UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 

Правила користування сайтом

Дані Правила користування сайтом (далі – «Правила») встановлюють обов’язкові умови користування сайтом.
Будь-ласка, ознайомтесь із даними Правилами. Якщо Ви хочете користуватись послугами сайту, Ви повинні в повній мірі дотримуватись Правил. У разі незгоди із Правилами повністю або частково, просимо Вас припинити користування сайтом.
Послуги надаються «as is» («такими, якими вони є»). Всі та будь-які користувачі сайту розуміють та визнають, що невідповідність результату надання послуг очікуванням користувача, не є фактом неналежного надання таких послуг.

Реєстрація на сайті безкоштовна (ознайомитися з угодою користувача).

При реєстрації вказуйте коректну електронну адресу (e-mail), на яку прийде посилання для активації облікового запису і будуть приходити результати пошукових агентів відповідно до вашої підписки, а також сповіщення від Адміністрації сайту.

На сайті передбачені такі типи профілів для реєстрації:

 • Шукач
 • Роботодавець (може бути Агентством)

Для кожного профіля діють свої послуги, сервіси та правила.

Заборонено створення:

 • декількох облікових записів для одного шукача;
 • декількох сторінок для одного роботодавця (компанії).

Для одного роботодавця (компанії) різними користувачами може бути створено декілька облікових записів, що будуть прив'язані до однієї сторінки роботодавця (компанії).

ШУКАЧ

Після реєстрації на сайті та активації облікового запису шукачу стає доступно:

 1. Розміщення резюме на сайті.
  • Резюме розміщується на сайті на постійній основі і завжди активно за замовчуванням.
   Для того щоб приховати резюме в результатах пошуку по сайту і пошукових системах, Вам необхідно зробити Ваше резюме неактивним в розділі «Мої резюме».
  • Оновлення дати публікації резюме, з метою підняття його вище за списком, відбувається коли користувач натискає «Оновити» в розділі «Мої резюме» (доступно один раз в 24 години).
  • Замовлення послуг «Автооновлення», «VIP резюме» або «Обери мене» можливе для резюме зі статусом «опубліковано».
   Протягом дії платних послуг резюме можна відредагувати без втрати послуги. При зупинці резюме термін придбаної послуги не продовжується і не переноситься.
  • Після видалення користувачем резюме розміщується в архів (приховуються контактні дані та можливість запропонувати вакансію) і зберігається в базі на постійній основі.
 2. Відкритий доступ до контактних даних, зазначених роботодавцем під час додавання інформації на сайт.
 3. Отримання вакансій від роботодавців у відповідь на розміщені резюме.
  • Всі надіслані шукачеві вакансії зберігаються в особистому кабінеті в розділі «Відгуки на резюме» (на вказаний в резюме e-mail автоматично приходять повідомлення про надходження нових вакансій).

РОБОТОДАВЕЦЬ

Після реєстрації на сайті, активації облікового запису (записів) та створення сторінки компанії роботодавцю (компанії) стає доступно:

 1. Розміщення вакансій на сайті.
  • Щомісяця (кожне 1-е число) на «Баланс публікацій» нараховуються тестові публікації, в залежності від регіону. Для компаній регіон визначається виходячи з міста розміщення центрального офісу.
   * Невикористані публікації, що нараховуються щомісяця, не переносяться на наступний місяць.
   * Для збільшення «Балансу публікацій» необхідно поповнити його в розділі «Платні публікації». Баланс платних публікацій діє протягом необмеженого терміну.
   * «Баланс публікацій» може бути змінений (переглянутий) на власний розсуд Адміністрації при порушенні правил сайту.
   * При замовленні пакету «Платних публікацій» на баланс нараховуються «Публікації».
   * Списання публікацій відбувається при наступних діях:
   - при додаванні вакансії на сайт. Нова вакансія потрапляє на перевірку модератору;
   - при натисканні кнопки «Опублікувати». Вакансія розміщується на сайті на 30 днів, після чого вона деактивується;
   - при натисканні кнопки «Продовжити публікацію». Термін розміщення вакансії на сайті продовжується на 30 днів від дня завершення публікації (кнопка «Продовжити публікацію» доступна за 7 днів до закінчення терміну розміщення).
  • Оновлення дати публікації вакансії, з метою підняття її вище за списком (але не вище «Гарячих», «Термінових», «VIP вакансій»), доступне після підключення послуги «Автооновлення».
   Безкоштовне оновлення дати публікації вакансії доступне один раз в 24 години для «Гарячих», «Термінових», «VIP», «Прихованих» вакансій або «Обери мене» і відбувається після натискання кнопки «Оновити» в розділі «Мої вакансії».
  • Замовлення послуг «Гаряча вакансія», «Термінова вакансія», «Прихована вакансія», «Автооновлення» або «Обери мене» можливе для вакансій зі статусом «опублікована».
   Протягом дії платних послуг вакансію можна відредагувати без втрати послуги. При зупинці вакансії термін придбаної послуги не продовжується і не переноситься.
  • Після видалення користувачем вакансія розміщується в архів (приховуються контактні дані та можливість відправити резюме) і зберігається в базі на постійній основі.
 2. Відкритий доступ до контактних даних, зазначених шукачем під час додавання інформації на сайт (доступно після авторизації на сайті).
 3. Отримання резюме від шукачів у відповідь на розміщення вакансії.
  • Всі надіслані роботодавцю резюме зберігаються в особистому кабінеті в розділі «Відгуки на вакансію» (на вказаний у вакансії e-mail автоматично приходять повідомлення про надходження нових резюме).

У полі «Комерційна назва компанії» обов'язково має бути зазначено одне або кілька із наступних найменувань: комерційна назва компанії; юридична назва компанії; назва торгової марки компанії (права на яку правомірно належать компанії); назва вашого сайту (без доменної зони, наприклад, не Jobs.ua, а Jobs). У разі реєстрації приватної особи як роботодавця, це поле необхідно заповнити за формою: ПІБ.
Інформація про компанію (назва, опис) повинна бути заповнена настільки, щоб компанію можна було ідентифікувати і визначити її сферу діяльності.
Не дозволяється вказувати назву неіснуючої компанії, назву іншої компанії, назву, за якою неможливо ідентифікувати компанію.
У протилежному разі сторінка компанії (роботодавця) може бути заблокована (з обмеженням доступних можливостей користування сайтом) або перейменована Адміністрацією сайту на власний розсуд. При цьому Адміністрація сайту не зобов’язана зазначати причини такого блокування (перейменування).

Для надання обліковому запису компанії статусу «Перевірено» необхідно вказати в розділі «Мої дані» максимум інформації (логотип, опис діяльності, адреса, посилання на корпоративний сайт, ідентифікаційний код, контактні робочі номери телефонів і т.д.), а також відправити Адміністрації сайту копії документів, що підтверджують правдивість внесених даних (виписки з ЄДР, документів, що підтверджують права на використання назви, торгової марки, логотипу) на e-mail з темою листа «Для статусу Перевірено»: moderator@jobs.ua.
Вказані компанією дані не повинні бути суперечливими, у разі наявності у компанії сайту – такі дані повинні відповідати інформації сайту.
Остаточне рішення щодо надання компанії статусу «Перевірено» приймається Адміністрацією сайту на власний розсуд. У присвоєнні статусу «Перевірено» Адміністрацією сайту може бути відмовлено без зазначення причин.

АГЕНТСТВО

Статус «Агентство» обирається роботодавцем самостійно під час додавання компанії або присвоюється Адміністрацією сайту профілю «Роботодавець», якщо компанія (роботодавець), на думку Адміністрації сайту, не є прямим роботодавцем. У цьому випадку доступні можливості профілю «Роботодавець» за винятком:

 1. Розміщення вакансій можливе при замовленні пакету «Платних публікацій» або у випадку, якщо Адміністрація сайту на власний розсуд прийме рішення щодо нарахування тестових публікацій на «Баланс публікацій» такої компанії (роботодавця).
 2. Для розміщення вакансій на сайті Jobs.ua, компанія, що надає послуги з працевлаштування за кордоном, відповідно до п. 20 ст. 7 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності», зобов'язується надати Адміністрації сайту копію такої ліцензії на e-mail: moderator@jobs.ua.

ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ

На сайті Jobs.ua заборонено:

 1. Розміщення будь-якої інформації, що не відноситься до назви поля, пропонованого для заповнення (e-mail, номери телефону і т.д.). Винятком є вакансії з підключеною послугою «Прихована вакансія».
 2. Розміщення в полі фотографії будь-якої інформації, що не є фотографією шукача/користувача (тобто реклами, картинок, контактних даних і т.д.), а також фотографій:
  • на яких не видно обличчя шукача;
  • з поганою якістю зображення;
  • що несуть негативну інформацію.
  *На фотографії має бути тільки шукач.
  *Фото має бути гарної якості, щоб обличчя було впізнаване.
  *Рекомендуємо обирати обличчя в анфас, якщо Ви обираєте фото в профіль або себе на повний зріст, то на цьому фото ваше обличчя має було впізнаване.
  *Дане поле не є обов'язковим для заповнення.
 3. Розміщення в полі логотипу будь-якої інформації, що не є логотипом роботодавця (тобто реклами, картинок, контактних даних і т.д.).
  Забороняється розміщувати об’єкти права інтелектуальної власності (в т.ч. логотипи), на які роботодавець не має відповідних прав. У випадку пред’явлення Адміністрації сайту у зв’язку із цим претензій, позовів, вимог третіх осіб, роботодавець зобов’язаний розглядати та вирішувати такі претензії, позови, вимоги самостійно, власними силами та за власний рахунок.
  *Дане поле не є обов'язковим для заповнення.
 4. Написання заголовку або тексту резюме/вакансій великими літерами (крім абревіатур), транслитом або іншими способами, що ускладнюють читання.
 5. Використання в заголовку резюме/вакансій інтонаційних знаків пунктуації, а також будь-яких зайвих слів, не пов’язаних із назвою посади (зокрема, але не виключно: резюме, вакансія, робота, на роботу, на постійну роботу, шукаю, потрібні, необхідні, терміново і т.п.).
 6. Розміщення резюме/вакансій в невідповідних рубриках.
 7. Розміщення оголошень, які не є резюме/вакансіями (в тому числі рекламних оголошень про послуги, товари або діяльності компаній).
 8. Розміщення однакових активних резюме/вакансій. Навіть якщо:
  • вакансії відрізняються заголовками;
  • резюме/вакансії відрізняються формулюванням, мовою написання, зарплатою.
  *Якщо необхідно оновити резюме/вакансію, скористайтеся опціями «Оновити» або «Редагувати», а не додавайте дублюючі.
 9. Розміщення резюме/вакансій загального характеру:
  • без вказання назви посади в резюме/вакансії;
  • без опису вимог, обов'язків, умов роботи і т.п. у вакансії.
 10. Розміщення резюме/вакансій, що містять інформацію про більш ніж 1 посаду/вакантне місце.
 11. Розміщення резюме пов'язаних з пропозицією інтим-, ескорт-послуг.
 12. Розміщення вакансій/компаній пов'язаних:
  • з роботою, що порушує чинне законодавство України.
  • роботою в сфері інтим-, ескорт-послуг.
  • участю в фінансових пірамідах та інших сумнівних структурах;
  • будь-яким вкладенням коштів;
  • заробітком в Інтернеті.
 13. Розміщення в резюме/вакансії, в інформації про компанію посилань на конкуруючі з jobs.ua сайти або ті, що не мають прямого стосунку:
  • до шукача, тобто тих, що не є його портфоліо або сторінкою в соцмережах;
  • до роботодавця, тобто тих, що не є персональним сайтом цієї компанії.
 14. Розміщення назв (в інформації про вакансію, компанію; у логотипі; на сайті компанії роботодавця, якщо на нього вказане посилання) схожих з такими словами та словосполученнями: Работа+, Работа Плюс, Робота+, Робота Плюс, RabotaPlus, RobotaPlus, Джобс, Jobs і подібними (оскільки це може вводити в оману користувачів сайту Jobs.ua).
  Вийнятком є поле «Юридична назва компанії» у випадку внесення ідентифікаційного коду, який підтверджує цю юр. назву.
 15. Розміщення вакансій, що порушують Кодекс законів про працю України, Закон України «Про зайнятість населення», Закон України «Про рекламу» та ін. (в т.ч. містять вказівку статі або віку кандидата або інші дискримінаційні обмеження).
 16. Розміщення вакансій, що не відповідають вказаній сфері діяльності компанії. Такі вакансії можуть бути заблоковані Адміністрацією сайту на власний розсуд.
 17. Розміщення тексту, що містить ненормативну лексику, нецензурні, образливі слова і вирази.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АДМІНІСТРАЦІЇ САЙТУ

 1. Користувач розуміє та погоджується з тим, що:
  • 1.1. Адміністрація сайту не є організатором та (або) ініціатором будь-яких угод між користувачами (між шукачами та роботодавцями). Всі угоди між шукачами та роботодавцями (агентствами) укладаються напряму.
  • 1.2. Адміністрація сайту не є учасником угод між шукачами та роботодавцями (агентствами), а сайт є платформою для надання інформаційних послуг.
  • 1.3. Адміністрація сайту намагається вживати всіх можливих заходів з метою недопущення введення користувачів сайту в оману, при цьому Адміністрація в будь-якому випадку не несе відповідальність за зміст матеріалів, що публікуються користувачами на сайті.
  • 1.4. Адміністрація сайту не несе відповідальність за недотримання роботодавцем законодавства про працю (зокрема, але не виключно, Кодексу законів про працю України, Закону України «Про зайнятість населення»), Закону України «Про рекламу».
 2. У випадку виникнення претензій шукача до роботодавця (агентства) та (або) роботодавця (агентства) до шукача, користувачі зобов’язуються пред’являти такі претензії самостійно, без необхідності залучення Адміністрації сайту, а також звільняють Адміністрацію сайту від всіх вимог, зобов’язань, компенсацій щодо відшкодування шкоди, збитків, витрат тощо, що виникли в результаті та (або) у зв’язку із такими претензіями.
 3. Користувачі самостійно в повному обсязі несуть відповідальність за всі ризики, пов’язані із використанням сайту.
 4. Адміністрація сайту не несе відповідальність за відсутність можливості користування сайтом з причин, що не залежать від Адміністрації, а також у зв’язку із порушенням користувачами даних Правил.
 5. У разі виникнення будь-яких несправностей в роботі сайту, Адміністрація сайту буде вживати всіх можливих заходів для їх найшвидшого усунення. Разом з тим, користувачі розуміють та погоджуються, що використання сайту може бути обмежено через випадкові технічні помилки, в результаті форс-мажорних обставин та/або з інших підстав, що не залежать від Адміністрації сайту.

ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ НА САЙТ

 1. Графічне оформлення та зовнішній вигляд (дизайн) сайту є результатом творчої художньої діяльності та охороняється відповідно до законодавства України.
 2. Всі права інтелектуальної власності на складові частини сайту, а також на сам сайт належать Адміністрації та охороняються, зокрема, але не виключно Цивільним Кодексом України, Господарським кодексом України, Кримінальним кодексом України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про авторське право і суміжні права», Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг», Законом України «Про охорону прав на промислові зразки», а також іншими нормативно-правовими актами та відповідними міжнародними угодами і конвенціями.
 3. Користувачу заборонено використовувати сайт та (або) його складові частини будь-якими способами, які порушують права інтелектуальної власності Адміністрації сайту та (або) третіх осіб.
 4. Будь-яке використання розміщених на сайті об'єктів права інтелектуальної власності (в тому числі елементів візуального оформлення сайту, символіки, текстів, баз даних, графічних зображень, ілюстрацій, фото та інших об'єктів) без дозволу Адміністрації сайту або іншого належного правовласника є незаконним і може бути підставою для судового розгляду та притягнення порушників до відповідальності відповідно до законодавства України.
  • 4.1. Категорично заборонено створювати на основі сайту чи його складових частин інших об’єктів права інтелектуальної власності без попередньої письмової згоди на це Адміністрації сайту. Жоден об'єкт інтелектуальної власності, який є складовою частиною сайту, не може бути скопійований (відтворений), збережений в пам’ять пристрою Користувача, перероблений, поширений, опублікований, викачаний, переданий, проданий або іншим способом використаний цілком або по частинах, без попереднього письмового дозволу Адмінітсрації або іншого належного правовласника.
  • 4.2. Користувачам категорично заборонено використовувати бази даних сайту з метою передачі їх третім особам (крім випадків передачі агентствами інформації прямим роботодавцям) та (або) з метою розсилки будь-яких повідомлень (в тому числі рекламних оголошень), не пов’язаних із працевлаштуванням конкретного шукача в конкретного роботодавця.

Погоджуючись з даними правилами - Ви погоджуєтесь їх дотримуватися.

Для розміщення інформації на сайті, рекомендується всі поля форми заповнювати гранично уважно.
Інформація, розміщена користувачем на сайті, повинна бути правдивою і не повинна вводити в оману.
Вся розміщена користувачем інформація перед публікацією проходить перевірку модератором.

Адміністрація сайту може подати запит на електронні копії документів (паспорта, виписки з ЄДР, документів, що підтверджують права на використання назви/торгової марки/логотипу, прайс-листа, портфоліо тощо) для перевірки й уточнення внесених даних.

Адміністрація на власний розсуд може редагувати інформацію, блокувати оголошення та/або облікові записи (з обмеженням доступних можливостей користування сайтом) без надання будь-яких пояснень та зазначення причин.
У разі недотримання Правил, Адміністрація сайту залишає за собою право коригувати/блокувати/видаляти оголошення та (або) сторінки компаній (роботодавців), та (або) облікові записи, які не відповідають вказаним вимогам, без повідомлення користувача і без повернення грошових коштів в разі замовлення платних послуг сайту.
Адміністрацією на власний розсуд без повідомлення користувача з бази даних можуть бути видалені без можливості відновлення:

 • обліковий запис, яким не користувалися більше одного року (12 місяців). Разом з ним може бути видалена вся розміщена/відправлена користувачем інформація;
 • заблоковане оголошення (резюме/вакансія) через сім робочих днів з моменту його блокування;
 • заблокований обліковий запис користувача або обліковий запис користувача, сторінка компанії якого заблокована, через сім робочих днів з моменту блокування облікового запису та (або) сторінки компанії (роботодавця). Разом з ним може бути видалена вся розміщена/відправлена користувачем інформація.

Якщо Ви не згодні з блокуванням і вважаєте, що Ви не порушили Правила сайту, то Ви можете звернутися в службу підтримки по e-mail: support@jobs.ua або за телефонами вказаними в Контактах. Листування з порушниками цих Правил, Адміністрація сайту не веде.

Бездіяльність зі сторони Адміністрації сайту у випадку порушення користувачем даних Правил не позбавляє Адміністрацію сайту права вжити відповідних заходів щодо захисту своїх інтересів у майбутньому, а також в будь-якому випадку не означає відмову Адміністрації сайту від своїх прав при вчиненні користувачем аналогічних порушень в майбутньому.

Адміністрація сайту залишає за собою право редагувати дані правила в односторонньому порядку.
У цьому випадку всі зміни будуть опубліковані за адресою http://jobs.ua/agreements та набудуть чинності з дати їх розміщення.

Адміністрація може не розділяти точку зору авторів інформаційних матеріалів і не несе відповідальності за інформацію, що розміщують користувачі, а також не надає додаткової інформації крім тієї, що вказана користувачами.

Часто шукають

↑ Вгору