Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
x

Цікаві знижки для Кращих Роботодавців! Детальніше →

  1. Робота в Україні
  2. Роботодавцю

  Резюме шукачів в Україні

  Пропоную роботу
  Додати вакансію

  Якщо вам потрібен персонал — розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

  Статті та публікації

  Робота мрії – письменник
  06.03.2021

  Якщо ви багато разів ловили себе на тому, що маєте вартісну ідею і хочете перетворити її в чудову історію, це означає тільки одне – у вас живе дух справжнього письменника, який прагне вирватися на волю.

  Помилятися правильно: як обертати власні промахи на переваги
  06.03.2021

  Треба навчитися правильно дивитися на такі ситуації, гідно та миттєво реагувати на них

  Емоційне вигорання працівників – як роботодавцям боротися з цим негативним явищем?
  04.03.2021

  З цим негативним синдромом стикається все більше людей. Як роботодавцю чинити в такій ситуації? Чи може він ефективно протидіяти емоційному вигоранню своїх підлеглих?

  Марна трата часу в інтернеті: як уникнути?
  04.03.2021

  Це стосується кожного з нас, й для багатьох сучасників, інтернет став справжньою проблемою та визнаний у якості одного з найбільш відволікаючих чинників

  Чи допомагають амбіції у професійній кар’єрі?
  03.03.2021

  Амбітні люди завжди прагнуть більшого, бо вони вірять в те, що можна досягти будь-яких вершин, варто тільки докласти потрібних зусиль. Але чи дійсно амбіції допомагають у професійній кар’єрі?

  Успіх компанії починається з команди професіоналів


  Кожен роботодавець має потребу в якісному персоналі, і, якщо виникає необхідність знайти співробітника, на допомогу приходить наш сайт та величезна база резюме, за допомогою яких ви легко і швидко вирішите завдання, що виникли.

  На нашому сайті роботодавці мають можливість закривати всі відкриті позиції за відсутніми кадрам, знаходити професійні резюме від кращих кандидатів України. А зручний і простий функціонал порталу Jobs.ua робить процес пошуку співробітників набагато легшим і швидшим.

  На нашому сайті всі резюме поділені на категорії, які об'єднують в собі певну галузь діяльності. У кожному місті пошукачі розміщують свої резюме, щоб роботодавці могли швидше знайти необхідних працівників.

  ПРАЦЮЙ З НАЙКРАЩИМИ

  Робота Плюс® - лідер на ринку працевлаштування! Протягом всього періоду нашої роботи ми допомогли знайти співробітників мільйонам роботодавців. Ми зарекомендували себе як надійного партнера, тож кращі роботодавці користуються нашими послугами. Це не пройшло повз увагу і по шукачів: понад 15 000 000 кадрів знайшли роботу завдяки нам.

  Щодня ми прагнемо покращувати свої сервіси, щоб кожен роботодавець залишився задоволений тим, що звернувся до нас за допомогою в підборі персоналу!

  Знайти резюме ви зможете легко і швидко на нашому сайті. Всього кілька кліків - і вам надані результати співробітників, які розміщують резюме для пошуку роботи. Усі резюме є актуальними, а це набагато збільшує шанс на пошук необхідного співробітника.

  ВЕЛИЧЕЗНА БАЗА РЕЗЮМЕ ПО УКРАЇНІ

  Протягом усього періоду нашої роботи ми зібрали величезну базу резюме, щоб роботодавці могли легко знайти співробітника в будь-якому куточку України.

  Завжди оперативне розміщення резюме дає можливість претендентам максимально швидко доносити до роботодавців інформацію про те, що вони шукають роботу.

  База резюме на нашому сайті - кращий інструмент для роботодавців, які шукають персонал!

  РОБОТОДАВЦЮ - ПЕРСОНАЛ:

  Пошук резюме: розширений пошук персоналу по базі резюме з можливістю точно ставити необхідні вимоги та критерії відбору.

  Розмістити вакансію: форма додавання вакансії, правила розміщення вакансій роботодавців на сайт.

  На допомогу HR-фахівцю: посадові інструкції, кадрове законодавство, мотивація і тестування працівників.

  Підписка на розсилку резюме: оперативна інформація щодо нових резюме згідно з вашими вимогами до персоналу.

  ↑ Вгору