Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1220

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Украина развивает новые альтернативные технологии трендовых направлений
  15 січня 26

  Главными направлениями конкурса, в которых ожидают свежие идеи, стали актуальные сферы современной экономики

 • Чи корисний вільний графік роботи для здоров'я
  14 січня 12

  Про вільний графік роботи мріє багато фахівців. Це зручно тим, що ти сам можеш будувати свій розклад і не залежати від колег або інших умовностей. На жаль, не всі фахівці можуть дозволити собі вільне відвідування і не тільки через те, що підібрати роботу з вільним графіком дуже складно, але ще і через те, що вона не завжди корисна для здоров'я.

 • Рейтинг столичних заробітних плат за минулий рік
  14 січня 36

  На початку осені, ця цифра вже мала показник до 13 800 гривень

 • Пять причин рассказать о ваших увлечениях на собеседовании
  13 січня 13

  Чаще всего на собеседовании работодатель заинтересован в изучении профессиональной стороны специалиста и меньше значения придает его личным качествам и еще меньше увлечениям и хобби специалиста. Последнее может рассказать о специалисте и его образе жизни не меньше, чем первых два критерия. Наличие увлечений говорит о том, что у специалиста есть собственный источник вдохновения и энергии, а значит он является не менее интересной личностью. Из статьи вы узнаете еще как минимум пять причин, по которым следует рассказать об увлечениях специалиста на собеседовании.

 • Украинское законодательство объявило "войну" производственному травматизму
  10 січня 47

  На повестке ближайших двух лет работы отечественного правительства, сейчас стоит разработка и принятие не менее, чем 17 новых законов и подзаконных актов, которые станут базой постройки новой системы охраны труда в Украине

 • Як минув рік для українського фрілансу
  9 січня 29

  Наприклад, на найбільш відомих платформах, що пропонують послуги фрілансерів, ще у 2017 році було зареєстровано близько 220 000 таких спеціалістів. А вже за минулий рік, їх кількість зросла на цілих 100 000 робітників, що працюють віддалено

 • Як втілити нереалізовані за рік цілі?
  8 січня 41

  Аналі своїх професійних успіхів за відпрацьований рік допомагають фахівцеві зрозуміти, чого він практично досяг і які цілі вдалося реалізувати за цей часовий відрізок. Вони також допомагають проаналізувати ефективність своєї роботи і дізнатися, які термінові завдання від начальника не були вирішені в повній мірі і їх слід перенести на інший часовий період, а які зовсім застаріли і вже не є актуальними для компанії в цілому.

 • Новий рік: нові зарплати та пенсії
  8 січня 81

  Для військовослужбовців передбачено зріст грошового забезпечення на 30%

 • Советы начинающему карьеристу
  7 січня 30

  Об успешной карьере мечтает любой амбициозный специалист. Это возможность реализовать свой творческий профессиональный потенциал, и возможность повысить свой статус, а также увеличить свою заработную плату. Однако, на любом профессиональном пути случаются трудности, которые тем или иным образом затрудняют и замедляют строить успешную карьеру. Jobs.ua подобрал советы от успешных специалистов и стартаперов начинающим карьеристам.

 • Виходить, Польща вже не "та"?
  12 березня 170

  Кількість трудових мігрантів з України до Польщі, дедалі меншає

Ctrl →
Стр. 1 з 1220

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

↑ Вгору