RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Онлайн консультация юриста
 3. Учет в центре занятости

Учет в центре занятости #111286

Вопрос от Алена (22 Август 2022):
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста я сейчас нахожусь в декретном отпуске по уходу за ребенком, ребенку 7 месяцев.Возможен ли такой вариант если я уволюсь с работы(её все равно разбомбили) и встать в центр занятости?! И буду ли что то получать?! Спасибо большое за ответ!

Ответ юриста (31 Август 2022) :

Доброго дня! звісно, якщо Ви звільнитесь з роботи та вийдете з відпустки по догляду за дитиною Ви зможете стати на облік у центрі зайнятості. Якщо працівник звільняється за власним бажанням без поважних причин та планує звертатися до центру зайнятості, то термін виплати допомоги по безробіттю становить максимально 270 днів, а саму допомогу він отримає тільки на 91-й календарний день із моменту звернення до Центру зайнятості. У разі, якщо в трудовій книжці, коли працівник звільняється за власним бажанням вказано про поважну причину (наприклад, переїзд на нове місце проживання, переведення чоловіка або жінки на роботу в іншу місцевість), то термін виплати допомоги по безробіттю не скорочується і становить 360 календарних днів. − Якщо працівника звільнено за згодою сторін або з підстав, передбачених пунктом 7 частини першої статті 36, пунктами 3, 4, 7 та 8 частини першої статті 40, статтями 41 (крім пункту 5) та 45 Кодексу законів про працю України, а також із аналогічних підстав, визначених іншими законами України, наслідком яких є притягнення особи до дисциплінарної, адміністративної, кримінальної відповідальності тривалість виплати допомоги по безробіттю скорочується на строк 90 календарних днів (з 271-го календарного дня, особам передпенсійного віку − із 631 календарного дня після призначення допомоги по безробіттю) і становить максимально 270 днів. − Якщо працівника звільнено у зв’язку із зміною в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства підприємства, скорочення чисельності або штату працівників (п. 1 ст. 40 КЗпП України), то виплата допомоги по безробіттю відкладається на місячний термін (з дати звільнення), але виплачується усі 360 календарних днів. novadoba.com.uа

Учет в центре занятости, другие вопросы

  Віта (26 Июнь 2023)

  Чи можу я стати на облік в центр зайнятості, якщо за тиждень вийду в декретну відпустку?

   Посмотреть ответ

  Надія (19 Май 2023)

  Що потрібно щоб зареєструватися в центр зайнятості,після декрету . раніше ніде офіційно не працювала і в центрі зайнятості не стояла?

   Посмотреть ответ

  Дарья (15 Май 2023)

  Доброго дня.Підкажіть будь ласка.Я зараз офіційно працевлаштована,але останні 5 років знаходжуся в декретній відпустці по уходу за дитиною,01.03.2023я повинна була продовжити відпустку але в зв‘язку з війною не продовжила.Зараз хочу звільнитися і стати на облік до центру зайнятості,бо мені вже пішли прогули.На які виплати я можу розраховувати?

   Посмотреть ответ

  Елена (11 Май 2023)

  добрый день подскажите пожалуйста в связи с военными действиями меня уволили как бы сказать через интернет предоставили бланк приказ на увольнение в трудовой книжке не сделана запись так как руководство бежало в центре занятости в трудовой тоже не делают запись так как нет записи об увольнении как быть подскажите

   Посмотреть ответ

  Елена (11 Май 2023)

  добрый день подскажите если отучившись от центра занятости сколько нужно отработать на предприятии чтобы центр занятости не имел никаких претензий насчет оплаты за обучение заранее спасибо

   Посмотреть ответ

  Ольга (25 Апрель 2023)

  Доброго дня, була в ЦЗ і отримала попередню консультацію, але хочу прояснити момент. Знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, страховий стаж припинив нараховуватись з жовтня , виходить зараз 7 місяць як раз. Треба звільнитися за угодою сторін. Якщо я встигну звільнитися до кінця місяця, отримаю компенсацію відпустки і встану на облік до ЦЗ, чи зможу розраховувати на виплати більше мінімальних?

   Посмотреть ответ

  Аліна (25 Апрель 2023)

  Добрий день. Підкажіть будь ласка,закінчується дикретна відпустку. Планую звільнятися з роботи, і ставати в центр зайнятості. Але в нас на час військового стану в садочок беруть тільки з 4 років, а дитині буде тільки 3.її немає з ким залишати. Чи будуть мене тримати на біржі,і будуть платити, чи все одно пропонуватимуть роботу, не дивлячись на те,що нас не беруть до садочку???

   Посмотреть ответ

  Маргарита (18 Апрель 2023)

  Доброго вечора! Я переміщена особо. Працювала в державній установі пів року після окупації не отримувала з.п. хоча вона нараховувалася. Стала в ц.з. виїхала з окупації . Відрахування за цей період у мене не було. Ц. З. Нарахував мінімальну допомогу тому що не було відрахувань. Перед новим роком заборгованості була виплачена і відрахування по цьому періоду зараховані. Чи можу я подати заяву про перерахунок мені допомоги яка тоді мені виплачувалася неправильно не з моєї вини

   Посмотреть ответ

  Наталья ( 5 Апрель 2023)

  Если я уволена по согласованию сторон есть срок, в который я должна стать на учёт и который может повлиять в дальнейшем на пенсионные выплаты ( до пенсии 5 лет).

   Посмотреть ответ

  Зоя ( 4 Апрель 2023)

  Добрый день. Моей сестре 10 апреля 2023 года исполняется 60 лет. При подаче документов в Пенсионный фонд. оказалось, что в трудовой книжке присутствует запись о том что она стояла на учете а Центре занятости с 16 декабря 20010 года по 28 сентября 2011 года. Но в Пенсионный фонд информация для персонификции не поступала из Центра занятости. Руководство Центра занятости отказывается предоставить необходимую информацию. Ссылаясь , что "такого быть не может". Замкнутый круг. Как быть?

   Посмотреть ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх