Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Kyivstar в Украине на Jobs.ua

Kyivstar

На сайте с 15 ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

«Київстар» — національний оператор мобільного зв'язку. Наша задача полягає в тому, щоб надавати можливість якісного, надійного і доступного мобільного зв'язку якомога більшій кількості людей в України.
«Київстар» — національний оператор мобільного зв'язку. Наша задача полягає в тому, щоб надавати можливість якісного, надійного і доступного мобільного зв'язку якомога більшій кількості людей в України.
Вся робота нашої компанії спрямована саме на те, щоб об'єднувати людей, допомогати їм зрозуміти один одного, бути ближчими один до одного, вирішувати всі насущні питання особистого та ділового життя.
Ми уважно прислуховуємось до того, що наші споживачі та суспільство в цілому очікують від нашої компанії. Ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб відповідати цим очікуванням, що знайшли своє відображення в місії та цінностях компанії. Ці поняття допомагають нам чітко сформулювати та пояснити всім те, до чого ми прагнемо, як ми досягаємо поставленої мети і якими принципами ми керуємось при виконанні задач, що стоять перед нами.
Місія
Ми покращуємо щоденне життя людей, надаючи можливість вільно спілкуватися завдяки широкому вибору телекомунікаційних послуг найвищої якості.
Бачення
Бути беззаперечним лідером телекомунікацій в Україні, вартим найвищої довіри.
Цінності — Споживачі:
•Відповідальність: ми виконуємо те, що обіцяємо та є чесними з нашими клієнтами, тому що саме їхня довіра є нашим найціннішим здобутком.
•Простота: ми розробляємо та пропонуємо послуги, які є максимально корисними для наших клієнтів та легкими для розуміння і використання.
•Інновативність: ми пропонуємо найсучасніші технології та представляємо послуги, які задовольняють постійно зростаючі потреби наших клієнтів.
Цінності — Акціонери:
•Ефективність — ми працюємо так, аби віддача від нашої діяльності була максимальною.
•Прозорість — ми надаємо нашим акціонерам повну та достовірну інформацію.
Цінності — Працівники:
•Співпраця: ми — команда однодумців, яка працює для наших клієнтів, дотримуючись високого рівня ділової етики та ефективної взаємодії.
•Професіоналізм: ми — компетентні фахівці, відповідальні по відношенню до клієнтів, партнерів та наших колег.
•Досконалість: ми використовуємо всі можливості для досягнення найвищого рівня професіоналізму і постійно шукаємо нові шляхи вдосконалення.
Відповідальність «Київстар» перед суспільством
Ми робимо свій внесок у розвиток нашої країни і покращення життя кожного українця.
Кар'єра
Як кращий роботодавець України, ми пропонуємо необмежені можливості особистого і професійного розвитку в компанії, яка будує цифрову інфраструктуру і створює послуги, щоб сприяти економічному перетворенню України та її просуванню на шляху до процвітання.
Найкращим професіоналам ми запропонуємо конкурентоспроможні пакети винагород, неймовірно стимулюючу і цікаву робочу атмосферу та корпоративну культуру, що винагороджує і творчу геніальність, і працелюбність. Енергійність, навички лідера, відкритість до нового, колективна праця, креативність, здатність пристосовуватися до нових умов — це лише деякі зі слів, що визначають культуру нашої компанії. Можливо, тут є місце і для Вас?


Контактная информация

Адрес:Киев

Вакансии в Kyivstar

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

↑ Наверх