RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Онлайн консультация юриста
 3. Длительность рабочего времени

Длительность рабочего времени #111415

Вопрос от Надія (17 Февраль 2023):
Добрий день. Якою має тривалість робочого часу заступника директора ЗЗСО, який прийнятий на 0,75 ПО і має педагогічне навантаження 13,5 год?

Ответ юриста (28 Февраль 2023) :

Доброго дня! Статтею 50 КЗпП визначено, що нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Відповідно до ст. 51 КЗпП законодавством встановлюється скорочена тривалість робочого часу для окремих категорій працівників (учителів, лікарів та інших). Регулювання робочого часу педагогічних працівників має свою істотну специфіку. Відповідно до ст. 25 Закону України "Про загальну середню освіту" норма годин на тарифну ставку педагогічного працівника становить 18 навчальних годин на тиждень. Оплата роботи здійснюється відповідно до обсягу педагогічного навантаження. Педагогічне навантаження - це час, призначений для здійснення навчально-виховного процесу. Окрім цього навантаження, яке становить 18 годин на тиждень за тарифною ставкою, викладач здійснює також інші види педагогічної діяльності: класне керівництво, перевірка зошитів, завідування навчальними кабінетами, підготовка до занять тощо. Робочий час, який витрачається на виконання цієї роботи, жодними документами не внормовано. Пунктом 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102 (далі – Інструкція), встановлено, що ставки заробітної плати педагогічних працівників встановлюються виходячи із затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин). Короткі перерви, передбачені між уроками, заняттями, лекціями є робочим часом педагогічного працівника. Тривалість уроків і перерв встановлюється відповідно до положення про навчальний заклад. Скорочення тривалості уроку не є підставою для зменшення норми часу, що передбачається на вивчення предмету і не є підставою для зменшення норми часу для оплати в розрізі чверті, півріччя, року.

Длительность рабочего времени, другие вопросы

  Надія (17 Февраль 2023)

  Добрий день. Якою має тривалість робочого часу заступника директора ЗЗСО, який прийнятий на 0,75 ПО і має педагогічне навантаження 13,5 год?

   Посмотреть ответ

  Валентина ( 1 Февраль 2023)

  Я прийнята у школу вчителем- логопедом, мені сказали що моє навантаження 40 годин, але я такого навантаження не зустрічала. Чи законно це

   Посмотреть ответ

  Nazar (30 Январь 2023)

  Доброго дня. Якщо я маю повну ставку на державній роботі чи можу я працювати також на другій роботі за тою самою спеціальністю на повну ставку також?

   Посмотреть ответ

  Тетяна (20 Ноябрь 2022)

  Добрий день . Я працюю музичним керівником в ДНЗ.Тривалість мого робочого дня 4.48 год. (24 год. на тиждень ). Графік з 8.00 до 12.48. Але мій керівник додав в мій графік ще 1 год. обіду . І надав мені графік з 8.00 до 13.48 год .(з урахуванням обіду). Коли я звернулась за роз'ясненням чому у мене в графіку обід (раніше ніколи не було обіду ,працюю тут не перший рік ) мені відповіли "Війна " ,і натякнули ,якщо буду ще піднімати це питання то взагалі залишуся без роботи ... Чи правомірно це ? Як я можу захистити себе та свої права? Буду вдячна за допомогу .

   Посмотреть ответ

  Щербань Олена (16 Ноябрь 2022)

  Скільки годин становить робочий тиждень при ставці 0,75? І скажіть будь ласка, сквльки часу в день повин відпрацювати в групі дитячого садку практтчний психолог, прийнятий на роботу на 0,75 ставки?

   Посмотреть ответ

  Олена ( 4 Октябрь 2022)

  Я працюю начальником відділу освіти у сільській раді на 1 ставку. зараз евакуювалася з окупованої території. працюю дистанційно. чи можу я влаштуватися на іншу дистанційну роботу ще на 1 ставку? роботу можу суміщати, так як вона пов'язана з освітою. Дякую

   Посмотреть ответ

  Олена (12 Сентябрь 2022)

  Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи можна сумістити роботу на 1 ставку педагога-організатора та 0,5 ставки соціального педагога. І скільки в такому разі буде тривати робочий тиждень. Дякую!

   Посмотреть ответ

  Кундікова Зоя Валентина (26 Май 2022)

  Доброго вечора! Я працюю вихователем ГПД(ставка) та вчителем основ здоров'я (5років). Але мої години(12 год) забирають і віддають людині яку прийняли на роботу в лютому 2022 року. Маю пед. стажу 32 роки. В цьому році в мене забирають години основ здоров'я і скорочують ставку ГПД. Чи мають право адміністрація гімназії забирати мої години основ здоров'я на наступний рік ? Я вдова.

   Посмотреть ответ

  Марина Стукалова (12 Май 2022)

  Здравствуйте.Как восстановить трудовую книжку в другом городе?

   Посмотреть ответ

  Оксана ( 5 Май 2022)

  Я медичний працівник ( лаборант), мама двох дітей 5,14 років, чи мають право мене примушувати до наднормової роботи у нічні години та вихідні дні ( ургентні виклики) Дякую!

   Посмотреть ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх