Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в КА "Авторитет-плюс" / ФОП Осінська І.Л. в Украине на Jobs.ua

КА "Авторитет-плюс" / ФОП Осінська І.Л.

 Заблокирована Агентство  Проверено
На сайте с 11 мая 2016

Описание компании


Агентство з працевлаштування "Авторитет"(в особі ФОП Осінської Ірини Леонідівни) активно працює в сфері підбору персоналу з2009 року. За цей час з його допомогою знайшли роботу сотні громадян. Багато підприємств отримали кваліфікаційну допомогу у пошуку кадрів. Серед таких підприємств Хмельницький комбінат будівельних матеріалів", ПП Щерба В.А., кафе "Корнетто", рекламне агентство "Сарафан", агентство нерухомості "Проспект", інтернет-магазин "Rich Hunter", Готельно-ресторанний комплекс "Адамант", Мережа атозаправок "ОККО", ТОВ "Рикун", Сільсько-господарьське підприємство "Groupe Soufflet" та інші.Сьогодні агентство пропонує широкий спектр вакансій у таких сегментах ринку як фінансово-адміністративний сектор, оптова та роздрібна торгівля, виробництво,юриспруденція та консалтинг, медицина,будівництво, домашній сервіс та інші.

Основною стратегією роботи агентства є тісна співпраця с клієнтом. На протязі всього часу дії Договору кожен клієнт завжди отримає усю інформацію, що його цікавить. Ми завжди поруч, щоб допомогти Вам!
У 2012 році агентство, у особі її засновника Осінської Ірини Леонідівни, прийняло участь та стало дипломантом у конкурсі "Топ 25 успішних жінок Хмельницького", що було організовано газетою "Всім".

Показать контакты

Вакансии в КА "Авторитет-плюс" / ФОП Осінська І.Л.

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх