Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1259

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Що робити, якщо на роботі затримують зарплату

  17 січня 8

  Конституція нашої держави чітко доводить та навіть гарантує той факт, що громадянин має отримати зароблену заробітну платню, та ще й, отримати її вчасно.

 • Особливості виходу на лікарняний в Україні

  16 січня 39

  Спробуємо розглянути найбільш часті випадки виходу на лікарняний й те, як правильно це робити згідно українського законодавства

 • Вакансія – продавець

  15 січня 32

  Робота продавця – це, свого роду, робота посередника між виробником і покупцем: надавати необхідний товар і отримувати за нього гроші. Про деякі особливості та нюанси професії далі у статті.

 • Дрес-код для співбесіди: як правильно підібрати одяг

  15 січня 40

  Деякі рекламні проекти наполягають на тому, що усі ми повинні залишатися собою, але це не стосується нехтування правилами, які можуть бути прийнятими у певних напрямках діяльності або компаніях.

 • У пошуках покликання

  14 січня 39

  Кого з нас в дитинстві не питали: «Ким ти хочеш стати?» Це питання завжди викликає занепокоєння як у дитинстві, так і в більш дорослому віці. Адже треба знайти єдину правильну відповідь. Чи відповідей може бути кілька?

 • Звички, як корисні навички

  13 січня 89

  Де-які звички можуть бути настільки корисними, що стають здатними змінити все життя людини

 • У телефонному режимі

  11 січня 141

  Якщо театр починається з вішалки, то будь-яка організація чи фірма починаються з телефону. Він, немов, нервова система організму будь-якого підприємства. Адже ефективності можна досягти лише в тому випадку, якщо на належному рівні буде працювати телефон. Але, чи вміємо ми правильно говорити по телефону?

 • Як припинити вдосконалювати власне резюме

  9 січня 153

  Деякі спеціалісти в період пошуку роботи намагаються приділити максимально уваги резюме. Вони його ретельно вичитують, часто дописують, переписують і виправляють його. Але спеціалісти сфери рекрутингу стверджують, що постійне переписування і вдосконалення резюме не прискорює пошуку роботи, а в деяких випадках навіть шкодить. Саме тому для спеціаліста дуже важливо вчасно припинити виправляти резюме, а краще зосередитись на інших більш ефективних способах прискорити власне працевлаштування.

 • Як поводити себе в перший робочий день

  9 січня 128

  Перш за все мова йдеться про вчасний приход на роботу. саме вчасний, ане за півгодини до існуючого часу початку роботи.

 • Офіційний фріланс та робота для неповнолітніх: новий законопроект "Про працю"

  8 січня 359

  Розроблятимуть й договори для таких видів зайнятості, як віддалена (дистанційна) робота та часткова зайнятість, тощо.

Ctrl →
Стр. 1 з 1259

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають:

↑ Вгору