Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в АН "Рієлт Буд" в Украине на Jobs.ua

АН "Рієлт Буд"

На сайте с 20 апреля 2012
 Проверено Заблокирована

Описание компании

ТОВ «Рієлт Буд» успішно працює на ринку нерухомості з 2002 року, надаючи послуги в сфері житлової, заміської та комерційної нерухомості.

Основними принципами робота агентства нерухомості є турбота про інтереси клієнтів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сумлінність та прозорість стосунків, конфіденційність інформації.


Наш ідеальний кандидат:

любить свою роботу та прагне отримувати гарний дохід; займає активну життєву позицію та налаштований на позитив; веде себе чесно та порядно, відповідально підходить до справи; вміє знаходити спільну мову з людьми та розуміти потреби клієнтів; хоче та вміє працювати на результат; сам може ставити перед собою задачі і виконувати їх; ефективно використовує свій робочий час; вміє працювати з комп'ютером на рівні користувача.

Що потрібно робити?

знаходити спільну мову з клієнтами; розуміти потреби кожного клієнта; якісно пропонувати позитивні якості об'єкту; успішно проводити угоди купівлі-продажу квартир; отримувати гідну винагороду.

В яких умовах доведеться працювати?

сучасний офіс в центрі міста Хмельницького; особисте робоче місце з комп'ютером та робочим мобільним телефоном; безлімітний Інтернет та безлімітні дзвінки на мобільний; працюючий принтер, ксерокс, факс; доброзичливі колеги; гідна оплата ваших зусиль.

Контактная информация

Адрес:Хмельницкий, вул. Подільська, 25
Телефон:

+38 (038) 275-22-52

+38 (067) 384-26-33

Контактное лицо:Дарія Романова

Вакансии в АН "Рієлт Буд"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх