Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Континиум-Трейд "Там-Там" в Украине на Jobs.ua

Континиум-Трейд "Там-Там"

На сайте с 27 августа 2012
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Компанія ТОВ «Континіум-Трейд» - це успішна компанія з багаторічним досвідом роботи, основною цінністю якої є її колектив - цілеспрямований, дружній та працелюбний.

У 2005 році ТОВ «Континіум-Трейд» разом з партнерами побудувала у Луцьку комплекс торгівлі і послуг, аналогів якого до цього у Західній Україні не існувало – перший на Волині гіпермаркет. Він розрахований на сучасну зайняту людину, яка бажає отримати максимум якісних послуг і товарів в одному торговому закладі за короткий час.

Ми турбуємося про потреби своїх клієнтів і забезпечення високої якості їх обслуговування, прагнемо, щоб Ви здійснювали свої покупки із задоволенням, витрачаючи мінімум часу та грошей. Ми з повагою та вдячністю ставимося до покупців та відвідувачів мережі «Там Там», завжди прислухаємося та беремо до уваги Ваші пропозиції.

З 2012 року компанія працює в новому форматі «супермаркет» та планує розвиватися далі.

За даними досліджень компанії AC Nielsen у 2012 року частка мережі «Там Там» у місті Луцьк в каналі «сучасна торгівля» становить 30%, у т.ч. частка супермаркету «Express Там Там» 6%.

Згідно досліджень аналітичної компанії «GFK Ukraine», у першому кварталі 2014 року на ринку рітейлу спостерігається ріст кількості покупців у форматі "гіпермаркет". А значний внесок до досягнення таких результатів внесла і мережа гіпермаркетів «Там Там» разом із іншими мережами (Auchan та Velmart).

Контактная информация

Адрес:Киев, Днепровский район, улица Березняковская 31, Гипермаркет ТАМ-ТАМ
Телефон:

+38 (067) 361-29-53

Контактное лицо:Антонина - менеджер по подбору персонала

Вакансии в Континиум-Трейд "Там-Там"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

 
↑ Наверх