UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Підписка на розсилку резюме

Підписка на розсилку резюме

Немає часу щодня заходити на сайт для перегляду нових надходжень резюме? Підпишіться на розсилку свіжих резюме на свій E-mail.

Якщо у Вас кілька відкритих вакансій різних напрямків діяльності - створіть підписку для кожної з них. В результаті Ви будете оперативно отримувати тільки відповідні Вам резюме фахівців без дублів і сміття.

Параметри підписки:

Ключові слова: *

Рубрика:

E-mail: *

Місто:

Підписка на резюме - шанс знайти потрібні кадри.

Зацікавленість компаній в кваліфікованих кадрах так само актуальна, як і пошук роботи шукачами. І складність такого процесу нітрохи не поступається в складності знаходження потрібної роботи. Крім резюме, що відгукуються на вакансії, кожен менеджер, відповідальний за своєчасне й ефективне закриття вакансій, нерідко ще й самостійно здійснює пошук кандидатів на пропоновану посаду.

Підписка на резюме – функція, що здатна своєчасно надати вам найсвіжішу інформацію про претендентів, які цікавляться вакансією вашої компанії. Такий підхід збільшить шанси того, хто шукає відповідні кандидатури, першим ознайомитися з резюме шукачів та обрати цікавих для нього користувачів.

Підписка на резюме на нашому сайті

Створюючи зручний пошук резюме на сторінках нашого ресурсу, зокрема працюючи над юзабіліті спеціальних підписок, розробники ресурсу нашої компанії врахували найважливіші параметри подібних запитів. Уточнивши необхідні вам дані, ви зможете швидко та якісно отримувати ті новини, які допоможуть вам у вашій роботі.

Підписка на резюме, яку ви можете замовити ставши нашим партнером, позбавить вас від витрат часу на пошук відповідних кандидатур і дасть можливість випереджати своїх конкурентів, отримуючи в першу чергу всю оновлену інформацію про зацікавленість вашою вакансією і шукачів, які можуть на неї претендувати.

↑ Вгору