Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1239

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як впізнати хорошого працівника
  23 червня 42

  Ви розпочали пошуки здобувачів на вакантне місце або взяли на роботу стажера, але не знаєте чи хороший це працівник. Це ви зможете дізнатися або на співбесіді, або на випробувальному терміні по тому, на скільки кваліфіковано спеціаліст буде виконувати свою роботу. Але психологи також наголошують й на тому, що впізнати хорошого працівника можна й по тому, що він каже у щоденному спілкуванні та виконуючи ту чи іншу роботу. Ця стаття допоможе вам розпізнати гарного робітника для спільної співпраці.

 • Советы по составлению резюме на английском языке
  21 червня 26

  Учтите, что даже само название этого документа может отличаться в зависимости от того, где территориально располагается понравившаяся вам компания

 • Полезные фразы, которые стоит знать на собеседовании на английском языке
  21 червня 41

  Однозначно, соискатель будет выглядеть более презентабельно, а его иностранный язык будет более «живым», если в нем будут эти английские фразы для собеседования.

 • Історії успіху: три всесвітньо відомі "невдахи"
  20 червня 35

  Статистика багатьох опитувань демонструє невтішні дані. Як правило, майже 90% сучасних людей, зазнавши серйозних фінансових втрат на старті своїх бізнес-проектів, зупиняються одразу, не намагаючись зберігати «життєздатність» зроблених починань.

 • Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

  Додати вакансію
 • Показник мінімальної зарплатні має збільшитися вдвічі
  19 червня 63

  Українці вже за два роки мають змогу отримувати суттєво більші заробітні платні.

 • Що дратує ваших співробітників?
  18 червня 52

  Робота в компанії вимагає від кожного члена колективу дотримання певних моральних та етичних норм. Але кожного дня ми намагаємося вирішувати низку проблем, взаємодіяти з іншими робітниками, тому цілком можливо, що в вашому особистому просторі у вас з’являються певні причини, які можуть вас дратувати. jobs.ua спеціально для своїх читачів підібрала найбільш розповсюджені причини, за якими ваші колеги по роботі або ви, можуть відчувати себе збентежено чи дратівливо. Цікаво? Читайте далі у статті.

 • Досягли кар’єрного піку. Куди рухатись далі?
  17 червня 47

  Кар’єрний ріст - це невід’ємна частина професійного розвитку будь-якого спеціаліста. Де-хто з них проходить досить короткий шлях, а де-кому выпадає пройти довгий та досить нелегкий і заслужити своє місце в компанії та на кар’єрному шляху. Але у кожного кар’єрного росту на певній вакансії є свій пік з різних на то причин. Якщо ви досягли свого кар’єрного піку на посаді в компанії і не знаєте куди рухатись далі, ця стаття саме для вас.

 • Як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця
  12 червня 83

  Наявність рекомендаційного листа завжди додавав здобувачу впевненості, а работодавцю довіри саме цьому кандидату. Одна з особливостей рекомендаційного листа - надання його колишнім роботодавцем найкращим спеціалістам задля затвердження їх професійного досвіду та умінь. Як ви вже зрозуміли, видається такий лист тільки працьовитим, але мріє про нього кожний працевник. Сьогоднішня наша стаття присвячена тому, як отримати рекомендаційний лист від минулого роботодавця для подальшого працевлаштування.

 • Как правильно ставить задачи сотрудникам
  27 листопада 38

  Успех компании зависит не только от начальства, но и от сотрудников. Директор должен раздавать поручения, контролировать их качественное выполнение. Кажется, что всё сделано правильно, а работа сдана не в срок или не соответствует плану. Поэтому для повышения эффективности руководству необходимо знать, как правильно поставить задачу подчинённому.

 • Страхи перед собеседованием
  27 липня 107

  Неуверенность в себе погубила столько прекрасных возможностей стать успешным, востребованным и просто счастливым человеком! В повседневной жизни многих из нас преследуют страхи. Они мешают нам самореализоваться, получать высокую заработную плату, занимать престижную должность, найти достойного спутника жизни. Сегодня поговорим о тех, кто мешает удачно трудоустроиться.

Ctrl →
Стр. 1 з 1239

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору