Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1283

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • НБУ прогнозує зростання безробіття

   4 серпня 31

   На фоні нового сплеску захворюваності на COVID-19 Національний банк погіршив попередні прогнози зростання безробіття серед громадян України.

  • Віддалена робота - погляд після спроби

   4 серпня 51

   Ще на самому передодні появи карантинних заходів, переважна більшість українців зазначала віддалену роботу, як доволі цікавий формат праці

  • Як розповісти про власні сильні та слабкі сторони

   31 липня 129

   До таких запитань потрібно бути готовим, як загалом, готовим й до будь-якого подальшого розвитку подій

  • Переваги навчання в провінційних вузах

   31 липня 95

   Початок вступної кампанії… Перед багатьма випускниками постав вибір – навчатися в рідному місті чи їхати в один з обласних центрів, чи пробувати поступати в київські вузи? Насправді, кожен з цих варіантів має свої переваги.

  • Не беруть на роботу - неочевидні причини

   31 липня 109

   У кожного з нас настає момент, коли потрібно шукати роботу. Буває, співбесіда проходить вдало, але пропозиція зайняти заповітну посаду не надходить. Чому? У кожної компанії є список причин, за якими співробітник гарантовано отримає відмову. Вони не завжди очевидні.

  • Що подивитися під час відпустки - 5 шедеврів американської кінокласики

   30 липня 180

   Під час відпустки хочеться відпочити від роботи, порадувати себе подорожами, гарною книгою чи переглядом хороших фільмів. Не знаєте, що подивитися? Зверніть увагу на шедеври «золотої епохи» Голлівуду.

  • «Gap year». Що робити цілий рік, якщо не вступили до вузу

   29 липня 84

   Не вступити до омріяного вузу – для когось ці слова прозвучать як вирок, як фатальна помилка, яку вже не виправити. Насправді все не так жахливо, як може видатися на перший погляд.

  • Нам 24 роки! Дякуємо, що ви з нами!

   29 липня 135

   Ми вдячні тим, хто вірить в нас і підтримує – партнерам, читачам, здобувачам, друзям.

  • Фільми-посібники для менеджерів з продажу

   29 липня 100

   Найкраща добірка фільмів не тільки для тих, хто працює в сфері продажу, але і для всіх, хто хоче навчитися продавати свої знання й вміння в звичайному житті. Навички продажу – це найважливіші навички, якими необхідно оволодіти, якщо плануєте побудувати успішну кар'єру.

  • Виклик прийнято! Легка адаптація до нових бізнес-процесів після карантину

   1 вересня 189

   Ми навчилися жити поруч із коронавірусом. Завдяки дистанційній формі роботи, навіть пристосувалися працювати з дому. Проте карантинні обмеження поступово знімаються, і настає час повертатися до офісів. Погодьтеся, що адаптація до режиму онлайн важко далася тим, хто все життя провів у стінах компанії чи фірми

  Ctrl →
  Стр. 1 з 1283

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору