Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1308

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як це – працювати в Google: підбірка цікавих фактів

   26 лютого 23

   Jobs.ua підібрав цікаві факти про те, як це – працювати в одній з найвідоміших ІТ-компаній світу.

  • Як не втратити концентрацію, коли працюєте вдома

   25 лютого 35

   Віддалена робота вигідна з багатьох причин: не потрібно надто рано прокидатися, щоб встигнути добратися на роботу. Не потрібно також гаяти вранці час на збирання і гарячкове приготування сніданку. Але не все так просто з віддаленою роботою, як може видатися людям, які не працювали з власного дому.

  • Харизма на роботі - чому це важливо?

   25 лютого 31

   За даними численних справжніх наукових досліджень, харизма не є талантом від народження, а може бути «створена» людиною

  • Як працювати з токсичним керівником?

   23 лютого 70

   Токсичний стиль керівництва – це справжнє горе для підлеглих. Від такого начальника можна навчитися багатьом професійним навичкам, але це навчання відбувається в такій нестерпній атмосфері, що іноді немає бажання до роботи від слова зовсім.

  • Як підприємливі люди заробляють в новій соцмережі Clubhouse

   22 лютого 144

   Що з себе представляє нова соцмережа, яка стрімко набирає обороти, і як дехто вже примудряється заробляти на ній – давайте з’ясуємо разом з Jobs.ua.

  • Як контролювати свої емоції, працюючи зі складним клієнтом?

   21 лютого 122

   У таких ситуаціях людина може залишатися «сам на сам» з усім негативом розмови, яку він має «повернути у потрібне компанії русло»

  • Люди ривка: як з ними працювати

   19 лютого 114

   Начальники досить часто плутають таких людей з ледарями, які не вміють і не хочуть працювати. У випадку людей ривка – вони люблять і вміють працювати, тільки по-своєму. Але тут постає одна проблема. Як відрізнити людину ривка від нероби?

  • Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

   18 лютого 120

   Jobs.ua підібрав для вас чудові поради, які дозволять розбудити в собі великі пориви до творчих звершень, адже це вміння – творити яскраво і незабутньо – важливий аспект будь-якої творчої професії.

  • Як зміниться дизайн офісів після пандемії коронавірусу

   17 лютого 122

   Пандемія COVID-19 змінила наш світ, усвідомлюємо ми це ні. Зміни торкнулися усіх сфер нашого життя. Не обминули вони питання організації робочого простору.

  • Ефективні навички, щоб знайти роботу на карантині

   16 лютого 190

   Багато людей, перебуваючи на карантині, зіткнулися з серйозною проблемою: пошук нової роботи. Так, роботу зараз знайти складно, але «складно» не означає «неможливо».

  Ctrl →
  1 з 1308

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору