Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1292

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Правила поведінки на корпоративній вечірці

   23 вересня 15

   Про всяк випадок, необхідно пам’ятати декілька загальних правил перебування на такого типу заходах

  • Економимо гроші правильно – поради експертів

   23 вересня 23

   Багаті люди вміють не тільки заробляти гроші, а й грамотно ними розпоряджатися. Вміти накопичувати і економити зароблене – важлива навичка їхнього способу життя.

  • Коли треба приймати рішення щодо зміни роботи

   23 вересня 12

   Кожному з нас час від часу доводиться змінювати роботу. А от як визначити той час, коли треба оновити резюме й активно починати шукати іншу роботу.

  • Як ефективно здобувати нові знання: ключові принципи

   21 вересня 48

   Навіть будучи кваліфікованим фахівцем, означає вивчати щось нове, адже наш динамічний світ постійно розвивається, і будь-яка сфера діяльності постійно поповнюється свіжими знаннями. Тому вміння ефективно навчатися є однією з найцінніших навичок, які можна і треба завжди розвивати.

  • Принципи Рея Даліо: як притягнути гроші в своє життя

   18 вересня 96

   Мабуть, не знайдеться людини, яка не хотіла б займатися улюбленою справою, що заразом слугувала б достойним джерелом доходу. Якщо звернутися за порадою до найбагатших людей світу, вони в один голос скажуть – це цілком реально.

  • Понад триста тисяч українців працевлаштовано з початку пандемії, але проблем теж чимало

   16 вересня 63

   Ще в травні було анонсовано план зі створення півмільйона робочих місць у різних сферах діяльності, а сьогодні, 16-го вересня, глава Мінекономрозвитку Петрашко заявив, що за цей час було працевлаштовано понад триста тисяч осіб.

  • Історії успіху: Переможці, про яких мало хто знає

   16 вересня 79

   Історії їх успіху, також доволі цікаві та чудово демонструють реальність виразу «прагнеш – досягнеш».

  • Професія: Тьютор

   15 вересня 79

   Мова піде про педагогічну професія, яка відносно недавно з’явилася на ринку праці. ЇЇ представники займаються організацією індивідуального навчання як дітей, так і дорослих. Це, умовно кажучи, посередник між традиційним вчителем і дитиною.

  • Плюси та мінуси роботи вночі

   14 вересня 100

   Правильна організація робочого часу — запорука успішної діяльності. Традиційно робоче навантаження припадає на денний час, коли біологічно людина найбільш активна. Під цей графік підлаштована діяльність в більшості сфер. Проте все частіше вітчизняні та іноземні компанії організовують трудову діяльність саме вночі — через специфіку виробничого процесу, надання послуг або по причині різниці в часових поясах

  • "Ліфти" замість "сходинок":про що треба пам'ятати, будуючи сучасну кар'єру

   14 вересня 89

   Зміни відбуваються не лише, у безпосередньо професійній сфері та технічному обладнанні робочого процесу, навіть самі принципи пошуків роботи та робітників, змінюються

  Ctrl →
  Стр. 1 з 1292

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору