Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1300

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Книги для професіоналів

   2 грудня 21

   В цій підбірці Jobs.ua пропонують книги, які дозволять оптимізувати професійну діяльність, покращити лідерські навички і навчитися керувати власним часом.

  • Психологічні причини, чому робота не знаходиться

   1 грудня 71

   Скоріше за все, причина криється в самому шукачеві, який підсвідомо блокує розгортання ситуації, програмуючи себе на поразку

  • Чому зараз варто інвестувати в медичні компанії

   30 листопада 41

   На тлі пандемії COVID-19 стрімко зростають акції медичних компаній, які розробляють вакцини від коронавірусу. Та й не тільки їхні акції швидко ростуть у ціні – зараз до медиків і фармацевтів прикута особлива увага з боку світової спільноти.

  • Світовий ринок праці "ризикує" стати максимально віртуальним

   28 листопада 103

   Згідно результатів дослідження, більш ніж 89% претендентів, обов’язково витрачають власний час, щоб знайти максимальну інформацію про роботодавця

  • Що відповідати на критику та заперечення на співбесіді

   28 листопада 136

   Під час проведення співбесід рекрутери нерідко намагаються загнати своїми каверзними питаннями в глухий кут, щоб подивитися, як кандидат на посаду відреагує на незручну ситуацію. То як правильно відповідати на критику та заперечення на співбесіді?

  • Коли понаднормову роботу можна вважати незаконною

   27 листопада 106

   Роботодавці в нашій країні не завжди дотримуються вимог законодавства щодо праці, зокрема Кодексу законів про працю, який регулює всі питання, пов’язані з трудовою діяльністю. Щоб захистити свої права, працівник повинен знати, коли його хочуть додатково «навантажити» незаконною надурочною роботою.

  • Як навчитися відмовляти на роботі

   26 листопада 112

   Причини, з яких людина не може відмовити в проханнях, зазвичай доволі різні та індивідуальні

  • Куди вкладати гроші під час кризи: перспективні напрямки для інвестицій

   25 листопада 128

   Коли в світі по тій чи іншій причині настають кризові ситуації, страждають майже всі люди. Тільки одиниці залишаються у виграші, бо знаходять шляхи вигідно вкласти свої гроші. Jobs.ua вирішили розібратися у важливому питанні: куди інвестувати власні кошти, коли в світі вирує пандемія коронавірусу?

  • Як відпочити під час завалу на роботі

   24 листопада 120

   Абстрагування від завдань та роботи, навіть на незначний час у 5-10 хвилин, допомагає працівнику повернутися до роботи, отримавши нові сили

  • Праця та професії на полотнах найвідоміших художників світу

   23 листопада 198

   Доторкнутися до прекрасного особливо важливо у наші складні непевні часи. Тим паче, якщо мова піде про картини видатних художників, про яких чули навіть люди, далекі від живопису. Jobs.ua пропонує вашій увазі підбірку полотен видатних митців, на яких простежується тема роботи і зображення різних професій.

  Ctrl →
  1 з 1300

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору