Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1243

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як часто і навіщо змінювати місце працевлаштування
  22 липня 20

  Зміна міста роботи - завжди гостре питання для будь-якого спеціаліста, бо пов’язане з налаштуванням нових зв’яків та пошуком місць роботи. Існує така думка, що часта зміна місця роботи не на користь спеціаліста, як і робота все життя на одному місці. Доцільним є питання з яким інтервалом або як часто спеціаліст має змогу змімнювати місце працевлаштування?

 • Ще більше: в Україні прогнозують зростання зарплат
  19 липня 35

  За словами прем’єр-міністра, це не мережа для підвищення, й вже за два роки мінімальний показник середньо заробітної платні може знаходитися на рівні 620 доларів США. Згідно з існуючим зараз курсом

 • Все, що потрібно знати про пошук роботи професіоналам сфери медицини
  19 липня 56

  Найчастіше, навіть такі освічені шукачі, як випускники медичних навчальних закладів чи медперсонал із досвідом, просто не знають де та як знайти роботу в медицині.

 • Чому вони повинні взяти саме вас: що насправді хочуть дізнатися роботодавці
  19 липня 47

  Більшість кандидатів не має відповіді на таке запитання, й відчувають себе не впевнено, завідома моделюючи й власне фіаско на інтерв’ю.

 • Невербальне спілкування: як сподобатися роботодавцю
  18 липня 62

  Це також знадобиться тим шукачам, хто намагається справити гарне враження та розмірковує, як сподобатися на співбесіді роботодавцю, якщо самих навичок та знань, часом забракує.

 • Десять питань, які потрібно задати собі, перш ніж шукати нову роботу
  18 серпня 48

  У будь-якому разі, такі моменти треба використовувати для того, щоб не просто покірно змінити свій профіль спеціаліста, але спробувати знайте дійсно своє зайняття.

 • Історії успіху: не відступати й не здаватися
  18 липня 22

  Тим складніше наслідувати відомих акторів, що, як ми вважаємо, досягли успіхів суто завдяки існуючому в них таланту.

 • Як отримати зворотній зв'язок після співбесіди
  15 серпня 18

  Навіть негативний результат людина має дізнатися якомога швидше, щоб не зволікаючи продовжити свої пошуки. Крім того, дуже доречно буде дізнатися й про причини відмови.

 • Как правильно ставить задачи сотрудникам
  27 листопада 64

  Успех компании зависит не только от начальства, но и от сотрудников. Директор должен раздавать поручения, контролировать их качественное выполнение. Кажется, что всё сделано правильно, а работа сдана не в срок или не соответствует плану. Поэтому для повышения эффективности руководству необходимо знать, как правильно поставить задачу подчинённому.

 • Страхи перед собеседованием
  27 липня 132

  Неуверенность в себе погубила столько прекрасных возможностей стать успешным, востребованным и просто счастливым человеком! В повседневной жизни многих из нас преследуют страхи. Они мешают нам самореализоваться, получать высокую заработную плату, занимать престижную должность, найти достойного спутника жизни. Сегодня поговорим о тех, кто мешает удачно трудоустроиться.

Ctrl →
Стр. 1 з 1243

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору