UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Наводимо порядок у бюджеті

Наводимо порядок у бюджеті

12.10.2020 316
Наводимо порядок у бюджеті

Наводимо порядок у бюджеті

12.10.2020     316

У всіх нас під час введення карантинних обмежень було достатньо часу, щоб приділити увагу своїм оселям. Тому багато хто використав цей час з користю: звільнив домашній простір від зайвих речей. Звичайно, це треба робити регулярно, але в нашому колишньому, звичному житті на це не завжди знаходився час. Якщо ви встигли навести лад лише в оселі, залишилося навести порядок у бюджеті. Jobs.ua пропонує ефективні поради, як максимально спростити цей процес.

Це завдання може виявитися значно складнішим на перший погляд. Щоб полегшити цю задачу, розіб’ємо впорядкування бюджету на кілька простих кроків. І перший крок означимо як

1. Наводимо лад у гаманці

Гроші не люблять безладу, тому викидаємо з гаманців усі непотрібні квитанції, акційні купони, бонусні картки та всі зайві речі, які там не повинні знаходитися. Перераховуємо готівку і акуратно її складаємо – великі купюри до великих, маленькі – до маленьких. Ніби дрібничка, але гроші люблять рахунок. І порядок.

Якщо у вас чимало пластикових карт, їх теж варто переглянути і з’ясувати, скільки коштів знаходиться на кожній з них. І чи можна мінімізувати витрати на кожній з них.

Лад у гаманці навели. Тепер переходимо до другого кроку.

2. Впорядковуємо фінансову документацію

Тепер важливо навести порядок у комп’ютерних файлах чи в звичайній папці – залежно від того, яким способом ви ведете фінансову звітність. На цій стадії потурбуйтеся про те, щоб створити окремі папки, куди ви складатимете свої рахунки, податкові декларації, страховки на автомобіль та будинок, медичну страховку, документацію на будинок та машину, інвестиційні та пенсійні рахунки, інші документи.

Щодо утилізації непотрібних документів: перш ніж викинути їх, перегляньте кожну сторінку. Може трапитися так, що раніше ви записали на котрійсь сторінці важливу конфіденційну інформацію. Тому такі документи краще не викидати у сміття, а спалити чи пропустити через шредер.

3. Об’єднання рахунків в один спільний та автоматизація фінансової системи

Здійснюючи інвентаризацію рахунків, можна виявити, що є такі, які практично не використовуються. Тому їх доцільніше об'єднати в єдиний рахунок. Це підсилить контроль над фінансами і полегшить відстежування фінансових цілей.

Трапляється так, що за щоденними справами можна випустити з виду якийсь платіж або перевищення рахунку. В такому випадку доведеться сплатити комісію. Але навіщо платити більше? Автоматизуйте цей процес. Мобільні додатки дають змогу налаштувати оплату будь-яких щомісячних рахунків, до найважливіших з яких віднесемо орендну плату чи квартплату, оплату комунальних платежів чи платежі за кредитними картками.

Також можна налаштувати оплату за кредитами на точно визначену дату. І за їхню сплату ви не переживатимете, адже черговий внесок буде сплачений в той момент, коли ви є найбільш платоспроможними.

Такі ось прості кроки дозволять навести порядок у бюджеті і раціоналізувати ваші витрати. Що в наш час світової пандемії більш ніж актуально.

Читайте також

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 лютий, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 лютий, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 лютий, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 лютий, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 лютий, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.


Часто шукають

↑ Вгору