UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1393

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua

  5 лютого 3104

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається

  22 грудня 2023 2441

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua

  22 грудня 2023 2152

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі

  21 грудня 2023 2059

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення

  19 грудня 2023 2635

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.

 • Що таке піраміда Франкліна та як її використовувати у роботі та житті

  17 грудня 2023 1360

  Навчившись застосовувати принципи піраміди Франкліна, ви зможете ефективніше виконувати робочі завдання, а також побачити ваш кар’єрний шлях і здобутки в перспективі. Пропонуємо в статті детальніше познайомитися з пірамідою Франкліна і її використанням у роботі та житті.

 • Мотиваційний лист на роботу чи навчання: як правильно написати

  15 грудня 2023 1961

  Перевага мотиваційного листа полягає в тому, що цей документ створюється у довільній формі. Але водночас створення листа на роботу чи навчання може виявитися справжнім головним болем. Отже, як правильно написати такий лист? Як зацікавити своїм листом роботодавця чи приймальну комісію університету?

 • Стрес-менеджмент: як оцінити ефективність заходів HR-команди

  14 грудня 2023 1653

  У цьому матеріалі на Jobs.ua ми розглянемо питання ефективності заходів HR-команди щодо управління стресом.

 • Мікроменеджер, самозакоханий або відсутній: як знайти підхід до різних типів керівників

  13 грудня 2023 1622

  Чи траплялося вам зустрічати на своєму професійному шляху керівників зі стилем управління - мікроменеджер? Можливо так, а можливо ви і є керівник, чий надмірний контроль знецінює будь-які прояви самостійності, творчості та самореалізації.

 • Як отримати підтримку керівництва для вашої нової HR-ініціативи?

  10 грудня 2023 1512

  Керівництво компанії може мати свій погляд на ваші HR-ініціативи. На жаль, цей погляд може виявитися однобоким і недалекоглядним, тож пропонуємо з’ясувати, як подолати всі можливі перешкоди і отримати підтримку керівництва для своїх HR-ініціатив, які можуть бути корисними компанії.


Ctrl →
1 з 1393

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору