UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в Femida в Києві

Femida

 Заблокована Перевірено
На сайті з 9 вересня 2013

Опис компанії

З 1997 року на ринку охоронних послуг, охоронної, пожежної сигналізації, відеоспостереження, системи контролю та доступу працює ТОВ «Група Компаній Феміда» до складу якого входять структурні підрозділи, які ведуть напрямок діяльності в технічному забезпеченні, а саме: відео спостереження, системи доступу, контролю і охорони та здійснюють діяльність в сфері протипожежних систем безпеки.

Клієнтами наших підрозділів є державні і комерційні підприємства, підприємства з іноземними інвестиціями в місті Києві та всіх обласних центрах України.

Виконуючи договірні зобов'язання, співробітники нашого товариства керуються розробленими спільно інструкціями і неухильно їх дотримуються. Ми вдосконалюємо необхідну для Вас охорону і кваліфікований пропускний режим на об'єкті.

Крім цього, для виконання поставлених завдань, керівництвом впроваджено ряд організаційних заходів, які відрізняють нас від інших охоронних структур, а саме:

- для контролю обстановки на об'єктах в центральному офісі товариста та по регіонам України організовано цілодобову роботу чергової частини в яку регулярно надходить інформація від охорони, що дозволяє повною мірою володіти ситуацією на об'єктах, що охороняються;

- для своєчасного реагування на непередбачені обставини або термінового надання допомоги інспекторам охорони на об'єктах, що охороняються при черговій частині організовано цілодобову роботу груп оперативного реагування;

Відповідно до ліцензійними умовами кожен інспектор охорони проходить кваліфікований відбір, навчання та стажування. Вирішення цих питань покладено на роботу відділу кадрів і відділу безпеки.

Інспектори охорони за бажанням замовника можуть бути оснащені спеціальними засобами: пістолетами для стрільби гумовими кулями (дозвіл виходить в індивідуальному порядку), пістолети травматичної дії, шумовими, пістолетами психологічного дії, балонами зі сльозогінним газом «Терен-4», свистками та гумовими кийками. Для підтримки зв'язку інспектори охорони використовують радіостанції систем «Motorola» та «Kenwood»..

При необхідності, для посилення охорони об'єкта нами задіюються кінологи зі службовими собаками.

Одночасно нами проводиться страхування професійної відповідальності.

Працівники технічного відділу надають комплекс послуг по обладнанню та обслуговування охоронно-пожежної сигналізації, систем відеоспостереження.

Ми завжди готові запропонувати та обговорити найоптимальніший для об'єкта режим охорони, вартість охоронних послуг, розглянути пропозиції та побажання щодо здійснення охорони.

Показати контакти

Вакансії в Femida


Часто шукають

↑ Вгору