Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в АН " Бизнес-Гарант" в Украине на Jobs.ua

АН " Бизнес-Гарант"

На сайте с 2 ноября 2015
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Компанія «Агентство нерухомості« Бізнес-Гарант » - компанія що динамічно розвивається на ринку нерухомості та охоплює своєю діяльністю весь спектр операцій по роботі з житловою і комерційною нерухомістю Черкаської області.

«Агентство нерухомості« Бізнес-Гарант », є членом Спілки Фахівців Нерухомого Майна України, а також членом Всеукраїнської Організації« Гільдія Ріелторів України ».

У компанії завжди раді енергійним, цілеспрямованим і талановитим людям, охочим розпочати або продовжити кар'єру. Ми завжди раді, як професійним фахівцям, так і молодим талановитим кандидатам.

Ми шукаємо людей, які готові розділити цінності компанії і допомагати розвитку бізнесу. Ми надаємо можливість безкоштовного навчання, реалізуємо мотиваційні програми.

Навчання нових співробітників починається з першого дня з методичного матеріалу компанії в максимально-стислому режимі, що в рази прискорює час отримання перших комісійних!

Вашими наставниками будуть досвідчені керівники компанії, які «на власній шкурі» пройшли укладення всіляких угод (купівля - продаж, міна, дарування, оренда, реєстрація права власності).

Контактная информация

Адрес:Черкассы, ул. Гагарина 55
Телефон:

+38 (093) 433-85-65

Контактное лицо:Марина Таран

Вакансии в АН " Бизнес-Гарант"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх