UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Тренери, бізнес-тренери

Тренери, бізнес-тренери

Сторінка 1 з 198

Сьогодні на ринку ділової освіти є два типи тренерів: бізнес-тренер від тренінгової компанії і незалежний фахівець, який проводить свої авторські програми. При роботі з тренером від компанії ви можете бути упевнені в якості тренінга і його програми, особливо, якщо йдеться про відому компанію-бренд на ринку бізнес-навчання.

Незалежно від того, на якому типі тренера ви зупинили свій вибір, процес подальшого відбору і остаточного рішення по співпраці не міняється. Цілком можливо, що в процесі пошуку тренінгу і тренера, який буде його вести, ви зміните своє рішення.

 • Им'я: Наталя Апрєль

  Компанія: Бюро перекладів "Апрєль"

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Перекладач англійської мови, тренер з англійської мови

 • Им'я: Потапчук Євген

  Компанія: Бюро перекладів Традос

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Працює усним перекладачем в бюро перекладів Традос

 • Им'я: Ольга Зілінська

  Компанія: Мережа ресторанів "Євразія"

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Фахівець з розвитку персоналу мережі ресторанів "Євразія". Більше 500 співробітників та понад 15 учбових програм. Проведення скорочених тренінгових програм, повних денних тренінгів та командоутворюючих сесій. "Є бажання та амбіції працювати не тільки з персоналом компанії, а й зовнішніми замовниками. Пропоную до вашої уваги унікальний тренінг "Світла сторона фобій - як порозумітися зі своїм внутрішнім страхом" та 4-х годинну сесію з командоутворення"

 • Им'я: Валерія Величко

  Компанія: Центр консалтингових послуг

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Незалежний практикуючий консультант з економічних питань, фахівець з питань фінансового та податкового планування, автор значної кількості друкованих робіт, канд. екон. наук, директор ТОВ «ВЕЛНІ», має понад 12000 годин публічних виступів.

 • Им'я: Євген Шевель

  Компанія: IT Education Academy

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Експерт по роботі з широким спектром продуктів та рішень Microsoft та Oracle. Має великий досвід розробки та проведення тренінгів та семінарів. Займався розвитком напряму авторизованого навчання Microsoft та Oracle.

 • Им'я: Олександр Висоцький

  Компанія: Висоцький Консалтинг

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Кто такой Александр Высоцкий? «Для того чтобы получить выдающиеся результаты, нужно действовать и жить не так, как другие люди. Собственные цели — точка отсчёта и фундамент, любовь к ним — источник вдохновения и силы. Цените собственную точку зрения и отстаивайте её. Идите собственной дорогой и не соблазняйтесь чужими». Александр Высоцкий — автор бизнес-литературы на тему управления и организации бизнеса. Основатель международной EdTech-компании «Visotsky Consulting» с офисами в США, Украине и на Тайване. Главными продуктами «Visotsky Consulting» в офлайн является «Школа Владельцев Бизнеса», а в онлайн — «Business Booster». Это консалтинговые проекты, которые длятся в среднем 12 месяцев. По итогам проектов в компанию внедряются инновационные инструменты управления, такие как измерение показателей эффективности, финансовое планирование, системы письменной коммуникации и другое. Александр Высоцкий является признанным экспертом в области менеджмента по всему СНГ. Авторские статьи и комментарии Высоцкого выходят в таких бизнес-журналах и информационных ресурсах для предпринимателей, как «РБК Pro», «Новое Время», «Босс», «Финансовый директор», «Генеральный директор», «Будуй своє», «Деловая Среда», «Дiя Бiзнес», «Управление сбытом», «Управление магазином» и т. д. Также перу Александра Высоцкого принадлежат 4 книги об инструментах управления: «Малый бизнес. Большая игра», «Обязанности владельца компании», «Оргсхема. Как разработать структуру компании» и «Финансовое планирование. Искусство создавать доход». Все книги написаны простым прикладным языком специально для владельцев бизнеса. В своих книгах, Высоцкий пишет о том, каковы обязанности и функции владельца, рассказывает о развитии, расширении, инвестировании в компанию. Главная ценность книг, по мнению рецензентов, — практическое применение всех данных, описанных в книгах. Книги «Оргсхема…» и «Финансовое планирование…» полностью посвящены соответствующим инструментам: созданию, описанию и применению организующей структуры компании и внедрению системы финансового планирования. Суть в том, что после внедрения данных инструментов финансовая деятельность компании реализовывается шаг за шагом по определённой инструкции, вследствие чего доход и прибыль компании становятся управляемыми и прогнозируемыми.

 • Им'я: Ольга Йолтуховська

  Компанія: Women in Business

  Місто: Львів

 • Им'я: Артем Слєпухін

  Компанія: Surpresso

  Місто: Одеса

  Досягнення:

  - найкраще знає, як заварювати каву альтернативними методами - справжній гуру еспресо - володіє латте-артом

 • Им'я: Катерина Кошелева

  Компанія: Surpresso

  Місто: Одеса

  Досягнення:

  - HR-менеджер кавової компанії - за 3 роки вибудувала ефективну команду - створила та ефективно ввела стандарти компанії

 • Им'я: Радислав Брусенський

  Компанія: Surpresso

  Місто: Одеса

  Досягнення:

  - працював у сфері продажів - володіє латте-артом - готує першокласні кавові напої з молоком

 • Им'я: Олександр Харьковий

  Компанія: Surpresso

  Місто: Одеса

  Досягнення:

  - працює баристою більше 3-х років - вміє майстерно готувати каву - розповість про всі тонкощі роботи бариста - володіє латте-артом

 • Им'я: Максим Бугаєв

  Компанія: "Business Adviser"

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Руководитель "Business Adviser", эксперт в области операционного и организационного консалтинга

 • Им'я: Юлія Золотаренко

  Компанія: Women in Business

  Місто: Львів

  Досягнення:

  Засновниця Першої Модельної Школи для жінок 30+ та керівниця дитячої модельної агенції Zolotarenko Models KIDS

 • Им'я: Олена Остапенко

  Компанія: Women in Business

  Місто: Львів

  Досягнення:

  Олена Остапенко — експертка з публічних виступів та просування особистого бренду в соціальних мережах. Тележурналістка. 14 років досвіду на телебаченні. Засновниця і тренерка "Школи комунікації". Серед клієнтів - підприємці, експерти та державні службовці. Олена Остапенко — авторка курсу "Експерт онлайн" для підприємців та експертів. 💎Експертка Вінницького клубу ділових людей в програмі «Швидка бізнес-допомога»; 💎Експертка Майстерні Онлайн Бізнесу INTEG, 💎Спікерка онлайн марафонів та навчань для різних категорій бізнесу; 💎Сценічна ведуча великих подій. Міські свята Вінниці, міжнародні музичні фестивалі Opera Fest Tulchin та Vinnytsia Jazz Fest; 💎Сертифікована тренерка з медіаграмотності; 💎Керівниця дитячої школи телевізійної журналістики "Телевізія". З 2015 року готує молоде покоління свідомих журналістів.

 • Им'я: помічника народного депутата Школа

  Компанія: Школа помічника народного депутата

  Місто: Київ

 • Им'я: Сергій Стужук

  Компанія: Школа помічника народного депутата

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Президент Американо-українського International Research University, експерт-консультант ОБСЄ, creator Дебат-Клуба «NIKA».

 • Им'я: Марина Кінах

  Компанія: Школа помічника народного депутата

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Заслужений журналіст України, прес-аташе Українського союзу промисловців та підприємців, український експерт телевізійних соціальних проєктів.

 • Им'я: Тетяна Глущенко

  Компанія: Тетяна Глущенко. Бізнес-тренер

  Місто: Житомир,Дніпропетровськ,Донецьк,Вінниця,Київ,Сімферополь,Запоріжжя,Івано-Франківськ,Кіровоград,Кременчук,Луганськ,Луцьк,Львів,Миколаїв,Одеса,Полтава,Рівне,Севастополь,Суми,Тернопіль,Ужгород,Харків,Херсон,Хмельницький,Черкаси,Чернігів,Чернівці,Кривий Ріг,Ялта,Біла Церква,Маріуполь

 • Им'я: Татьяна Дорошенко

  Компанія: D-Space

  Місто: Київ

  Досягнення:

  Консультант, кандидат экономических наук до 2005 года – преподаватель КНУ им. Т.Шевченка, кафедра Финансов с 2005 года бизнес - тренер и консультант в различных сферах бизнеса: телекоммуникационный рынок, банковская сфера, производственные предприятия

 • Им'я: Михайло Ситнік

  Компанія: Тренінгова компанія СМП

  Місто: Київ


Ctrl →
1 з 198

Часто шукають

↑ Вгору