Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1232

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Как повысить вовлеченность сотрудников?
  22 квітня 6

  Вовлеченность персонала в работу - больная тема для любого руководителя. На любом производстве есть те сотрудники, которые полностью вовлечены в работу и те, кто нуждается в постоянной мотивации и стимуляции к своевременному выполнению своих задач. Поэтому любой руководитель должен уметь повышать вовлеченность своих сотрудников. Задача эта не из легких, особенно если работник сам по себе обладает деструктивными качествами: лень, откладывание дел на последний срок, недоведение заданий до их логического завершения и прочее.

 • Коли казати про звільнення
  22 квітня 10

  Jobs.ua вважає, що сюрпризи із несподіваними звільненнями «за фактом» - моветон, але, все ж таки «зовсім заздалегідь» повідомляти керівництво краще не в усіх випадках.

 • Працівник майбутнього: кого вже сьогодні шукають роботодавці?
  22 квітня 29

  Jobs.ua пропонує подивитися на вміння та навички, які, за думкою світових фахівців-економістів, гарантовано стануть найбільш затребувані у більшості напрямків сфери праці.

 • Як набратися досвіду роботи?
  21 квітня 22

  Кому зі здобувачів роботодавець вітдасть свою перевагу при пошуку роботи? Відповідь відома всім - претенденту з досвідом роботи. Але як отримати досвід, чякщо без нього не беруть на роботу, або беруть на незначну посаду? Відповідь ви знайдете у цій статті. Jobs.ua підготували для вас декілька простих секретів щодо способів отримання досвіду роботи.

 • Ще раз про фріланс
  19 квітня 28

  При всьому, фріланс продовжує упевнено крокувати по країнах, в Україні також знаходячи кожного року все більше своїх шанувальників

 • Столичний рейтинг зарплат
  19 квітня 66

  За даними КМЦЗ, складено рейтинг найбільших та найменших заробітних плат у столиці України. За роботу на таких посадах, платять від 15 000 до 35 000 гривень на місяць

 • Скорочення робочого часу, як база для зростання ефективності
  18 квітня 21

  Такі заяви викликали не тільки шквал протестів на цих підприємствах, але й підштовхнули відомих економістів світу до проведення досліджень, направлених на встановлення істини у цьому питанні.

 • В Україні, IT-сфера популярний напрямок діяльності
  18 квітня 52

  Комп’ютерне програмування залишається найбільш популярним напрямком у якому працюють вітчизняні програмісти. Набирає популярності й такий вид послуг, як консультування з питань інформатизації.

 • Які працівники в пріоритеті у керівництва
  17 квітня 54

  Вони, майже "не замінні". Jobs.ua, впевнений, що навіть, не маючи над професійних знань, заробити таку непогану репутацію цілком можливо.

 • "Економічно неактивні": версія Держстату
  17 квітня 48

  Чимало українців просто не знають де сьогодні можна знайти роботу...

Ctrl →
Стр. 1 з 1232

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору