Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1243

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Ще більше: в Україні прогнозують зростання зарплат
  19 липня 2

  За словами прем’єр-міністра, це не мережа для підвищення, й вже за два роки мінімальний показник середньо заробітної платні може знаходитися на рівні 620 доларів США. Згідно з існуючим зараз курсом

 • Все, що потрібно знати про пошук роботи професіоналам сфери медицини
  19 липня 7

  Найчастіше, навіть такі освічені шукачі, як випускники медичних навчальних закладів чи медперсонал із досвідом, просто не знають де та як знайти роботу в медицині.

 • Чому вони повинні взяти саме вас: що насправді хочуть дізнатися роботодавці
  19 липня 9

  Більшість кандидатів не має відповіді на таке запитання, й відчувають себе не впевнено, завідома моделюючи й власне фіаско на інтерв’ю.

 • Невербальне спілкування: як сподобатися роботодавцю
  18 липня 20

  Це також знадобиться тим шукачам, хто намагається справити гарне враження та розмірковує, як сподобатися на співбесіді роботодавцю, якщо самих навичок та знань, часом забракує.

 • Десять питань, які потрібно задати собі, перш ніж шукати нову роботу
  18 серпня 16

  У будь-якому разі, такі моменти треба використовувати для того, щоб не просто покірно змінити свій профіль спеціаліста, але спробувати знайте дійсно своє зайняття.

 • Історії успіху: не відступати й не здаватися
  18 липня 9

  Тим складніше наслідувати відомих акторів, що, як ми вважаємо, досягли успіхів суто завдяки існуючому в них таланту.

 • Питання на співбесіді: до чого готуватися?
  17 липня 11

  Коли шукачеві радять готуватися до всього протягом інтерв’ю – то мають не аби яку рацію. То, які запитання ставлять на співбесіді, нерідко залежить не тільки від напрямку обраної праці але й від власних поглядів рекрутера

 • Як отримати зворотній зв'язок після співбесіди
  15 серпня 16

  Навіть негативний результат людина має дізнатися якомога швидше, щоб не зволікаючи продовжити свої пошуки. Крім того, дуже доречно буде дізнатися й про причини відмови.

 • Как правильно ставить задачи сотрудникам
  27 листопада 57

  Успех компании зависит не только от начальства, но и от сотрудников. Директор должен раздавать поручения, контролировать их качественное выполнение. Кажется, что всё сделано правильно, а работа сдана не в срок или не соответствует плану. Поэтому для повышения эффективности руководству необходимо знать, как правильно поставить задачу подчинённому.

 • Страхи перед собеседованием
  27 липня 128

  Неуверенность в себе погубила столько прекрасных возможностей стать успешным, востребованным и просто счастливым человеком! В повседневной жизни многих из нас преследуют страхи. Они мешают нам самореализоваться, получать высокую заработную плату, занимать престижную должность, найти достойного спутника жизни. Сегодня поговорим о тех, кто мешает удачно трудоустроиться.

Ctrl →
Стр. 1 з 1243

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору