Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1235

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • У Букінгемському палаці бракує кадрів
  20 травня 11

  Куди зникають королівські садівники та SMM-фахівці?

 • Ваші права на випробувальному терміні
  19 травня 22

  Випробувальний термін - важкий етап на шляху працевлаштування. Та не всі спеціалісти, нажаль, проходять його. Чи завжди вам було зрозуміло, чому ви не пройшли випробувальний термін, чи були згодні з цим? Ви маєте абсолютне право знати причину. Саме про права спеціаліста на випробувальному терміні й піде мова в цій статті.

 • Збір рекомендацій про кандидата
  16 травня 25

  роботиНевід’ємною частиною роботи HR-менеджера при пошуку відповідного кандидата під вакансію є збір інформації про спеціаліста та рекомендацій з минулих міст роботи. Все це допоможе HR-ру зрозуміти на скільки спеціаліст відповідає запиту роботодавця за його професійними властивостями та особистісними. Сьогодні спробуємо розібратись, яким чином менеджеру з персоналу проводити компанію по збору рекомендацій та з якою метою.

 • Робота - саме задоволення
  16 травня 48

  До речі, це далеко не самий поганий варіант "роботи мрії"

 • Майже вдвічі: українцям збираються підіймати середню зарплатню
  15 травня 117

  Шістьсот двадцять доларів "завтра" більш ніж триста дев'яносто сьогодні?

 • Розумний ризик? Справжній успіх!
  15 травня 67

  Успіх підкоряється сміливим!

 • Високотехнологічна HoReCa: можливо й в Україні
  14 травня 36

  Не так вже й складно, зробити це в Україні. Звичайно, якщо під поняття «складно» не попадає можливість знайти близько півмільйонну гривень, щоб розпочати такий бізнес.

 • "Постійні вакансії" сезонного періоду
  14 травня 76

  У сезон активності на українському ринку праці можна знайти й цікаві "постійні" вакансії

 • Готовы ли вы к должности руководителя?
  13 травня 50

  Руководящие должности считаются по праву одними из самых тяжелых. Любой специалист, стремящийся к карьерному росту, рано или поздно примеряет на себе и рассматривает возможность занять высокую должность по профессии и руководить своим личным отделом. При этому любые ожидания по достижению такой цели могут стать под сомнения, ведь все зависит от того, готовы ли вы к должности или нет. Готовность определяется уровнем развития ваших навыков, умений, знаний, количеством опыта.

 • Поради до співбесіди, які не працюють
  11 травня 67

  Готуючись до співбесіди вам, можливо, приходилось чути в свій адрес тисячі порад та рекомендацій турботливих родичей, близьких, друзів. Можливо, й ви самі не раз слухали поради коучей або HR-менеджерів у запису чи радились з ними напряму в пошуку видповидей на питання про результативну співбесіду. Але, як ви вже могли і самі впевнетися, не всі поради працюють відповідним чином на практиці. Ми зібрали для вас найбільш даремні поради, які ви могли почути чи ще почуєте від друзів, але вони не працюють або працюють лише в одиничних випадках. Давайте розберемось, що це за поради.

Ctrl →
Стр. 1 з 1235

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору