Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Діамантбанк в Украине на Jobs.ua

Діамантбанк

На сайте с 15 ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Діамантбанк - це сучасний банк, який пропонує широкий спектр банківських послуг.23 роки на фінансовому ринку України ми прагнемо зростання, забезпечуючи високу якість наших продуктів та рівень обслуговування.

Досягнення і нагороди банку за 2016 рік:

  • Діамантбанк визнано переможцем у номінації «Найбільш клієнтоорієнтований Банк» в VIII Загальноукраїнському конкурсі «Банк року-2016» за версією Міжнародного Фінансового Клубу «БанкирЪ»;
  • Діамантбанк увійшов до п’ятірки лідерів за функціональні можливості сервісу Інтернет-банкінг «Diamantpay» за результатами дослідження «Простобанк Консалтинг»;
  • Діамантбанк отримав почесну відзнаку за розвиток послуги Visa Direct;
  • За результатами щорічного моніторингу Data Integrity Compliance Program від MasterCard Worldwide Діамантбанк визнано одним з найнадійніших партнерів міжнародної платіжної системи.

Діамантбанк – це команда кваліфікованих і досвідчених фахівців, які володіють сучасними знаннями у банківській сфері та люблять свою справу.

Якщо Ви активні, цілеспрямовані та готові ефективно працювати над реалізацією цікавих і амбітних завдань – ми будемо раді співпраці!

Контактная информация

Адрес:Киев, Контрактова пл., 10А
Телефон:

+38 (067) 507-63-30

Контактное лицо:Лисовая Елена

Вакансии в Діамантбанк

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх