UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в Didgital Marketing Agensy в Львові

Didgital Marketing Agensy

 Заблокована Перевірено
На сайті з 26 липня 2021

Опис компанії

ПОСЛУГИ З КОМПЛЕКСНОГО ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГУ- Детальний аналіз Вашого бізнесу;- Аналіз 5-10 конкурентів з Вашої ніші чи послуг;- Формування маркетингового плану просування бізнесу, бренду, товару чи послуги;- Стратегічний маркетинговий план з використанням маркетингових інструментів та каналів для досягнення цілей;- Зведення даних аналітики в звіти та проведення аналізу ефективності залучених маркетингових інструментів та каналів;- Складання кошторису витрат на різні методи просування;- Визначення чистого дохіду бізнесу з урахуванням вкладених коштів на маркетинг та отриманого доходу.
Залишити заявку на консультацію
ВИДИ ПОСЛУГ З МАРКЕТИНГУ ТА РЕКЛАМИ- ЗАПУСК РЕКЛАМИ - GOOGLE ADS Платна реклама в мережі інтернет, яка автоматично буде шукати Ваших клієнтів рекламуючи Ваші товари чи послуги. 

ЗАПУСК РЕКЛАМИ - TARGETING Таргетинг в соціальних мережах — спеціальний рекламний механізм, який дозволяє виділити з усієї аудиторії лише цільову (ЦА) й показати рекламу саме їй. 

СТВОРЕННЯ - MARQUIZ (ONLINE QUIZ MAKER FOR BUSINESS) Квіз-маркетинг — це новий метод отримання заявок з сайтів і соцмереж. Інтерактивні тести використовують для залучення цільової аудиторії. Вони генерують набагато більше заявок, ніж звичні форми захоплення лідів. Основна ідея тесту — зібрати контакти не тільки “гарячої” аудиторії, а й тих, хто ще не до кінця визначився з покупкою. 

НАЛАШТУВАННЯ GOOGLE - MERCHANT CENTER Для роздрібної торгівлі. Завантажуйте точні дані про товар та надавайте клієнтам актуальну інформацію. Завдяки Merchant Center потенційні клієнти будуть бачити в Google інформацію про ваші товари, зокрема їх ціну й наявність. 

 РОЗРОБКА САЙТІВ НА КОНСТРУКТОРІSITE BUILDER У конструктора сайтів WebsiteBuilder.com зрозуміла панель інструментів. Безкоштовне доменне ім’я. Безкоштовна реклама. Більше 10 000 чудових безкоштовних шаблонів.Безліч аддонів. 

НАЛАШТУВАННЯ - SEARCH CONSOLE Google Search Console – це безкоштовний сервіс, за допомогою якого ви можете отримувати інформацію про те, як ваш сайт представлений у результатах пошуку Google, його швидкість завантаження, сумісність з мобільною версією та згідно отриманих даних оптимізувати контент і усувати можливі недоліки. 

НАЛАШТУВАННЯ - GOOGLE ANALYTICS Google Search Console – це безкоштовний сервіс, за допомогою якого ви можете отримувати інформацію про те, як ваш сайт представлений у результатах пошуку Google, його швидкість завантаження, сумісність з мобільною версією та згідно отриманих даних оптимізувати контент і усувати можливі недоліки.  

ОФОРМЛЕННЯ ТА ВЕДЕННЯ SOCIAL FACEBOOK & INSTAGRAM З кожним роком все складніше уявити життя без соціальних мереж. Вони настільки захопили наш світ. Там продається все. Правда вам знадобляться харизма, комунікабельність, креатив, дисципліна та сила волі, щоб щодня робити цікавий контент, домовлятися про співпрацю, спілкуватися з передплатниками, підвищувати залучення і т.д. 

EMAIL РОЗСИЛКАСТВОРЕННЯ ДАШБОРДІВ Аналізуйте інтерес користувачів до електронних розсилок, сегментуйте базу і відправляйте листи тим, хто по-справжньому в них зацікавлений! Збирайте базу підписників через форму на сайт. 

СТВОРЕННЯ І ПРОСУВАННЯ КАНАЛУ В ТЕЛЕГРАМ Створення каналу в телеграм дозволяє залучати більше клієнтів, надавати посилання на товари чи послуги, підєднювати чат-боти для переписки. Замовити послугу

Ціль - просування бізнесів в Україні, бренду, послуги, товару.

Показати контакти

Вакансії в Didgital Marketing Agensy

У цієї компанії на даний момент немає активних вакансій.

Часто шукають

↑ Вгору