Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1259

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Що робити, якщо на роботі затримують зарплату

  17 січня 16

  Конституція нашої держави чітко доводить та навіть гарантує той факт, що громадянин має отримати зароблену заробітну платню, та ще й, отримати її вчасно.

 • Особливості виходу на лікарняний в Україні

  16 січня 55

  Спробуємо розглянути найбільш часті випадки виходу на лікарняний й те, як правильно це робити згідно українського законодавства

 • Вакансія – продавець

  15 січня 40

  Робота продавця – це, свого роду, робота посередника між виробником і покупцем: надавати необхідний товар і отримувати за нього гроші. Про деякі особливості та нюанси професії далі у статті.

 • Дрес-код для співбесіди: як правильно підібрати одяг

  15 січня 48

  Деякі рекламні проекти наполягають на тому, що усі ми повинні залишатися собою, але це не стосується нехтування правилами, які можуть бути прийнятими у певних напрямках діяльності або компаніях.

 • У пошуках покликання

  14 січня 51

  Кого з нас в дитинстві не питали: «Ким ти хочеш стати?» Це питання завжди викликає занепокоєння як у дитинстві, так і в більш дорослому віці. Адже треба знайти єдину правильну відповідь. Чи відповідей може бути кілька?

 • Звички, як корисні навички

  13 січня 95

  Де-які звички можуть бути настільки корисними, що стають здатними змінити все життя людини

 • У телефонному режимі

  11 січня 143

  Якщо театр починається з вішалки, то будь-яка організація чи фірма починаються з телефону. Він, немов, нервова система організму будь-якого підприємства. Адже ефективності можна досягти лише в тому випадку, якщо на належному рівні буде працювати телефон. Але, чи вміємо ми правильно говорити по телефону?

 • Як припинити вдосконалювати власне резюме

  9 січня 155

  Деякі спеціалісти в період пошуку роботи намагаються приділити максимально уваги резюме. Вони його ретельно вичитують, часто дописують, переписують і виправляють його. Але спеціалісти сфери рекрутингу стверджують, що постійне переписування і вдосконалення резюме не прискорює пошуку роботи, а в деяких випадках навіть шкодить. Саме тому для спеціаліста дуже важливо вчасно припинити виправляти резюме, а краще зосередитись на інших більш ефективних способах прискорити власне працевлаштування.

 • Як поводити себе в перший робочий день

  9 січня 129

  Перш за все мова йдеться про вчасний приход на роботу. саме вчасний, ане за півгодини до існуючого часу початку роботи.

 • Офіційний фріланс та робота для неповнолітніх: новий законопроект "Про працю"

  8 січня 367

  Розроблятимуть й договори для таких видів зайнятості, як віддалена (дистанційна) робота та часткова зайнятість, тощо.

Ctrl →
Стр. 1 з 1259

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають:

↑ Вгору