Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1333

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Плануємо справи без стресу

   27 жовтня 18

   Друга половина осені для більшості людей – це завжди додатковий стрес, бо похмурі холодні ранки не надихають чимшвидше вставати з ліжка і приступати до буденних справ. Та ще й годинники незабаром переведуть на годину назад – ще один додатковий стрес. Як тут примудрятися планувати справи без стресу?

  • Що допомагає лідерам приймати рішення

   26 жовтня 22

   Знайомлячись із біографіями видатних людей, не перестаєш дивуватися тому факту, як їм вдавалося приймати вдалі рішення. Але і в таких людей траплялися ситуації, коли не було багато часу на обдумування або ж діяти доводилося практично всліпу.

  • Ненависть у соцмережах – як реагувати?

   25 жовтня 38

   Людям, які по роботі змушені багато часу проводити в інтернеті – зокрема, в соцмережах – доводиться стикатися з незрозумілими проявами ненависті та ворожості з боку інших користувачів всесвітньої павутини. Але чому так відбувається? І як цьому протидіяти?

  • Як описувати професійні навички в резюме

   24 жовтня 129

   Розділ навичок в вашому резюме дає змогу роботодавцю побачити, якими навичками вашої посади ви володієте. Ця стаття допоможе вам розібратися з цими питаннями та навчить правильно описувати професійні навички для вашого резюме.

  • Коректор для письма і жінка, яка його придумала

   22 жовтня 91

   Не всі такі потрібні в повсякденному житті винаходи прийшли в голову чоловікам – чимало практичних винаходів придумали жінки. Поговоримо разом із Jobs.ua про таку, здавалося б, незначну, але іноді вкрай потрібну річ – коректор для письма, а також про жінку, яка його придумала.

  • Прокачуємо мозок в домашніх умовах

   21 жовтня 120

   В цій статті поговоримо про те, як прокачувати свій мозок в звичайних буденних ситуаціях, не застосовуючи якісь хитромудрі практики чи ноотропні препарати.

  • Розвиваємо підприємливість у дітей

   20 жовтня 101

   Як відомо, багатство – це спосіб мислення, а вже потім – розмір банківського рахунку, нерухомість та елітні автомобілі. І аж ніяк не навпаки, бо людина без відповідного мислення швиденько «промотає» будь-які статки. Тож давайте поміркуємо над тим, як розвивати підприємливість у власних дітей.

  • Способи заробітку для студента без шкоди для навчання

   19 жовтня 170

   Для багатьох студентів, коли вони розпочинають навчання, гостро постає питання «де брати додаткові кошти». Це особливо актуально у нашій країні, коли на зарплату буває складно прожити, а що вже говорити про стипендії (та й отримують її не всі).

  • Привчати дітей до розкоші… чи улюбленої справи?

   18 жовтня 116

   Часто батьки у прагненні дати дітям все необхідне захоплюються цим бажанням і привчають дитину до розкоші. Але чи дійсно це настільки необхідно – з дитинства привчати до безмежного достатку та вседозволеності? Чи краще прищеплювати інші цінності, щоб дитина дорослішала з почуттям відповідальності та розумінням того, що працювати – це не ганьба і не сором?

  • П’ятірка творчих професій, яким варто остерігатися штучного інтелекту

   27 жовтня 328

   До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.


  Ctrl →
  1 з 1333

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору