Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1379

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як скласти професійне портфоліо: загальні поради

   4 лютого 14

   Як скласти професійне портфоліо, щоб його вміст сподобався роботодавцю? Ось вам добірка загальних порад, як досягти цієї мети.

  • Просунуті навички комп’ютерного набору-2: працюйте з текстами як профі

   2 лютого 28

   Звичайно ж, друкарська машинка на світлині – більше для привернення вашої уваги. Адже говорити ми будемо про майстерність саме комп’ютерного набору. І якщо у ваші робочі обов’язки входить робота з текстом – ця стаття від порталу Jobs.ua неодмінно стане вам у нагоді.

  • Хто такий ІТ-аналітик – все про професію

   31 січня 37

   Посередниками між розробниками і замовниками в світі ІТ виступають представники декількох професій. Однією з таких професій є ІТ-аналітик. Розповідаємо, в чому полягають його обов’язки, які перспективи відкриваються перед ІТ-аналітиками і не тільки.

  • Стати ментором для когось – чому це корисно для вас самих?

   30 січня 32

   Якщо ви непогано розбираєтеся в своїй справі, вивчили всі можливі нюанси своєї професії – це добра нагода задуматися над тим, щоб стати ментором для когось. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам довідатися, в чому полягає користь менторства для вас самих.

  • Як на співбесіді відповідати на питання з ознаками дискримінації

   29 січня 123

   Перше правило, яке необхідно запам’ятати кожному здобувачу при відвідуванні співбесіди: питання, що задаються роботодавцем повинні стосуватись ваших здібностей і здатностей виконувати зазначені у вакансії умови роботи.

  • Шпаргалка для спікера: секрети успішного виступу на конференції

   27 січня 138

   Для багатьох спікерів онлайн-виступи - справжнє спасіння, адже слухачі за екраном, і спікер їх не бачить. Проте онлайн-конференції відкривають інші більші перспективи таких заходів.

  • Робота на самоті може призвести до ментальних проблем: як цьому запобігти?

   26 січня 95

   Віддалена робота має безліч переваг, але також і певні недоліки. Одним з таких недоліків можна вважати ізольованість працівника від команди колег. Такий стан справ може призвести до появи ментальних проблем. Як цьому протидіяти, читайте в матеріалі від Jobs.ua.

  • Що насправді приховує тренд «тихого звільнення»

   24 січня 176

   Чи зауважували ви колись, що ваш колега почав демонструвати незвичну для нього поведінку? Мається на увазі, перестав допомагати вам, навіть якщо раніше з готовністю це робив; або ж почав виконувати тільки строго визначені обов’язки, не перепрацьовуючи і не перенапружуючись в будь-який спосіб. Це ознаки того, що ваш колега вирішив вдатися до стратегії «тихого звільнення».

  • Просунуті навички комп’ютерного набору – а ви знали про ці «фішки»?

   23 січня 153

   Якщо вам по роботі доводиться багато працювати з текстами, тобто безпосередньо мати справу з комп’ютерним набором на клавіатурі, ви можете оптимізувати цей процес. Цікаво, що багато людей, яким потрібно чимало часу проводити за текстами, не знають цих простих речей.

  • Корпоратив під час війни. Які саме івенти будуть доречними

   22 січня 107

   Давайте спробуємо підібрати декілька варіантів форматів корпоративів під наше сьогодення, що здатні замінити минулі формати проведення корпоративів.


  Ctrl →
  1 з 1379

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору