Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
   1. Работа в Украине
   2. Онлайн консультация юриста
   3. Длительность рабочего времени

   Длительность рабочего времени #109120

   Вопрос от Інна ( 2 Май 2019):
   Я працюю шкільним бібліотекарем на 0,5 ставки. Маю вищу педагогічну освіту та 21 рік педагогічного стажу. Чи можу я займатися викладацькою діяльністю у цій же школі у свій основний робочий час?

   Ответ юриста (15 Май 2019) :

   Доброго дня! Викладати Ви звісно можете але це вже робота буде за сумісництвом. Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї основної, іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час у того ж або в іншого роботодавця за наймом. Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

   Длительность рабочего времени, другие вопросы

    Катя ( 7 Июнь 2021)

    Доброго дня! Я працюю в державній установі, на посаді інженера маю встановлений оклад, керівник вимагає облік робочого часу погодинно тільки в мене з усього колективу чи це законно? і чи може він мене перевести на пів ставки? Дякую

     Посмотреть ответ

    Римма (16 Март 2021)

    Добрий день! Скажіть, будь-ласка, я працюю завідуючою бібліотекою в спеціальній школі, чи маю я право на скорочену робочу неділю (36 год)?

     Посмотреть ответ

    Альона ( 4 Март 2021)

    Працювала по ЦПХ договір укладено з 1 липня по 31 грудня. З 28 жовтня пішла в дискретну відпустку від роботодавця. Чи можу я стати на біржу після закінчення договору знаходячись в дикреті?

     Посмотреть ответ

    Руслана ( 1 Февраль 2021)

    Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, яке педагогічне навантаження в школі може мати головний спеціаліст відділу освіти отг і як мають бути оформлені такі трудові відносини?

     Посмотреть ответ

    Оксана (30 Декабрь 2020)

    Хотіла влаштуватись на роботу товарознавцем в АТБ магазин. Мені відповіли, що я можу у них працювати тільки на 0,3 ставки, тому що я є інвалідом 2-ї групи (руки-ноги цілі, потрібно тільки вчасно їсти - цукровий діабет). Чи є це правомірним?

     Посмотреть ответ

    Вікторія (23 Декабрь 2020)

    Доброго дня! Бюджетна організація, графік роботи з 8 до 17 год, обід з 13 до 14 год, згідно штатного розпису сторож - 1 штатна одиниця. Який графік встановити і як оплачувати працю згідно законодавства?

     Посмотреть ответ

    Наталия (19 Август 2020)

    Доброго дня! Чи можна працювати на 0,75 ставки соціального педагога і 0,5 ставки практичного психолога в одному закладі освіти. Працівник має спеціальність "Соціальний педагог".

     Посмотреть ответ

    Вікторія (27 Апрель 2020)

    Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна водію встановити режим роботи, відмінний від визначеного на підприємстві? Підриємтсво працює з 8.30 до 17.00, перерва з 12.30 до 13.00. Але існує необхідність вранці привозити працівників на роботу. Тож, чи можна водію встановити режим роботи з 7.30 до 17.30 з перервою на обід з 11.30 до 13.30? Як це оформити?

     Посмотреть ответ

    Катя (24 Декабрь 2019)

    добрий день! я працюю на підприємстві за графіком скороченого робочого тижня 38 год (як одинока матір згідно колдоговору). передсвяткові дні мені не скорочують на 1 годину. проте згідно ст 53 КЗпП Напередодні святкових і неробочих днів (стаття 73) тривалість роботи працівників, крім працівників, зазначених у статті 51 цього Кодексу, скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. в ст. 51 не вказані одинокі матері, а лише наступне Скорочена тривалість робочого часу може встановлюватись за рахунок власних коштів на підприємствах і в організаціях для жінок, які мають дітей віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю. крім того згідно Міністерство соціальної політики України Лист від 22.12.2017 р. № 2960/0/107-17/284 Неповний робочий час: робота у передсвятковий день Згідно зі статтею 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів (ст.73) тривалість роботи працівників, крім працівників, зазначених у статті 51 цього Кодексу, скорочується на одну годину як при п’ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. При цьому оплата праці провадиться в розмірі повної тарифної ставки, повного окладу. Однак режим роботи на умовах неповного робочого часу передбачає оплату праці пропорційно до відпрацьованого часу чи залежно від виробітку (ст.56 КЗпП). Тобто такій категорії працівників оплату здійснюють за фактично відпрацьований час. Тому зменшення кількості відпрацьованих годин напередодні святкових і неробочих днів для них в такому випадку неминуче потягне за собою зменшення розміру оплати праці. Тому, на нашу думку, скорочення роботи перед святами передбачено тільки для працівників з установленою законодавством нормою тривалості робочого часу 40 годин на тиждень. У той же час у випадку якщо працівник працює на умовах неповного робочого тижня і в передсвятковий день тривалість його робочого часу складає 8 годин, на нашу думку, цього дня доцільно все ж скоротити тривалість роботи на одну годину. дуже прошу допоможіть розібратись, маю я право на передсвяткові дні, скорочені на 1 годину?

     Посмотреть ответ

    Світлана (27 Ноябрь 2019)

    Доброго дня. Працюю в дитячому садку практичним психологом на 0,5 ставки. Скажіть, будь ласка, чи можу за сумісництвом працювати у своєму садочку ще й кастелянкою на 0,5 ставки?

     Посмотреть ответ

   Ищете работу?

   Ищете персонал?

   Другие документы

   Часто ищут

   ↑ Наверх