Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1333

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Коректор для письма і жінка, яка його придумала

   22 жовтня 19

   Не всі такі потрібні в повсякденному житті винаходи прийшли в голову чоловікам – чимало практичних винаходів придумали жінки. Поговоримо разом із Jobs.ua про таку, здавалося б, незначну, але іноді вкрай потрібну річ – коректор для письма, а також про жінку, яка його придумала.

  • Прокачуємо мозок в домашніх умовах

   21 жовтня 31

   В цій статті поговоримо про те, як прокачувати свій мозок в звичайних буденних ситуаціях, не застосовуючи якісь хитромудрі практики чи ноотропні препарати.

  • Розвиваємо підприємливість у дітей

   20 жовтня 39

   Як відомо, багатство – це спосіб мислення, а вже потім – розмір банківського рахунку, нерухомість та елітні автомобілі. І аж ніяк не навпаки, бо людина без відповідного мислення швиденько «промотає» будь-які статки. Тож давайте поміркуємо над тим, як розвивати підприємливість у власних дітей.

  • Способи заробітку для студента без шкоди для навчання

   19 жовтня 62

   Для багатьох студентів, коли вони розпочинають навчання, гостро постає питання «де брати додаткові кошти». Це особливо актуально у нашій країні, коли на зарплату буває складно прожити, а що вже говорити про стипендії (та й отримують її не всі).

  • Привчати дітей до розкоші… чи улюбленої справи?

   18 жовтня 72

   Часто батьки у прагненні дати дітям все необхідне захоплюються цим бажанням і привчають дитину до розкоші. Але чи дійсно це настільки необхідно – з дитинства привчати до безмежного достатку та вседозволеності? Чи краще прищеплювати інші цінності, щоб дитина дорослішала з почуттям відповідальності та розумінням того, що працювати – це не ганьба і не сором?

  • Професія письменника в романах Стівена Кінга

   17 жовтня 69

   Якщо ми поглянемо на твори видатного американця з точки зору професій головних героїв, то зауважимо цікаву річ: досить часто героями творів Кінга стають саме письменники.

  • Рівень щастя співробітників на робочому місці

   17 жовтня 107

   Як підвищити рівень щастя співробітників на робочому місці.

  • Як мотивувати співробітників після випробувального терміну

   16 жовтня 103

   За випробувальний термін молодий спеціаліст отримує повноцінну картину, в якій компанії працює, чи все йому в ній подобається, чи хоче надалі продовжувати роботу в ній. Звільнення співробітника після випробувального терміну також можлива, якщо процеси роботи компанії не відповідають бажаним й не мотивують його на подальше співробітництво.

  • Продуктивний ранок, або як наповнити себе бадьорістю перед роботою

   15 жовтня 121

   Всі ми чудово знаємо, що розпочати день з фізичної активності – це прекрасно, і це наповнює наше тіло і розум енергією. Але не всі можуть займатися по тим чи іншим причинам, та й не завжди хочеться одразу після ліжка присідати чи підтягуватися. Але як тоді бути продуктивним вранці, щоб «вловити» перші години після пробудження та ефективно попрацювати?

  • П’ятірка творчих професій, яким варто остерігатися штучного інтелекту

   27 жовтня 320

   До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.


  Ctrl →
  1 з 1333

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору