Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в HEX | Human EXperts в Украине на Jobs.ua

HEX | Human EXperts

На сайте с 13 сентября 2011
 Проверено Заблокирована Агентство

Описание компании

Рекрутингова компанія HEX | Human EXperts спеціалізується на пошуку фахівців за напрямками «інформаційні технології» та «телекомунікації». Партнерство з HEX | Human EXperts – це професійність та оперативність. Для кандидатів послуги безкоштовні.
Рекрутингова компанія HEX | Human EXperts спеціалізується на пошуку фахівців за напрямками «інформаційні технології» та «телекомунікації».

Ми добре розуміємось на особливостях ІТ бізнесу та специфіці ринку праці в цій сфері, що в поєднанні з класичними підходами до підбору персоналу гарантує високий рівень підготовки кандидатів.

Профільна спеціалізація, широке коло зв'язків у сферах ІТ і телекомунікацій, наявність постійно оновлюваної бази резюме та налагоджене співробітництво з незалежними експертами дозволяють нам здійснювати підбір персоналу професійно та оперативно.

Ми працюємо по всій Україні, СНД та країнах Східної Європи, а розташовані в самому серці Києва. З нами зручно працювати як у віддаленому режимі, так і безпосередньо в нашому затишному офісі.

Для кандидатів послуги безкоштовні. Ми пропонуємо тільки актуальні вакансії в кращих українських та зарубіжних компаніях. Додатково – захист трудових прав, допомога при переїзді до столиці, профорієнтація, фахове тестування, підготовка до співбесіди… чай та кава ;–)

Партнерство з HEX | Human EXperts – це конфіденційність, прозорі умови роботи, опрацьована ринком система гарантування, гнучка система оплати та широкий спектр додаткових послуг.

Контактная информация

Адрес:Киев, вул. Б. Хмельницького, 16-22, оф. 603-Б
Телефон:

+38 (044) 383-11-87

Контактное лицо:Ольга
Сайт:hex.kiev.ua/

Вакансии в HEX | Human EXperts

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Добавить резюме
↑ Наверх