Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в Корпорація «Барком» в Києві

  Корпорація «Барком»

   Заблокована  Перевірено
  На сайті з 19 березня 2018

  Опис компанії

  Українська компанія, яка займається вирощуванням свиней, великої рогатої худоби, іншої сільськогосподарської продукції, виготовленням та реалізацією продуктів громадського харчування через власну торговельну мережу.

  ТМ «Родинна ковбаска» — це мережа магазинів, яка представлена в 11 областях: Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Київській, Вінницькій, Житомирській.

  Перший магазин «Родинної ковбаски» з’явився у Львові 2001 року. ТМ «Родинна ковбаска» налічує більше 200 магазинів. Кожен з яких має власний індивідуальний стиль та особливий дизайн. Тут можна придбати не лише широкий асортимент м’ясних виробів, а й молочну, овочеву та хлібо-булочну продукцію. Це високоякісний товар за доступними цінами. А головне — український!

  Наші переваги:

  1. Високоякісний продукт за доступною ціною.
  2. Лише власна сировина.
  3. Більше 100 найменувань ковбасних виробів.
  4. Власний м’ясопереробний цех.
  5. Власна пекарня.
  6. Мережа збуту на території 11 областей.

  ТМ «Хліборія» — хліб, булочки, вироби із слойоного тіста, смажена на олії продукція, торти — таким виглядає асортимент власної пекарні Рецептура виробів схожа на ту, за якою борошняні вироби готували ще наші бабці: жодних емульгаторів та харчових добавок. У асортименті — хліб із натуральних заквасок. Звичайний пшеничний, житній із чорносливом і зерновими. А також дієтичні вироби, зокрема, хліб із гречаного борошна із додаванням льону. Загалом ТМ «Хліборія» пропонує більше десятка видів різноманітного хліба. У асортименті — багет французький, виготовлений за найсучаснішими технологіями та справжнім французьким рецептом. А також близько 30 видів здоби з прісного та здобного тіста. З яблучною, вишневою, сливовою, капустяною та сирною начинками.

  На власній пекарні готують також смажені на олії вироби, як солодкі, так і солоні. Їх виробляють за опарним методом.Серед асортименту випічки ТзОВ «Барком» — торти, пляцки, тістечка, печиво.

  Новий напрямок — слойоні вироби (близько 20 різновидів) та струделі. У цих виробах за начинку слугують корисні для здоров’я людини яблука, родзинки, курага та чорнослив. А із домашнього сиру власного виробництва на пекарні «Баркому» виробляють популярний серед покупців сирник.

  Показати контакти

  Вакансії в Корпорація «Барком»

  У цієї компанії на даний момент немає активних вакансій.

  Часто шукають

  ↑ Вгору