UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
x

Шановні роботодавці! На період воєнного стану знижено вартість послуг на 7 днів: Гаряча, Термінова, Обери мене, Автооновлення, VIP-компанія. Працюємо разом для перемоги! Детальніше →

Слава Україні! Разом ми сильні! Працюємо для перемоги!

  1. Робота в Україні
  2. Роботодавцю
  • Створіть зараз своє унікальне резюме

    Отримайте бажану роботуРоботодавці чекають на васСтворити резюме
  • Розміщуйте зараз вакансію безкоштовно

    Отримайте бажаних співробітниківФахівці чекають на васДодати вакансію

Резюме шукачів в Україні

Пропоную роботу

Розміщуйте зараз вакансію безкоштовно — отримайте бажаних співробітників!

Фахівці чекають на вас!

Додати вакансію

Статті та публікації

Чи має право роботодавець відмовити працівнику у відпустці під час війни? - Тлумачення юристів
29.11.2023

В статті пропонуємо дізнатися, як бути з відпусткою у воєнний час?

Будуємо персональний бренд у LinkedIn за 11 кроків
26.11.2023

Більшість користувачів LinkedIn лінуються докладно заповнювати свої профілі. А на практиці маємо, що сторінки професіоналів у LinkedIn мало що говорять про свого власника. Якщо приділити заповненню профілю трохи часу, він працюватиме на вас і принесе рез...

Що не так з роботою на хоум-офісі?
24.11.2023

Працювати з дому чи кав’ярні – це прекрасно, але офіс компанії теж має низку переваг. Пропонуємо з’ясувати, що не так з роботою на хоум-офісі.

Чого не повинно бути у CV, якщо хочете отримати роботу?
22.11.2023

Наша сьогоднішня стаття допоможе вам визначити табу, чого не повинно бути в резюме. Обов’язково скористайтесь порадами при складанні власного.

Як залишатися організованими, працюючи віддалено?
19.11.2023

Як залишатися організованими, якщо працюєте з дому, і не маєте змоги бачити щодня друзів-колег? Пропонуємо обговорити це питання, а також з’ясуємо, як не втратити продуктивність, працюючи віддалено.

Успіх компанії починається з команди професіоналів


Кожен роботодавець має потребу в якісному персоналі, і, якщо виникає необхідність знайти співробітника, на допомогу приходить наш сайт та величезна база резюме, за допомогою яких ви легко і швидко вирішите завдання, що виникли.

На нашому сайті роботодавці мають можливість закривати всі відкриті позиції за відсутніми кадрам, знаходити професійні резюме від кращих кандидатів України. А зручний і простий функціонал порталу Jobs.ua робить процес пошуку співробітників набагато легшим і швидшим.

На нашому сайті всі резюме поділені на категорії, які об'єднують в собі певну галузь діяльності. У кожному місті пошукачі розміщують свої резюме, щоб роботодавці могли швидше знайти необхідних працівників.

ПРАЦЮЙ З НАЙКРАЩИМИ

Робота Плюс® - лідер на ринку працевлаштування! Протягом всього періоду нашої роботи ми допомогли знайти співробітників мільйонам роботодавців. Ми зарекомендували себе як надійного партнера, тож кращі роботодавці користуються нашими послугами. Це не пройшло повз увагу і по шукачів: понад 15 000 000 кадрів знайшли роботу завдяки нам.

Щодня ми прагнемо покращувати свої сервіси, щоб кожен роботодавець залишився задоволений тим, що звернувся до нас за допомогою в підборі персоналу!

Знайти резюме ви зможете легко і швидко на нашому сайті. Всього кілька кліків - і вам надані результати співробітників, які розміщують резюме для пошуку роботи. Усі резюме є актуальними, а це набагато збільшує шанс на пошук необхідного співробітника.

ВЕЛИЧЕЗНА БАЗА РЕЗЮМЕ ПО УКРАЇНІ

Протягом усього періоду нашої роботи ми зібрали величезну базу резюме, щоб роботодавці могли легко знайти співробітника в будь-якому куточку України.

Завжди оперативне розміщення резюме дає можливість претендентам максимально швидко доносити до роботодавців інформацію про те, що вони шукають роботу.

База резюме на нашому сайті - кращий інструмент для роботодавців, які шукають персонал!

РОБОТОДАВЦЮ - ПЕРСОНАЛ:

Пошук резюме: розширений пошук персоналу по базі резюме з можливістю точно ставити необхідні вимоги та критерії відбору.

Розмістити вакансію: форма додавання вакансії, правила розміщення вакансій роботодавців на сайт.

На допомогу HR-фахівцю: посадові інструкції, кадрове законодавство, мотивація і тестування працівників.

Підписка на розсилку резюме: оперативна інформація щодо нових резюме згідно з вашими вимогами до персоналу.

↑ Вгору