Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 

Правила користування сайтом

Реєстрація на сайті безкоштовна (ознайомитися з угодою користувача).

При реєстрації вказуйте коректну електронну адресу (e-mail), на яку прийде посилання для активації облікового запису і будуть приходити результати пошукових агентів відповідно до вашої підписки, а також сповіщення від Адміністрації сайту.

На сайті передбачені такі типи профілів для реєстрації:

 • Шукач
 • Роботодавець (може бути Агентством)

Для кожного профіля діють свої послуги, сервіси та правила.

Заборонено створення:

 • декількох облікових записів для одного шукача;
 • декількох сторінок для одного роботодавця (компанії).

Для одного роботодавця (компанії) різними користувачами може бути створено декілька облікових записів, що будуть прив'язані до однієї сторінки роботодавця (компанії).

ШУКАЧ

Після реєстрації стає доступно:

 1. Розміщення резюме на сайті.
  • Резюме розміщується на сайті на постійній основі і завжди активно за замовчуванням.
   Для того щоб приховати резюме в результатах пошуку по сайту і пошукових системах, Вам необхідно зробити Ваше резюме неактивним в розділі «Мої резюме».
  • Оновлення дати публікації резюме, з метою підняття його вище за списком, відбувається коли користувач натискає «Оновити» в розділі «Мої резюме» (доступно один раз в 24 години).
 2. Відкритий доступ до контактних даних, зазначених роботодавцем під час додавання інформації на сайт.
 3. Отримання вакансій від роботодавців у відповідь на розміщені резюме.
  • Всі надіслані шукачеві вакансії зберігаються в особистому кабінеті в розділі «Надіслані вакансії» (на вказаний в резюме e-mail автоматично приходять повідомлення про надходження нових вакансій).

РОБОТОДАВЕЦЬ

Після реєстрації та додавання компанії стає доступно:

 1. Розміщення вакансій на сайті.
  • Щомісяця (кожне 1-е число) на «Баланс публікацій» нараховуються публікації, в залежності від регіону. Для компаній регіон визначається виходячи з міста розміщення центрального офісу.
   * Невикористані публікації, що нараховуються щомісяця, не переносяться на наступний місяць.

   * Для збільшення «Балансу публікацій» необхідно поповнити його в розділі «Платні публікації». Баланс платних публікацій діє протягом необмеженого терміну.
   * «Баланс публікацій» може бути змінений (переглянутий) при порушенні правил сайту.
   * При замовленні пакету «Платних публікацій» на баланс нараховуються «Публікації».
   * Списання публікацій відбувається при наступних діях:
   - при додаванні вакансії на сайт. Нова вакансія потрапляє на перевірку модератору;
   - при натисканні кнопки «Опублікувати». Вакансія розміщується на сайті на 30 днів, після чого вона деактивується;
   - при натисканні кнопки «Продовжити публікацію». Термін розміщення вакансії на сайті продовжується на 30 днів від дня завершення публікації (кнопка «Продовжити публікацію» доступна за 7 днів до закінчення терміну розміщення).
  • Оновлення дати публікації вакансії, з метою підняття її вище за списком (але не вище «Гарячих», «Термінових», «VIP вакансій»), доступне після підключення послуги «Автооновлення».
   Безкоштовне оновлення дати публікації вакансії доступне один раз в 24 години для «Гарячих», «Термінових», «VIP», «Прихованих» вакансій або «Вибери мене» і відбувається після натискання кнопки «Оновити» в розділі «Мої вакансії».
  • Замовлення послуг «Гаряча вакансія», «Термінова вакансія», «Прихована вакансія», «Автооновлення» або «Вибери мене» можливе для вакансій зі статусом «опублікована».
   Протягом дії платних послуг вакансію можна відредагувати без втрати послуги. При зупинці вакансії термін придбаної послуги не продовжується і не переноситься.
  • Після видалення користувачем вакансія розміщується в архів (приховуються контактні дані та можливість відправити резюме) і зберігається в базі на постійній основі.
 2. Відкритий доступ до контактних даних, зазначених шукачем під час додавання інформації на сайт (доступно після авторизації на сайті).
 3. Отримання резюме від шукачів у відповідь на розміщення вакансії.
  • Всі надіслані роботодавцю резюме зберігаються в особистому кабінеті в розділі «Надіслані резюме» (на вказаний у вакансії e-mail автоматично приходять повідомлення про надходження нових резюме).

В полі «Комерційна назва компанії» обов'язково має бути зазначено чи комерційна назва компанії, чи юридична назва або назва торгової марки, чи назва вашого сайту (без доменної зони, наприклад, не Jobs.ua, а Jobs). У разі реєстрації приватної особи як роботодавця, це поле необхідно заповнити за формою: ПІБ.
Інформація про компанію (назва, опис) повинна бути заповнена настільки, щоб компанію можна було ідентифікувати і визначити її сферу діяльності.
У протилежному разі компанія може бути заблокована (за сім календарних днів до цього користувачу буде надіслано електронного листа з попередженням).

Для надання обліковому запису компанії статусу «Перевірено» необхідно вказати в розділі «Мої дані» максимум інформації (логотип, опис діяльності, адреса, посилання на корпоративний сайт, код ЄДРПОУ, контактні робочі номери телефонів і т.д.), а також відправити нам копії документів, що підтверджують правдивість внесених даних (свідоцтва про реєстрацію, документів, що підтверджують права на використання назви, торгової марки, логотипу) на e-mail з темою листа «Для статусу Перевірено»: moderator@jobs.ua. У присвоєнні статусу «Перевірено» може бути відмовлено без зазначення причин.

АГЕНТСТВО

Статус «Агентство» обирається роботодавцем самостійно під час додавання компанії або присвоюється Адміністрацією сайту профілю «Роботодавець», якщо компанія не є прямим роботодавцем. У цьому випадку доступні можливості профілю «Роботодавець» за винятком:

 1. Розміщення вакансій можливе при замовленні пакету «Платних публікацій».
 2. Для розміщення вакансій на сайті Jobs.ua, компанія, що надає послуги з працевлаштування за кордоном, відповідно до п. 20 ст. 7 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності», зобов'язується надати Адміністрації сайту копію такої ліцензії на e-mail: moderator@jobs.ua.

ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

На сайті Jobs.ua заборонено:

 1. Розміщення будь-якої інформації, що не відноситься до назви поля, пропонованого для заповнення (e-mail, номери телефону і т.д.). Винятком є вакансії з підключеною послугою «Прихована вакансія».
 2. Розміщення в полі фотографії будь-якої інформації, що не є фотографією шукача/користувача (тобто реклами, картинок, контактних даних і т.д.), а також фотографій:
  • на яких не видно обличчя шукача;
  • з поганою якістю зображення;
  • що несуть негативну інформацію.
  *На фотографії має бути тільки шукач.
  *Фото має бути гарної якості, щоб обличчя було впізнаване.
  *Рекомендуємо обирати обличчя в анфас, якщо Ви обираєте фото в профіль або себе на повний зріст, то на цьому фото ваше обличчя має було впізнаване.
  *Дане поле не є обов'язковим для заповнення.
 3. Розміщення в полі логотипу будь-якої інформації, що не є логотипом роботодавця (тобто реклами, картинок, контактних даних і т.д.).
  *Дане поле не є обов'язковим для заповнення.
 4. Написання заголовку або тексту резюме/вакансій великими літерами (крім абревіатур), транслитом або іншими способами, що ускладнюють читання.
 5. Використання в заголовку резюме/вакансій інтонаційних знаків пунктуації, а також таких слів як: резюме, вакансія, робота, на роботу, на постійну роботу, шукаю, потрібні, необхідні, терміново і т.п.
 6. Розміщення резюме/вакансій в невідповідних рубриках.
 7. Розміщення оголошень, які не є резюме/вакансіями (в тому числі рекламних оголошень про послуги, товари або діяльності компаній).
 8. Розміщення однакових активних резюме/вакансій. Навіть якщо:
  • вакансії відрізняються заголовками;
  • резюме/вакансії відрізняються формулюванням, мовою написання, зарплатою.
 9. Якщо необхідно оновити резюме/вакансію, скористайтеся опціями «Оновити» або «Редагувати», а не додавайте дублюючі.

 10. Розміщення резюме/вакансій загального характеру:
  • без вказання назви посади в резюме/вакансії;
  • без опису вимог, обов'язків і т.п. в вакансії.
 11. Розміщення резюме/вакансій, що містять інформацію про більш ніж 1 посаду/вакантне місце.
 12. Розміщення резюме пов'язаних з пропозицією інтим-, ескорт-послуг.
 13. Розміщення вакансій/компаній пов'язаних:
  • з роботою, що порушує чинне законодавство України.
  • роботою в сфері інтим-, ескорт-послуг.
  • участю в фінансових пірамідах та інших сумнівних структурах;
  • будь-яким вкладенням коштів;
  • заробітком в Інтернеті.
 14. Розміщення в резюме/вакансії, в інформації про компанію посилань на конкуруючі з jobs.ua сайти або ті, що не мають прямого стосунку:
  • до шукача, тобто тих, що не є його портфоліо або сторінкою в соцмережах;
  • роботодавцю, тобто тих, що не є персональним сайтом цієї компанії.
 15. Розміщення назв (в інформації про вакансію, компанію; у логотипі; на сайті компанії роботодавця, якщо на нього вказане посилання) схожих з такими словами та словосполученнями: Работа+, Работа Плюс, Робота+, Робота Плюс, RabotaPlus, RobotaPlus, Джобс, Jobs і подібними (оскільки це може вводити в оману користувачів сайту Jobs.ua).
  Вийнятком є поле «Юридична назва компанії» у випадку внесення реєстаційного коду, підтверджуючого цю юр. назву.
 16. Розміщення вакансій, що порушують «Кодекс Законів про Працю», Закон «Про зайнятість населення» та ін. (в т.ч. містять вказівку статі або віку кандидата).
 17. Розміщення вакансій, що не відповідають вказаній сфері діяльності компанії. Такі вакансії можуть бути заблоковані (за сім календарних днів до цього користувачу буде надіслано електронного листа з попередженням).
 18. Розміщення тексту, що містить ненормативну лексику, нецензурні, образливі слова і вирази.

Погоджуючись з даними правилами - Ви погоджуєтесь їх дотримуватися.

Для розміщення інформації на сайті, рекомендується всі поля форми заповнювати гранично уважно.
Вся розміщена користувачем інформація перед публікацією проходить перевірку модератором.
Адміністрація може редагувати інформацію, блокувати оголошення та/або облікові записи без надання будь-яких пояснень та зазначення причин.
Якщо Ваш випадок - виняток, інформація буде розміщена на сайті, але тільки після схвалення її модераторами. При виникненні проблем звертайтеся в службу підтримки: тел.: +38(044) 451-42-23, e-mail: support@jobs.ua.

Інформація, розміщена користувачем на сайті, повинна бути правдивою і не повинна вводити в оману. В іншому випадку обліковий запис даного користувача може бути заблоковано або видалено.

У разі недотримання правил, Адміністрація сайту залишає за собою право коригувати/блокувати/видаляти оголошення та/або облікові записи, які не відповідають вказаним вимогам, без повідомлення користувача і без повернення грошових коштів в разі замовлення платних послуг сайту.

Листування з порушниками цих Правил, Адміністрація сайту не веде.

Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати дані правила в односторонньому порядку.
У цьому випадку всі зміни будуть опубліковані за адресою http://jobs.ua/agreements та набудуть чинності з дати їх розміщення.

Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами інформацію, а також не надає додаткової інформації крім тієї, що вказана користувачами.

Часто шукають:

↑ Вгору