Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1249

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як одразу привчити колег не спізнюватись на роботу

  20 жовтня 80

  Як тільки в компанії з’являється новий робітник, то він з самого початку вмотивований приходити на роботу вчасно. Але рутинні повсякденні задачі втомлюють спеціаліста та примушують лінуватися та запізнюватися на роботу. Якщо роботодавець не ставить вчасний прихід на роботу за обов’язкове правило, то рано чи пізно це питання постає гостро. Тому вихід - одразу встановлювати правила в компанії, порушення яких веде до відповідальностей та покарань.

 • Що запропонувати перспективним кадрам на роботі?

  15 жовтня 99

  Коли ротодавець працевлаштовує спеціалістів, він бере на себе відповідальність утворити зручні умови роботи та забезпечити спеціаліста всім необхідним для його діяльності та розвитку. Всі ці заходи дуже ефективно його стимулюють та мотивують. До кожного спеціаліста роботодавець повинен мати власний підхід та знати, які засоби мотивації будуть працювати для нього.

 • Причини для відмови в резюме

  10 жовтня 343

  Перед запрошенням спеціаліста на співбесіду роботодавець повинен ретельно вивчити досвід роботи спеціаліста та виявити як сильні, так і слабкі місця. Чесно кажучи, роботодавець читає резюме з метою пошуку причин відмови. Для цього він приділяє увагу дрібницям: невідповідність датам, перебільшенням, незрозумілим фактам, уривкам фраз, які нагадують більше оголошенням з наявністю ключових слів. Роботодавець одразу помічає таку невідповідність та це стає першим дзвіночком, щоб замислитись над відмовою здобувачу або вияснити деякі неточності на співбесіді. Але якщо у роботодавця окрім вас є більш гідні резюме здобувачів, то до співбесіди навряд чи дійде.

 • Як керувати людьми старшими за вас?

  10 жовтня 279

  Керівництво робочим персоналом – одна зі складних та важливих завдань кожного директора та спеціаліста для керівної посади. Труднощів додає той факт, якщо ваш вік менший за вік ваших підлеглих. На думку багатьох робітників, які зіткаються з цим, проблема часто полягає в відмінностях в трудовій етиці поколінь або цінностях. Та ефективне керівництво не має вікових обмежень – стверджують менеджери з персоналу.

 • Яскрава кар’єрна подія цієї осені!

  9 жовтня 331

  23 жовтня на вас чекає: Ярмарок вакансій «Знайди себе, а ми знайдемо тобі роботу»!

 • Як робота змінює людину

  8 жовтня 414

  Цими днями автору статей сайту Jobs.ua Лоліті Платошкіній випала нагода відвідати виставку «Корозія характеру (Людина гнучка)». Оскільки проект через мистецтво висвітлює питання праці, офісної культури, стосунків між працівниками та їхніми робочими місцями, Лоліта ділиться з читачами своїми враженнями.

 • Готовність стати керівником №1

  6 жовтня 348

  Ті спеціалісти, які відчувають себе впевнено в компанії рано чи пізно потребують кар’єрного росту. Дехто з них мають на меті стати керівником чи очолити власний відділ. І це досить амбіційне бажання. Та чи готові вони справді стати керівником?

 • Семінар «Бухгалтерська осінь 2019»

  4 жовтня 298

  Масштабна подія, що буде корисна бухгалтерам, фінансовим директорам, фінансистам та економістам.

 • За якими головними критеріями обирати співробітника

  1 жовтня 379

  Якщо вам хоч раз доводилось спілкуватися з HR-ами, то ви, мабуть, вже зробили висновок про те, що професія за покликанням і до неї повинен бути хист. Такі спеціалісти мають внутрішнє відчуття щодо здобувачів, а також свої козирі в рукаві — навички й уміння знаходити відповідних компанії спеціалістів. Навчитися цим здібностям також можливо. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, якими критеріями керуються висококваліфіковані HR-ри України у відборі спеціалістів для компанії.

 • Світовий ринок праці: трохи нового та несподіваного

  1 жовтня 365

  Ринки праці інших країн вже модернізуються та, іноді, навіть дивують нетиповими випадками

Ctrl →
Стр. 1 з 1249

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають:

↑ Вгору