Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації

Публікації про роботу в Україні

Сторінка 1 з 1246

«Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

 • Як навчитися правильно відпочивати у відпустці
  21 серпня 20

  Ефективний трудовий процес неможливий без повноцінного відпочинку. Це необхідно фізіологічно і передбачено на рівні законодавства, в Трудовому кодексі (вихідні дні, відпустка). Динамічний темп життя, необхідність виконати максимум завдань за мінімальний період створюють велике навантаження, щільний робочий графік, психологічну залежність, що не дозволяє в повній мірі відпочити, навіть коли для цього з’являється вільний час.

 • Мінуси віддаленої роботи
  21 серпня 5

  Динамічний розвиток інформаційних технологій, різних сфер ринку підвищує актуальність віддаленої роботи, де найбільш важливий результат, а не фізична присутність людини в офісі. Формат відкриває хорошу перспективу збільшити свій дохід без відриву від основного виду діяльності, в декретній відпустці.

 • Куди піти працювати влітку
  21 серпня 3

  Літо — це традиційно час для відпочинку, принаймні під час відпустки, канікул. Але при бажанні його можна витрачати з максимальною користю і покращити особистий бюджет. Найбільше можливостей у студентів, молоді, адже їм доступний більший часовий ліміт, а ресурси меш обмежені обов’язками перед родиною, необхідністю без перерв перебувати на постійному робочому місці.

 • Секрети кар'єрного зростання
  21 серпня 3

  Успішна кар’єра – це мрія, яку дбайливо плекають багато робітників. Успішне просування по сходах досягнень гарантує високу зарплату, повагу колег і багато інших бонусів. Але як же домогтися цього зростання? Які методи використовувати, щоб просування неухильно йшло вгору? Розглянемо кілька важливих характеристик, які допоможуть просуванню до бажаної мрії.

 • Якщо вам потрібен персонал розміщуйте безкоштовно вакансію на сайті!

  Додати вакансію
 • Звільнення: крок у нове життя
  21 серпня 3

  Звільнення – важкий період навіть для емоційно стійких людей. У зв’язку з втратою постійного заробітку, більшість безробітних впадають в депресію. Але опускати руки все ж не варто. Відповідь на питання про те, що потрібно робити після звільнення, досить проста – зібратися з силами і рухатися далі!

 • Як підвищити продуктивність на роботі
  21 серпня 3

  Коли довго засидівся на одному місці, виникає логічне запитання: а чи не занадто мало сил я витрачаю на виконання своїх посадових обов’язків? Можливо, варто подумати, як підвищити продуктивність праці? Відповідь на це питання буде у кожного своя. Одні вважатимуть, що викладаються по максимуму, але їх недооцінюють, а інші поцікавляться методами, які дозволять збільшити свій ККД.

 • Ознаки того, що треба змінювати роботу
  21 серпня 2

  Будь-яка робота накладає на людину відповідальність і безліч завдань. Форс-мажори, аврали зустрічаються практично скрізь. Але якщо нерви вже на межі, кожен день стає рутиною, а вечір п’ятниці – справжнім святом, то є сенс замислитися над тим, чи варто міняти роботу.

 • Розумний підхід до відпустки
  18 серпня 29

  Літо - найкраща пора для відпочинку. Тому спеціалісти заздалегідь намагаються спланувати свої відпустки саме на цей час. Щоб відпустка не була зірвана та не приходилось повертатися до роботи, чи хвилюватися за недороблені справи, jobs.ua пропагандує розумний підхід до вибору та проведенню відпустки спеціалістом. Ця стаття саме про це.

 • Популярні напрямки розвитку світового ринку праці
  14 серпня 83

  У цей самий час, світовий ринок праці рухає розвиток у досить цікавих напрямках, визнаних прогресивними тенденціями на поточний рік.

 • Планування "ключових подій", як основа успіху
  13 серпня 51

  Це все нагадує автосугестію – процес самонавії, призваний поселити у словах та діях людини рішучість й впевненість у своїй спроможності досягти бажаного.

 • Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

  Створити резюме
Ctrl →
Стр. 1 з 1246

Рубрики публикаций

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають:

↑ Вгору