуйтеся про те, щоб створити окремі папки, куди ви складатимете свої рахунки, податкові декларації, страховки на автомобіль та будинок, медичну страховку, документацію на будинок та машину, інвестиційні та пенсійні рахунки, інші документи.

  Щодо утилізації непотрібних документів: перш ніж викинути їх, перегляньте кожну сторінку. Може трапитися так, що раніше ви записали на котрійсь сторінці важливу конфіденційну інформацію. Тому такі документи краще не викидати у сміття, а спалити чи пропустити через шредер.

  3. Об’єднання рахунків в один спільний та автоматизація фінансової системи

  Здійснюючи інвентаризацію рахунків, можна виявити, що є такі, які практично не використовуються. Тому їх доцільніше об'єднати в єдиний рахунок. Це підсилить контроль над фінансами і полегшить відстежування фінансових цілей.

  Трапляється так, що за щоденними справами можна випустити з виду якийсь платіж або перевищення рахунку. В такому випадку доведеться сплатити комісію. Але навіщо платити більше? Автоматизуйте цей процес. Мобільні додатки дають змогу налаштувати оплату будь-яких щомісячних рахунків, до найважливіших з яких віднесемо орендну плату чи квартплату, оплату комунальних платежів чи платежі за кредитними картками.

  Також можна налаштувати оплату за кредитами на точно визначену дату. І за їхню сплату ви не переживатимете, адже черговий внесок буде сплачений в той момент, коли ви є найбільш платоспроможними.

  Такі ось прості кроки дозволять навести порядок у бюджеті і раціоналізувати ваші витрати. Що в наш час світової пандемії більш ніж актуально.

  Читайте также

  • Коли понаднормову роботу можна вважати незаконною27 Ноябрь, 2020

   Роботодавці в нашій країні не завжди дотримуються вимог законодавства щодо праці, зокрема Кодексу законів про працю, який регулює всі питання, пов’язані з трудовою діяльністю. Щоб захистити свої права, працівник повинен знати, коли його хочуть додатково «навантажити» незаконною надурочною роботою.

  • Як навчитися відмовляти на роботі26 Ноябрь, 2020

   Причини, з яких людина не може відмовити в проханнях, зазвичай доволі різні та індивідуальні

  • Куди вкладати гроші під час кризи: перспективні напрямки для інвестицій25 Ноябрь, 2020

   Коли в світі по тій чи іншій причині настають кризові ситуації, страждають майже всі люди. Тільки одиниці залишаються у виграші, бо знаходять шляхи вигідно вкласти свої гроші. Jobs.ua вирішили розібратися у важливому питанні: куди інвестувати власні кошти, коли в світі вирує пандемія коронавірусу?

  • Як відпочити під час завалу на роботі24 Ноябрь, 2020

   Абстрагування від завдань та роботи, навіть на незначний час у 5-10 хвилин, допомагає працівнику повернутися до роботи, отримавши нові сили

  • Праця та професії на полотнах найвідоміших художників світу23 Ноябрь, 2020

   Доторкнутися до прекрасного особливо важливо у наші складні непевні часи. Тим паче, якщо мова піде про картини видатних художників, про яких чули навіть люди, далекі від живопису. Jobs.ua пропонує вашій увазі підбірку полотен видатних митців, на яких простежується тема роботи і зображення різних професій.

  ↑ Наверх