Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1320

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Як перестати лінуватися на роботі

   22 червня 46

   Якщо ви задавались наступним питанням – Чому лінь зазвичай перемагає і як зробити так, щоб цього більше не відбувалося з вами? – ця стаття для вас. Тому давайте розберемося, як перестати лінуватися на роботі і взагалі – як зробити так, щоб лінь перед вами капітулювала.

  • Як будувати робочі відносини після підвищення

   22 червня 60

   Коли в компанії змінюється керівник, підлеглі досить гостро сприймають ці зміни, бо до нового завжди звикаєш досить довго. Саме тому на початку, вам необхідно вирішити декілька найперших завдань: побудувати нові відносини зі своїми підлеглими, в минулому колегами; утворити дружній, надійний колектив для комфортної подальшої роботи.

  • Запеклі ботани – хто вони і в чому їхня особливість

   21 червня 28

   Практично всі найбагатші люди Сполучених Штатів – запеклі ботани. Цукенберг, Гейтс, Маск і Безос – цих мільярдерів знає весь світ. Вони успішні, надзвичайно розумні та інноваційні. І поряд з тим – ботани.

  • Розумова діяльність: як утримувати її на високому рівні?

   18 червня 90

   Щоб підтримувати діяльність мозку на стабільно високому рівні, прислухайтесь до рекомендацій Jobs.ua, наведених нижче.

  • Заздрощі у колективі: небезпечна тенденція із реальною загрозою кар’єрі

   18 червня 63

   Якщо вам не пощастило працювати серед колег, які вам заздрять, це наражає вас на небезпеку опинитися в епіцентрі пліток, інтриг та, навіть, «підстав»

  • Як акумулювати сили для особистих проєктів у позаробочий час

   17 червня 136

   Часто трапляється так, що задумуєш великий амбітний проєкт, але працювати над ним доводиться в позаробочий час. Але в позаробочі години хочеться відпочити і побути з сім’єю, та й сили потрібно звідкись брати після виснажливих робочих буднів.

  • Поради батькам стосовно профорієнтації

   16 червня 111

   Вибір професії – важливий вибір у житті кожної дитини, тому до цього питання батькам варто поставитися з усією відповідальністю.

  • Історії успіху: поради від сорок п’ятого президента Америки

   16 червня 73

   Будь-які, сприятливі здійсненню мрій ситуації, якими скористалися успішні люди, мають, низку "певних факторів"

  • Професії майбутнього у романах сучасних фантастів

   15 червня 111

   Уже в наш час з’являється безліч нових професій, про які ми раніше не знали, бо їх просто не існувало. А що вже говорити про майбутнє, яке несе в собі стільки незвіданих таємниць, стільки захоплюючих відкриттів, які приведуть до появи нових професій і спеціальностей, для яких ще навіть назв не придумано.

  • П’ятірка творчих професій, яким варто остерігатися штучного інтелекту

   27 жовтня 53

   До повстання машин іще далеко, але вже найближчим часом багатьом творчим професіям варто остерігатися штучного інтелекту, який демонструє феноменальні результати в створенні картин, скульптур, дизайнерських рішеннях і навіть музиці.


  Ctrl →
  1 з 1320

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору