Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
x

Шановні роботодавці! До 1 грн на період воєнного стану знижено вартість послуг на 7 днів: Гаряча, Термінова, Обери мене, Автооновлення. Працюємо разом для перемоги! Детальніше →

  Україна понад усе! Разом ми сильні! Працюємо для перемоги!

  1. Робота в Україні
  2. Роботодавцю

  Резюме шукачів в Україні

  Пропоную роботу
  Додати вакансію

  Розміщуйте безкоштовно вакансію — співробітники чекають на вас!

  Статті та публікації

  Як підготуватися до технічної співбесіди ІТ-спеціалісту?
  01.07.2022

  У попередніх статтях портал з працевлаштування Jobs.ua розповів своїм читачам про те, які якості потрібно розвивати, щоб стати програмістом, – та які поради варто вислухати програмістам-початківцям. В цій статті пропонуємо вам звернути увагу на поради, я...

  Як правильно побудувати вашу кар'єрну стратегію
  30.06.2022

  Щоб побудувати кар’єрну стратегію необхідно усвідомити основні правила.

  Мнемонічний метод тренування – вчимося запам’ятовувати великі обсяги інформації, коли вивчаємо щось нове
  29.06.2022

  Будь-який складний вид діяльності потребує довгого та наполегливого навчання. Цей складний для розуміння та розтягнений в часі процес можна суттєво скоротити, якщо навчитися запам’ятовувати великі обсяги інформації особливим чином. Наприклад, за допомого...

  Як знайти роботу за кордоном для біженців
  28.06.2022

  Новий проект ​​«Допомога українським біженцям із працевлаштуванням» від ГО «Антикорупційний штаб» та їх партнерів націлений саме на вирішення труднощів із пошуком роботи для українців за кордоном.

  Гармонійний розвиток особистості – з чого він складається і як правильно себе розвивати?
  28.06.2022

  Дорогі українці та українки, важливо не забувати про гармонійний розвиток особистості в ці важкі та непрості для усіх нас часи. Поступово, крок за кроком, «прокачувати» себе в усіх можливих напрямках. А з чого складається гармонійний розвиток особистості...

  Успіх компанії починається з команди професіоналів


  Кожен роботодавець має потребу в якісному персоналі, і, якщо виникає необхідність знайти співробітника, на допомогу приходить наш сайт та величезна база резюме, за допомогою яких ви легко і швидко вирішите завдання, що виникли.

  На нашому сайті роботодавці мають можливість закривати всі відкриті позиції за відсутніми кадрам, знаходити професійні резюме від кращих кандидатів України. А зручний і простий функціонал порталу Jobs.ua робить процес пошуку співробітників набагато легшим і швидшим.

  На нашому сайті всі резюме поділені на категорії, які об'єднують в собі певну галузь діяльності. У кожному місті пошукачі розміщують свої резюме, щоб роботодавці могли швидше знайти необхідних працівників.

  ПРАЦЮЙ З НАЙКРАЩИМИ

  Робота Плюс® - лідер на ринку працевлаштування! Протягом всього періоду нашої роботи ми допомогли знайти співробітників мільйонам роботодавців. Ми зарекомендували себе як надійного партнера, тож кращі роботодавці користуються нашими послугами. Це не пройшло повз увагу і по шукачів: понад 15 000 000 кадрів знайшли роботу завдяки нам.

  Щодня ми прагнемо покращувати свої сервіси, щоб кожен роботодавець залишився задоволений тим, що звернувся до нас за допомогою в підборі персоналу!

  Знайти резюме ви зможете легко і швидко на нашому сайті. Всього кілька кліків - і вам надані результати співробітників, які розміщують резюме для пошуку роботи. Усі резюме є актуальними, а це набагато збільшує шанс на пошук необхідного співробітника.

  ВЕЛИЧЕЗНА БАЗА РЕЗЮМЕ ПО УКРАЇНІ

  Протягом усього періоду нашої роботи ми зібрали величезну базу резюме, щоб роботодавці могли легко знайти співробітника в будь-якому куточку України.

  Завжди оперативне розміщення резюме дає можливість претендентам максимально швидко доносити до роботодавців інформацію про те, що вони шукають роботу.

  База резюме на нашому сайті - кращий інструмент для роботодавців, які шукають персонал!

  РОБОТОДАВЦЮ - ПЕРСОНАЛ:

  Пошук резюме: розширений пошук персоналу по базі резюме з можливістю точно ставити необхідні вимоги та критерії відбору.

  Розмістити вакансію: форма додавання вакансії, правила розміщення вакансій роботодавців на сайт.

  На допомогу HR-фахівцю: посадові інструкції, кадрове законодавство, мотивація і тестування працівників.

  Підписка на розсилку резюме: оперативна інформація щодо нових резюме згідно з вашими вимогами до персоналу.

  ↑ Вгору