Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
      1. Робота в Україні
      2. Онлайн консультація юриста

      Онлайн консультація юриста

      Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте поради у юриста!

      Останні питання юристу:

      Іванна (23 червень 2022)

      Дорого дня! Згідно постанови КМУ №385 від 27.03.2022року "Деякі питання тимчасового переміщення (евакуації) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, в умовах воєнного стану", керівник закладу забезпечує видання наказу про організацію роботи супроводжуючих осіб (відрядження або переведення на дистанційну роботу з урахуванням умов перебування супроводжуючих осіб, зазначених у запрошенні). Який спосіб організації роботи для супроводжуючих осіб буде правомірніший, оскільки ми є бюджетна установа і коштів на дане відрядження не передбачено? Чи потрібно звертатися за розясненням до вище стоящого органу? ВУзагалі не розумію, яка дистанційна робота, якщо супроводжуючі особи, які перебувають з дітьми за кордоном 24/7, вони там їх і виховують, миють. прибирають, вкладають спати тощо, як правильно організувати їх роботу?

       Переглянути відповідь

      Марія (15 червень 2022)

      Відповідно Закону України "Про повну загальну середню освіту" керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти обирається на посаду за результатами конкурсу, що проводиться відповідно до вимог Закону та положення про конкурс, затвердженого засновником або уповноваженим ним органом (посадовою особою) (частина перша статті 39 Закону) 20.05.2022 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» (далі — Закон № 2259), яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» і врегульовано питання призначення на посади державної служби громадян України протягом воєнного стану. Прошу Вас надати наступну письмову інформацію: 1. Чи призначення на посаду директора закладу освіти без проведення конкурсу на час воєнного стану буде правильним? Як правильно здійснити призначення на посаду директора закладу освіти в умовах війни? 2. Чи правильне виконання обов’язків директора вакантної посади? Якщо так, то який термін призначення на виконання обов’язків вакантної посади максимальний?

       Переглянути відповідь
      Ctrl →
      1 з 861

      Шукаєте роботу?

      Шукаєте персонал?

      Часто шукають

      ↑ Вгору