Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1238

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця
  12 червня 38

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • В Україні збільшуються пенсійні виплати
  11 червня 55

  З першого липня поточного року в Україні зростають пенсійні виплати

 • П’ять причин полюбити планування роботи
  10 червня 37

  Молоді спеціалісти часто жаліються, що найбільш проблемним завдань для них є планування роботи. Як відомо, роботодавці вимагають планування роботи на певний відрізок часу, найчастіше це рік або пів року. Вміння планувати - одне з вайжливіших умінь для кожного спеціаліста. Чому? Давайте розбиратися разом з jobs.ua.

 • Які питання задають на співбесіді?
  9 червня 84

  Компанія шукає спеціаліста на вакантне місце за вакаснією. Багато охочуючих спеціалістів у найближчий час знайти роботу, тому вони відгукуються на запит роботодавців і більшість з них буде запрошена на співбесіду. Молоді спеціалісти відчувають невпевненість та страх перед відвідуванням співбесіди. Особливо їм цікаво, які питання задають на співбесіді роботодавці, бо брак досвіду говорить за себе.

 • Фінансова грамотність: українцям є над чим працювати
  6 червня 67

  До речі, лідирують у рейтингах опитування французи. Саме вони продемонстрували найбільш блискучу фінансову грамотність.

 • Літо - найкращий період для вдалого працевлаштування
  6 червня 135

  Для тих, хто має необхідність у тимчасовому заробітку, літо презентує також, безліч можливостей.

 • Як швидко ви адаптуєтесь на новій роботі?
  5 червня 53

  Від того, як швидко звикнеться спеціаліст на новій роботі, залежить його повноцінна робота та його комфортне самопочуття на робочому місці. Процес адаптації у кожного спеціаліста проходить по-своєму і займає різний проміжок часу. Звісно ж, чим швидше новий робітник проходить цей термін адаптації на новому місці, тим краще. Але давайте розберемося, які фактори, все ж таки, впливають на процес адаптації та як можна прискорити цей процес.

 • З чого розпочати пошуки роботи
  4 червня 65

  Пошук роботи - особливий етап в житті кожного спеціаліста. Він потребує його весь вільний час та особливі навички, щоб стати найконкурентнішим серед здобувачів. Найважче для спеціаліста в цйей час є розпочати ці пошуки, бо найскладніше є саме підготовчий етап, який веде до співбесіди.

 • Українці - працьовита та "музична" нація
  4 червня 51

  Щодо національних музичних вподобань, то тут думки українців також розрізняються. 31% опитаних слухають виключно рок музику, 26% - вподобали «поп» напрямок...

 • Страхи перед собеседованием
  27 липня 81

  Неуверенность в себе погубила столько прекрасных возможностей стать успешным, востребованным и просто счастливым человеком! В повседневной жизни многих из нас преследуют страхи. Они мешают нам самореализоваться, получать высокую заработную плату, занимать престижную должность, найти достойного спутника жизни. Сегодня поговорим о тех, кто мешает удачно трудоустроиться.

 • Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

  Додати вакансію
Ctrl →
Стр. 1 з 1238

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору