В КГГА разработали новые правила торговли в метро и прилегающих подземных переходах. Такой проект решения выставили на обсуждение на сайте КГГА. Торговать запретят на платформах, балконах и в переходах пересадочных узлов. В вестибюлях могут размещаться только автоматы по продаже газет, банкоматы, платежные терминалы, таксофоны, если они не будут мешать эвакуации пассажиров.
На поверхности земли запрет действует в 20 м от дверей входа-выхода. На передвижных раскладках, если это не будет противоречить правилам, разрешат продавать печатную продукцию, цветы, карточки пополнения счета и аксессуары для мобильных, батарейки, фототовары, сувениры, канцтовары, кожгалантерею, средства индивидуальной гигиены и косметику.
Эти меры, по мнению властей, позволят не только упорядочить торговлю, но и повысить безопасность передвижения пассажиров метро. Остальным договора аренды продлевать не будут. Замечания к проекту будут принимать до 26 февраля, после чего их утвердит Киеврада.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.