Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1300

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Чому зараз варто інвестувати в медичні компанії

   30 листопада 18

   На тлі пандемії COVID-19 стрімко зростають акції медичних компаній, які розробляють вакцини від коронавірусу. Та й не тільки їхні акції швидко ростуть у ціні – зараз до медиків і фармацевтів прикута особлива увага з боку світової спільноти.

  • Світовий ринок праці "ризикує" стати максимально віртуальним

   28 листопада 88

   Згідно результатів дослідження, більш ніж 89% претендентів, обов’язково витрачають власний час, щоб знайти максимальну інформацію про роботодавця

  • Що відповідати на критику та заперечення на співбесіді

   28 листопада 84

   Під час проведення співбесід рекрутери нерідко намагаються загнати своїми каверзними питаннями в глухий кут, щоб подивитися, як кандидат на посаду відреагує на незручну ситуацію. То як правильно відповідати на критику та заперечення на співбесіді?

  • Коли понаднормову роботу можна вважати незаконною

   27 листопада 85

   Роботодавці в нашій країні не завжди дотримуються вимог законодавства щодо праці, зокрема Кодексу законів про працю, який регулює всі питання, пов’язані з трудовою діяльністю. Щоб захистити свої права, працівник повинен знати, коли його хочуть додатково «навантажити» незаконною надурочною роботою.

  • Як навчитися відмовляти на роботі

   26 листопада 96

   Причини, з яких людина не може відмовити в проханнях, зазвичай доволі різні та індивідуальні

  • Куди вкладати гроші під час кризи: перспективні напрямки для інвестицій

   25 листопада 122

   Коли в світі по тій чи іншій причині настають кризові ситуації, страждають майже всі люди. Тільки одиниці залишаються у виграші, бо знаходять шляхи вигідно вкласти свої гроші. Jobs.ua вирішили розібратися у важливому питанні: куди інвестувати власні кошти, коли в світі вирує пандемія коронавірусу?

  • Як відпочити під час завалу на роботі

   24 листопада 117

   Абстрагування від завдань та роботи, навіть на незначний час у 5-10 хвилин, допомагає працівнику повернутися до роботи, отримавши нові сили

  • Праця та професії на полотнах найвідоміших художників світу

   23 листопада 193

   Доторкнутися до прекрасного особливо важливо у наші складні непевні часи. Тим паче, якщо мова піде про картини видатних художників, про яких чули навіть люди, далекі від живопису. Jobs.ua пропонує вашій увазі підбірку полотен видатних митців, на яких простежується тема роботи і зображення різних професій.

  • Нова пошта відкриває безліч нових вакансій під час карантину

   21 листопада 204

   З роботою в Україні зараз складно, з цим не посперечаєшся. І це на тлі інших вкрай неприємних подій: експерти прогнозують новий локдаун, та й карантин вихідного дня і кількість захворюваних на коронавірус не вселяють надію. Що вирішила зробити в цій ситуації Нова пошта? Компанія планує надати роботу двом з половиною тисячам нових співробітників.

  • Як заробляти на Preply, викладаючи іноземні мови онлайн – досвід випускниці ЛНУ імені Франка

   20 листопада 165

   Оксана в 2020-му році завершила навчання у Львівському національному університеті імені Франка. До того, як почала викладати англійську мову на Preply, вона вже мала за плечима вчительський досвід (у двох офлайн і одній онлайн школі). Вона люб’язно погодилася поділитися своїм успішним досвідом викладання англійської мови на Preply.

  Ctrl →
  1 з 1300

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору