UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Компанії
  3. Робота і вакансії в LuckyWare Pro в Харкові

LuckyWare Pro

 Заблокована Перевірено
На сайті з 15 лютого 2010

Опис компанії

Компанія LuckyWare Pro заснована у 2007 році і на сьогоднішній день є успішною ІТ компанією, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення для замовників із Західної Європи (Німеччини, Швейцарії, Австрії, Великобританії та ін.), США та Канади. Компанія знаходиться в Україні та має два центра розробки (м. Івано-Франківськ та м. Харків).

З початку заснування Компанія розробила понад 500+ проєктів.

Наші основні напрямки розробки:

1) Веб-розробка (PHP, Java, JavaScript, TypeScript, C#, Visual Basic, Ruby, Groovy, Python, Node.js, J2SE, J2EE, .NET, ASP.NET, VB.NET, Zend, Yii, Magento, Joomla, Symfony, Drupal, TYPO3, WordPress, DotNetNuke, Rails, Grails, JQuery, AJAX, AngularJS, etc.)

2) Розробка програмного забезпечення для мобільних пристроїв (Java, C++, Objective-C, Swift, C#, JavaScript, TypeScript, iOS (iPhone, iPad, iPod, watchOS, tvOS), Android, Windows Mobile, Apache Cordova, Ionic, Android SDK , etc.)

3) Розробка десктопних додатків (C/C++, C#, Visual Basic, Java, J2SE, .NET Framework, WinAPI, Windows Forms, Swing, Qt, etc)

4) Embedded розробка (C/C++, Java, Windows drivers/NT services, Linux drivers/daemons, RTOS, etc) (включаючи телекомунікаційне обладнання з широким спектром протоколів)

За результатами статистичних даних 2013 – 2021 років, LuckyWare Pro знаходиться у списку Топ-50 найкращих ІТ-компаній Харківської області та є золотим призером у номінації «Лідер галузі». Національний бізнес-рейтинг опублікував інформацію про Компанію у своєму каталозі підприємств-лідерів України «Торгово-промислова Україна».

Головна цінність Компанії – її співробітники, які всі є "smart people who are getting things done". У нас працюють ті люди, які націлені на практичний результат. При відборі кандидатів ми більше приділяємо увагу не конкретним знанням певної технології, а здібностям людини, її цілеспрямованості.

Ми гарантуємо роботу зі складними та водночас цікавими проєктами, працюючи над якими можна проявити творчість та реалізовувати свій потенціал. Керівництво Компанії заохочує та всіляко сприяє як професійному, так і особистісному зростанню своїх співробітників, дає можливість розвиватися та досягати успіхів. Кожен наш колега — це насамперед особистість, а потім — професіонал у своїй галузі.

Ми пропонуємо співпрацю талановитим цілеспрямованим програмістам, менеджерам проєктів, тестувальникам, дизайнерам, а також іншим ІТ фахівцям, орієнтованим на результат та готовим вирішувати складні завдання.

В нашому колективі панує тепла сімейна атмосфера. Доброзичливий настрій та позитивне ставлення Ви відчуєте одразу при знайомстві з нашою Компанією. Зв'яжіться з нами для співбесіди, і Ви в цьому переконаєтесь особисто.

Компанія пропонує своїм співробітникам наступні умови роботи та соц. пакет:

• цікаві проєкти,

• офіційне працевлаштування

• велика оплачувана відпустка

• гнучкий графік роботи

• оплата спортивних захоплень

• захоплюючі корпоративні заходи (Новий рік, день народження Компанії та щомісячні корпоративи)

• вітання співробітників з днем народження, річницями роботи та святами Компанії

• оплата послуг няні для співробітниць, які вийшли достроково з декрету

• надання юридичної підтримки співробітникам у їхніх особистих питаннях

• корпоративні курси англійської мови з носієм мови

Чекаємо на ваше резюме за адресою: job@luckywarepro.com

Наш Facebook: www.facebook.com/LuckyWareProIT

Наш Linkedin: www.linkedin.com/company/luckyware-pro-ltd

Наш YouTube: www.youtube.com/...​/UCQv4Za9BXo5QeN1EK_gHLlg

Показати контакти

Вакансії в LuckyWare Pro


Часто шукають

↑ Вгору