Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації

  Публікації про роботу в Україні

  Сторінка 1 з 1297

  «Публікації» — в цьому розділі, ви зможете знайти, завжди свіжу й актуальну інформацію про ринок праці в Україні. Дізнатися останні новини, що стосуються працевлаштування. Знайти корисні публікації про роботу, поради від фахівців сфери працевлаштування та прочитати свіжі новини від наших партнерів.

  • Сильний лідер – сильна компанія: історія успіху Samsung

   26 жовтня 21

   Великі лідери, на відміну від простих управлінців, вміють повести за собою і надихнути. Таким був Лі Гонхі, молодший син засновника Samsung, який керував компанією більше тридцяти років і спромігся зробити з локальної південнокорейської компанії потужну транснаціональну корпорацію, яку знають в усіх куточках світу.

  • Правила життя Джордана Пітерсона – як перемогти хаос повсякдення і впорядкувати своє життя

   24 жовтня 74

   Джордан Пітерсон – клінічний психолог за фахом – і сам пережив затяжну депресію, тому чудово знає, про що говорити з людьми, які переживають складний період у житті. Його книга «12 правил життя. Як побороти хаос» розповідає про те, як впорядкувати своє життя, слідуючи дванадцяти простим правилам.

  • Корисна звичка: правильний перепочинок

   24 жовтня 67

   Аби життя було насиченим і щасливим, а робота – продуктивною, зверніть увагу на корисні звички. З початком нового тижня звикайте до нової корисної звички. Разом з jobs.ua пропонуємо спробувати навчитися робити перепочинок.

  • Поговоримо про погані стосунки з грошима і як це виправити

   22 жовтня 59

   Стосунки з грошима закладаються ще в дитинстві. Якщо у вас проблеми із вмінням заощаджувати гроші чи їхньою постійною нестачею, коріння фінансових негараздів криються саме там. Так, ми не можемо повернутися в дитинство, але ми можемо змінити своє ставлення до грошей.

  • Подорожуємо і заробляємо: як це зробити?

   21 жовтня 112

   В світі все більше стає популярним новий тренд, пов’язаний з подорожами: paycation. Це означає, що, подорожуючи, можна не лише повернути гроші за поїздку чи частково їх заощадити, а й навіть заробити при цьому.

  • Як запобігти погіршенню ментального здоров’я працівників в умовах пандемії

   19 жовтня 80

   Карантинні заходи, які запроваджені в усьому світі з метою запобігання пандемії COVID-19, мають також зворотній бік. Вони негативно впливають на світову економіку і ведення бізнесу, а також негативно відбиваються на ментальному здоров’ї кожної людини.

  • Як поводити себе на співбесіді

   18 жовтня 85

   Останні дослідження показують, що більшість співбесід при прийомі на роботу закінчуються невдачею. Адже результат таких заходів багато в чому залежить від того, чи сподобався претендент людині, що проводить співбесіду. Більшу частину фактичної інформації співробітники кадрових служб отримують з резюме претендентів, але в процесі особистого спілкування про неї часто забувають. Тому перше враження, яке кандидат справив на HR-фахівця залишається найголовнішим.

  • Найважливіші професії майбутнього за версією Міністерства освіти і науки України

   16 жовтня 128

   В наш час все стрімко трансформується, що навіть актуальність тих чи інших професій змінюється швидше, ніж змінюється одне покоління. Розглянемо разом з Jobs.ua прогнозований МОН України список найзатребуваніших професій майбутнього і з’ясуємо, в чому полягає специфіка деяких поки що екзотичних професій.

  • Що робити, якщо ви припустилися помилки на роботі

   15 жовтня 91

   Зайва увага та демонстрація шкоди може показати оточуючим, що ви зовсім розгублені та не вмієте справлятися зі складними ситуаціями

  • Кілька правил для кар’єристів

   14 жовтня 81

   Ви не лише мрієте про гарну кар’єру, алей і плануєте її. Вам це вдасться, якщо будете активні й помітні керівництву компанії. Якщо ж навпаки, сидітимете тихо, мов миша, боячись зайвий раз потрапити на очі начальству, то підвищення навряд чи отримаєте. Пропонуємо разом з jobs.ua кілька правил успішної побудови кар’єри від головної героїні одної з американських кінострічок.

  Ctrl →
  Стр. 1 з 1297

  Рубрики публикаций

  Шукаєте роботу?

  Шукаєте персонал?

  Часто шукають

  ↑ Вгору