Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в DECENT WORK в Украине на Jobs.ua

DECENT WORK

На сайте с 4 ноября 2016
 Проверено Заблокирована Агентство

Описание компании

Компанія Гідна праця пропонує Вам комплекс послуг з працевлаштування за кордоном: консультація та пошук роботодавця, підготовка контрактів з іноземними роботодавцями, переклад і підготовка документів для консульства або Візового Центру, сприяння у оформлення віз, оформлення страхового полісу, організація від'їзду до місця роботи і забезпечення зустрічі з роботодавцем.

Мережа агентів та регіональних представництв по всій Україні, забезпечує можливість заощаджувати Ваш час у вирішенні питань працевлаштування за кордоном.

Наші клієнти завжди проінформовані про вид робіт, заробітну плату і умови праці та мають можливість вийти на зв'язок у будь який час, перебуваючи за кордоном.

Процедура роботи з клієнтами максимально полегшена. Якщо Ви вибрали вакансію на сайті, відправляєте нам заявку через сайт, або іншими каналами зв'язку. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами.

Ми співпрацюємо тільки з надійними партнерами, які пропонують здобувачу гідну працю. Ви можете бути впевненими у вашому роботодавці.

Ліцензія: Наказ Мінсоцполітики від 31.05.16 № 604

Контактная информация

Адрес:Киев, ул. Бульварно-Кудрявская, 41
Телефон:

+38 (067) 365-87-81

+38 (066) 058-36-58

+38 (073) 158-61-66

Контактное лицо:Валентина

Вакансии в DECENT WORK

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме
↑ Наверх