Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1221

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Робочі спеціальності vs вища освіта
  18 січня 50

  У країні й досі залишається тенденція, при якої 75% випускників - це ті, хто здобув вищу освіту, у більшості випадків заради «корочки»

 • Ошибки сотрудников на пути развития
  17 січня 10

  Эффективная команда работников подразумевает под собой каждого профессионально развитого сотрудника, ведь именно такого специалиста хочет видеть любой работодатель в компании. Несомненно, каждая рабочая единица должна стремиться к оттачиванию своих профессиональных способностей и постоянному постижению новых знаний и умений.

 • Ищем работу, не имея требуемого опыта: первые шаги молодых специалистов
  16 січня 48

  Тенденция к приему на работу молодых специалистов, которые реально хотят разобраться в работе и стать профессионалами сегодня развивается, как никогда

 • Украина развивает новые альтернативные технологии трендовых направлений
  15 січня 42

  Главными направлениями конкурса, в которых ожидают свежие идеи, стали актуальные сферы современной экономики

 • Чи корисний вільний графік роботи для здоров'я
  14 січня 32

  Про вільний графік роботи мріє багато фахівців. Це зручно тим, що ти сам можеш будувати свій розклад і не залежати від колег або інших умовностей. На жаль, не всі фахівці можуть дозволити собі вільне відвідування і не тільки через те, що підібрати роботу з вільним графіком дуже складно, але ще і через те, що вона не завжди корисна для здоров'я.

 • Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік
  14 січня 48

  На початку осені, ця цифра вже мала показник до 13 800 гривень

 • Пять причин рассказать о ваших увлечениях на собеседовании
  13 січня 26

  Чаще всего на собеседовании работодатель заинтересован в изучении профессиональной стороны специалиста и меньше значения придает его личным качествам и еще меньше увлечениям и хобби специалиста. Последнее может рассказать о специалисте и его образе жизни не меньше, чем первых два критерия. Наличие увлечений говорит о том, что у специалиста есть собственный источник вдохновения и энергии, а значит он является не менее интересной личностью. Из статьи вы узнаете еще как минимум пять причин, по которым следует рассказать об увлечениях специалиста на собеседовании.

 • Украинское законодательство объявило "войну" производственному травматизму
  10 січня 56

  На повестке ближайших двух лет работы отечественного правительства, сейчас стоит разработка и принятие не менее, чем 17 новых законов и подзаконных актов, которые станут базой постройки новой системы охраны труда в Украине

 • Як минув рік для українського фрілансу
  9 січня 39

  Наприклад, на найбільш відомих платформах, що пропонують послуги фрілансерів, ще у 2017 році було зареєстровано близько 220 000 таких спеціалістів. А вже за минулий рік, їх кількість зросла на цілих 100 000 робітників, що працюють віддалено

 • Виходить, Польща вже не "та"?
  12 березня 177

  Кількість трудових мігрантів з України до Польщі, дедалі меншає

 • Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

  Створити резюме
Ctrl →
Стр. 1 з 1221

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору