Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1329

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • На що здатен наш мозок?

   20 вересня 9

   Наш мозок спроможний творити дивовижні речі. І його дійсно можна «перепрограмувати» згідно своїх запитів. Але як це зробити? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, на що здатен наш мозок і як це знання застосувати на практиці.

  • Що робити, якщо нічого не встигаєш на роботі

   19 вересня 45

   Бувають такі випадки, коли колектив порушує терміни здачі проєктів. Трапляється це найчастіше з тої причини, що окремі члени колективу не встигли виконати роботу вчасно, через що завершення довелося відкласти на більш довший термін. Читайте статтю на Jobs.ua до кінця та дізнавайтесь, чому так трапляється.

  • Як можна змінитися за 100 днів (3 частина)

   17 вересня 68

   І на завершення міні-циклу статей, як можна змінити себе за сто днів – загальні рекомендації і поради від Jobs.ua, як грамотно підійти до цієї нескладної програми тренувань.

  • Що робити, якщо не вистачає часу для особистісного розвитку

   16 вересня 81

   Як знайти час для особистісного розвитку, якщо, на вашу думку, його катастрофічно не вистачає? Давайте поміркуємо, чим тут можна зарадити.

  • Як можна змінитися за сто днів (частина 2)

   15 вересня 110

   Серед найдієвіших порад на всі випадки життя, безперечно, можна обрати ось цю: «Якщо не знаєте, чим зайнятися – займіться собою». Jobs.ua, продовжуючи тему попередньої статті, розповідає, як за допомогою нескладної програми тренувань подолати нелегкий період зміни сезонів.

  • Чи надсилати резюме, якщо у компанії немає вакансій за вашим фахом

   14 вересня 137

   Якщо вам цікаво, що робити в такому становищі та чи варто спробувати «вийти» на цю посаду – читайте у статті.

  • Як можна змінитися за сто днів (частина 1)

   13 вересня 161

   До вашої уваги – стоденна програма фізичних навантажень, щоб без значних душевних втрат пройти нелегкий період зміни сезонів. "Зима близько", пам'ятаєте девіз Старків?

  • Як відстоювати особисті кордони на роботі

   12 вересня 174

   Порушення особистих кордонів на робочому місці - справа досить поширена. Jobs.ua готовий поділитися з вами практичними порадами та навчити робити це максимально екологічно для обох сторін в робочому процесі.

  • Що порадив би Джек Ма своїм гостям у свій день народження?

   10 вересня 138

   Засновнику Alibaba Group і одному з найбагатших людей світу виповнилося 57 років. Цей чоловік може багато розповісти про злети і падіння, і поділитися своїми міркуваннями, як досягати успіху в наміченій справі. Jobs.ua спробували уявити промову іменинника на своєму власному дні народження, якби гості попросили його виступити перед ними.

  • П’ятірка творчих професій, яким варто остерігатися штучного інтелекту

   27 жовтня 174

   До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.


  Ctrl →
  1 з 1329

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору