Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Міжнародний центр з працевлаштування ILC в Украине на Jobs.ua

Міжнародний центр з працевлаштування ILC

На сайте с 8 августа 2011
 Проверено Заблокирована Агентство

Описание компании

Міжнародний центр з працевлаштування (ILC) є кадровою агенцією з офісами в містах Київ, Україна та Саскатун, Канада. За 11 років компанія успішно працевлаштували понад 5000 спеціалістів за кордоном, налагодила співпрацю з 400 компаніями в Канаді, Швеції, Великобританії, Італії, Ірландії та Німеччині. ILC пропонує вакансії провідних компаній-роботодавців у сферах металообробки, будівництва, сільського господарства, нафто- та газовидобувна промисловості, транспортних перевезень, готельно-ресторанного бізнесу та в м'ясопереробній галузі. Послугами ILC можуть скористатись спеціалісти з України, Ірландії, країн східної Європи та пострадянських країн.


Компанія ILC надає своїм клієнтам повний спектр послуг з працевлаштування за кордоном та імміграції: від консультацій про перші кроки працевлаштування за кордоном до підтримки під час адаптації в новій країні. Для роботодавців Компанія ILC надає послуги з пошуку та підбору кваліфікованих спеціалістів з України, Ірландії, країн східної Європи та пострадянських країн, організовує проведення професійного тестування та забезпечує підтримку під час адаптації працівників на новому робочому місці.

Місія ILC Ми пропонуємо кадрові рішення компаніям та можливість покращити своє життя людям шляхом індивідуального підходу, забезпечення якісного сервісу, надання широкого спектру послуг та прозорого ведення нашого бізнесу. Ми працюємо над вдосконаленням наших послуг через розвиток самої компанії, робочого процесу та нових ринків. Ми цінуємо довіру наших клієнтів до нашої компанії та робимо вклад у побудову тривалих взаємовідносин із кандидатами, роботодавцями та партнерами. Ми розуміємо, що саме ці люди є основою нашого бізнесу.

Контактная информация

Адрес:Киев, м. Київ, вул. О. Гончара, 57-б, 5 поверх
Телефон:

044 481-00-41

Контактное лицо:Консультант

Вакансии в Міжнародний центр з працевлаштування ILC

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

↑ Наверх