Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
x

Шановні роботодавці! До 1 грн на період воєнного стану знижено вартість послуг на 7 днів: Гаряча, Термінова, Обери мене, Автооновлення. Ми працюємо разом для перемоги! Детальніше →

  Україна понад усе! Разом ми сильні! Працюємо для перемоги!

  1. Робота в Україні
  2. Роботодавцю

  Резюме шукачів в Україні

  VIP резюме

  Пропоную роботу
  Додати вакансію

  Якщо вам потрібен персонал — розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

  Статті та публікації

  Месенджер як робочий інструмент – простий, але наскільки ефективний
  25.05.2022

  Ваша робота вимагає постійної присутності смартфона під рукою, щоб записувати нотатки чи робити голосові замітки? А чи користуєтеся ви для цієї цілі звичайним месенджером від Фейсбука? Для швидкого створення голосових заміток чи текстових – месенджер під...

  Робочі інструменти для HR-ів під час війни
  24.05.2022

  Jobs.ua підготували для вас перелік робочих інструментів для HR-ів, які були ефективні під час війни та стануть корисними під час кризової ситуації.

  Як реагувати на агресію на роботі?
  24.05.2022

  Коли вам хтось несправедливо хамить на роботі, в цю мить вас найменше турбує питання – це в нього вроджена агресія чи набута? Так, причини агресії можуть бути різними, але реагувати на них потрібно адекватно. Далі розберемося, як це робити.

  Прискорення профкваліфікації українців у Німеччині – що це означає на практиці?
  23.05.2022

  Ви вже чули цю новину? Що це означає для українців, розбиралися Jobs.ua.

  Soft skills, або розвиваємо наші особисті якості
  21.05.2022

  В цій статті поговоримо про одну з найважливіших речей для кожного з нас – про розвиток власної особистості. А якщо точніше, про soft skills, тобто про ті соціально-психологічні навички, які залежать від нашого характеру і не пов’язані з якоюсь конкретно...

  Успіх компанії починається з команди професіоналів


  Кожен роботодавець має потребу в якісному персоналі, і, якщо виникає необхідність знайти співробітника, на допомогу приходить наш сайт та величезна база резюме, за допомогою яких ви легко і швидко вирішите завдання, що виникли.

  На нашому сайті роботодавці мають можливість закривати всі відкриті позиції за відсутніми кадрам, знаходити професійні резюме від кращих кандидатів України. А зручний і простий функціонал порталу Jobs.ua робить процес пошуку співробітників набагато легшим і швидшим.

  На нашому сайті всі резюме поділені на категорії, які об'єднують в собі певну галузь діяльності. У кожному місті пошукачі розміщують свої резюме, щоб роботодавці могли швидше знайти необхідних працівників.

  ПРАЦЮЙ З НАЙКРАЩИМИ

  Робота Плюс® - лідер на ринку працевлаштування! Протягом всього періоду нашої роботи ми допомогли знайти співробітників мільйонам роботодавців. Ми зарекомендували себе як надійного партнера, тож кращі роботодавці користуються нашими послугами. Це не пройшло повз увагу і по шукачів: понад 15 000 000 кадрів знайшли роботу завдяки нам.

  Щодня ми прагнемо покращувати свої сервіси, щоб кожен роботодавець залишився задоволений тим, що звернувся до нас за допомогою в підборі персоналу!

  Знайти резюме ви зможете легко і швидко на нашому сайті. Всього кілька кліків - і вам надані результати співробітників, які розміщують резюме для пошуку роботи. Усі резюме є актуальними, а це набагато збільшує шанс на пошук необхідного співробітника.

  ВЕЛИЧЕЗНА БАЗА РЕЗЮМЕ ПО УКРАЇНІ

  Протягом усього періоду нашої роботи ми зібрали величезну базу резюме, щоб роботодавці могли легко знайти співробітника в будь-якому куточку України.

  Завжди оперативне розміщення резюме дає можливість претендентам максимально швидко доносити до роботодавців інформацію про те, що вони шукають роботу.

  База резюме на нашому сайті - кращий інструмент для роботодавців, які шукають персонал!

  РОБОТОДАВЦЮ - ПЕРСОНАЛ:

  Пошук резюме: розширений пошук персоналу по базі резюме з можливістю точно ставити необхідні вимоги та критерії відбору.

  Розмістити вакансію: форма додавання вакансії, правила розміщення вакансій роботодавців на сайт.

  На допомогу HR-фахівцю: посадові інструкції, кадрове законодавство, мотивація і тестування працівників.

  Підписка на розсилку резюме: оперативна інформація щодо нових резюме згідно з вашими вимогами до персоналу.

  ↑ Вгору