Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1325

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Стратегічне і креативне мислення у дітей – як розвивати?

   29 липня 10

   Давайте разом з Jobs.ua пройдемося по найважливіших моментах, як розвивати у дітей стратегічне і креативне мислення.

  • Чому нам подобається багатозадачність

   28 липня 33

   І власне – чому? Хіба не тому, що хочеться робити багато справ – і одночасно? Як Юлій Цезар, приміром, який пишався тим, що вмів робити кілька справ водночас. Він хитрив, звісно, адже на гладіаторських боях він розбирав кореспонденцію і відповідав на листи. Саме звідси й беруться ці чутки про його нібито видатне досягнення. Але режим багатозадачності насправді можна прокачати. Давайте розглянемо, як це зробити.

  • Як подолати хвилювання під час співбесіди

   27 липня 133

   За відгуками здобувачів саме надмірне хвилювання, якщо його вчасно не подолати, призводить до невпевненості, плутанини, помилок на співбесіді. Така незначна проблема й справді може стати причиною відмови роботодавця. Jobs.ua разом із справжнім експертом сфери рекрутингу, Юлією Сахно, вирішили розкрити цю тему більш детально і поділитись практичними порадами, як подолати хвилювання під час ділової зустрічі.

  • Плюси мобільних технологій в навчанні

   26 липня 33

   Ми всі не випускаємо мобільні телефони з рук. То чому б не використати їх у власному навчанні і особистісному зростанні, правильно? Давайте разом з Jobs.ua розглянемо це питання детальніше.

  • Від яких співробітників необхідно позбавлятися

   25 липня 178

   За думкою керівників та роботодавців існують певні категорії робітників, від яких потрібно позбавлятися в першу чергу. Хто підпадає під ці категорії? Розбираємось сьогодні на Jobs.ua.

  • Компанії втрачають мільйони через недосип співробітників

   25 липня 87

   Гарвардська медична школа вияснила, що треть американців не досипають вночі, через що компанії втрачають мільйони. Добре, що й в Україні роботодавці потроху визнають актуальність цієї проблеми й інвестують в спеціальні тренінги.

  • Робота на орбіті? Це наше майбутнє!

   23 липня 74

   Пристібайтеся міцніше, і давайте вирушимо разом із Jobs.ua в невеличку гіпотетичну подорож у майбутнє Землі. А, значить, й усієї людської цивілізації.

  • Ознаки того, що ви працевлаштувалися в гідну компанію

   22 липня 155

   Нікому з нас не хочеться згаяти безцінний час свого життя в компанії, у якій не цінують своїх працівників. Тому давайте виділимо ті характерні ознаки, які свідчать про те, що ви працевлаштувалися в гідну компанію.

  • Набір в українську полярну експедицію – робота для справжніх екстремалів

   21 липня 142

   Розпочато конкурсний відбір учасників 27-ї антарктичної експедиції, пункт призначення – острів Галіндез, Західна Антарктика, українська антарктична станція «Академік Вернадський». Jobs.ua дізнавалися деталі цієї цікавої пропозиції, і поспішають переповісти їх вам.

  • П’ятірка творчих професій, яким варто остерігатися штучного інтелекту

   27 жовтня 94

   До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.


  Ctrl →
  1 з 1325

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору