UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Освіта
 3. MBA освіта в Україні. Бізнес освіта

MBA освіта в Україні. Бізнес освіта

Сторінка 1 з 3

МВА-програми, що пропонуються українськими бізнес-школами, добре закріпились на ринку освітніх послуг. Вони мають свою аудиторію учнів, надають навчання, яке не поступається в якості західним аналогам. Та і географічне місцерозташування бізнес-школ грає величезну роль – топ-менеджерам не потрібно їхати в іншу країну, всі необхідні знання вони отримують на батьківщині.


В українських МВА-школах вартість навчання більш ніж демократична. Їх цінова політика дозволяє здобути бізнес-освіту не тільки топ-управлінцям, а й менеджерам середньої ланки. Такий підхід сприяє вихованню грамотних керівників в рамках України, без додаткового навчання в популярних МВА-школах Англії, Канади та США.

 • Громадська школа бізнесу

  Поштова адреса: м. Львів, вул. Зелена, 109

  Інформація про МВА-програми: Громадська школа бізнесу - класична інноваційна бізнес-школа, покликана надавати повний комплекс бізнес-навчання та супроводу для малого і середнього бізнесу. Місія - здійснювати інтелектуальний супровід малого і середнього бізнесу в Україні.

  МВА освіта у Львові

 • Міжнародна Школа Бізнесу IBS

  Поштова адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна В. І. Леніна, 18

  Інформація про МВА-програми: Міжнародна Школа Бізнесу IBS Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля - це квалітативна бізнес-освіта для бажаючих систематизувати наявний досвід, розвинути управлінську компетенцію і підвищити особисту ефективність. Починаючи з 1997 року, IBS проводить програми навчання, орієнтовані на власників компаній, менеджерів вищої та середньої ланки управління, професіоналів, які не зупиняються на досягнутому. Наші клієнти - люди, націлені на кар'єрне зростання, розвиток і успіх. Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля першим в регіоні пройшов ліцензування і отримав державну акредитацію за програмою підготовки магістрів бізнес-адміністрування, а також акредитацію Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти. Програма МВА Міжнародної школи IBS - це єдина в Україні програма МВА, яка пройшла міжнародну акредитацію в Європейській Раді з бізнес-освіти (ЕСВЕ) в 2013 році, що підтверджує відповідність програми всесвітньо визнаним стандартам і гарантує випускникові визнання його диплома за кордоном.

  МВА освіта у Дніпропетровську

 • Компанія "Бізнес Грант"

  Поштова адреса: м. Одеса, вул. Бугаївська, 35 (бізнес-центр "Меркурій", оф. 916)

  Інформація про МВА-програми: Організація "Бізнес Грант" була заснована випускниками програм Відкритого Університету в 2010 р. з метою надати менеджерам і керівникам компаній високоякісні послуги європейських освітніх організацій з використанням сучасних освітніх технологій. Представляючи в Одесі програми Школи бізнесу Відкритого університету Великобританії, компанія "Бізнес Грант" є Регіональним центром в освітній системі Міжнародного інституту менеджменту ЛІНК. Наша організація навчає дорослих людей без відриву від основної діяльності за сучасними технологіями відкритої дистанційної освіти. Це дозволяє отримати знання європейського рівня в галузі менеджменту, маркетингу, фінансів, управління персоналом, придбати практичні навички їх застосування, підвищити ефективність управлінської роботи та особисту компетентність. Орієнтований на практику навчальний процес допомагає підвищити кваліфікацію, пройти професійну перепідготовку в рамках додаткового до вищої освіти і в кінцевому підсумку отримати ступінь МВА (Майстер Ділового Адміністрування), що підтверджує вищу кваліфікацію в менеджменті.

  МВА освіта в Одесі

 • Академія "International Management Academy"

  Поштова адреса: м. Київ, вул. Прорізна, 18/1г

  Інформація про МВА-програми: International Management Academy (IMA) розвиває в Україні бізнес-освіту європейського рівня з орієнтацією на практику і рішення конкретних завдань. IMA заснована в 2000 році і спочатку спеціалізувалася на проведенні тренінгів, семінарів і короткострокових курсів. У 2006 році IMA стає представником навчальних курсів Mini-MBA Лондонської Міжнародної Академії Бізнесу. З 2008 року Академія є ексклюзивним представником освітніх програм німецької Академії управління та економіки AFW м. Бад Гарцбург, Німеччина. У 2013 року запущено програму Executive MBA та програми Selected Executive MBA Академії управління та економіки AFW .

  МВА освіта в Києві

 • Московський державний університет економіки, статистики та інформатики (МЕСІ)

  Поштова адреса: м. Київ, вул. Солом'янська, 5 (оф. 424/2)

  Інформація про МВА-програми: Наші досягнення: - 13 роботи у напрямі додаткового бізнес-освіти; - 5 місце в Росії в рейтингу бізнес-шкіл; - переможці в номінації: "Краще співвідношення "Ціна якість" з найбільш широким охопленням регіонів".

  МВА освіта в Києві

 • Курси "Smart & Quick MBA"

  Поштова адреса: м. Київ, вул. Фізкультури, 28

  Інформація про МВА-програми: Курси міні МВА.

  МВА освіта в Києві

 • Бізнес-школа "Mini MBA Ukraine"

  Поштова адреса: м. Донецьк, пр-т Дзержинського, 69

  Інформація про МВА-програми: Надання послуг в області бізнес-освіти.

  МВА освіта в Донецьку

 • Бізнес-школа City Business School

  Поштова адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22 (офіс 520)

  Інформація про МВА-програми: City Business School - бізнес-школа нового типу, що поєднує в собі елементи класичної бізнес-освіти та новітніх освітніх систем і технологій. Студенти CBS отримують доступ до системи дистанційного навчання (СДН) - інтерактивного віртуального простору, в якому розміщені навчальні матеріали у форматі відео, мультимедіа, анімації, текстів, тренажерів, кейсів та практичних завдань. За підтримки досвідчених викладачів і тьюторів (наставників) учні поринають у світ бізнесу, де на практиці пробують свої сили у вирішенні завдань різних рівнів управління. Практика, гнучкість і доступність наших програм робить їх вдалим рішенням для всіх, хто цінує свій час і хоче сам планувати свої ресурси. Ми представляємо програми: MBA General, розраховану на 1,5 роки навчання, і MINI-MBA Professional, що забезпечує інтенсивне занурення в бізнес-середовище.

  МВА освіта у Києві

 • Единбурзька бізнес-школа

  Поштова адреса: м. Київ, вул. Довнар-Запольського, 9/10

  Інформація про МВА-програми: Київ - перше місто у Східній Європі, де школа відкрила свої двері. Українська столиця - відправна точка для розвитку в цілому регіоні від Східної Європи до Центральної Азії. Перша група MBA у Києві розпочала навчання в кінці січня 2010. У лютому 2010 почалося навчання першої групи в рамках модульної програми, яка дає можливість отримувати бізнес освіти жителям інших міст України: навчання проходить у форматі інтенсивних триденних щомісячних сесій у Києві. Офіс Единбурзької бізнес-школи в Києві став майданчиком для регулярних професійних форумів, майстер-класів за участю визнаних фахівців-практиків у галузі фінансів і маркетингу.

  МВА освіта у Києві

 • Центр бізнес-освіти Одеського державного економічного університету

  Поштова адреса: м. Одеса, вул.Пушкінська, 25, офіс 107

  Інформація про МВА-програми: Центр бізнес-освіти є структурним підрозділом одного з провідних та найстаріших економічних вищих навчальних закладів України, який заснований ще в 1921 році - Одеського державного економічного університету Головним завданням Центру бізнес-освіти є розвиток інноваційного підходу в управлінні бізнесом в умовах постійних змін ділового середовища шляхом підготовки слухачів на програмах МВА. Ми надаємо можливість усім нашим партнерам, клієнтам розвинути себе, відкрити нові перспективи розвитку компаній, запровадити всі інтегровані в процес навчання ідеї в практику і протистояти кризовим явищам. Адже якісна освіта - це шлях до успіху.

  МВА освіта в Одесі

Ctrl →
1 з 3

Часто шукають

↑ Вгору