Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в N-iX в Украине на Jobs.ua

N-iX

На сайте с 15 ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

N-iX — це технологічна компанія з розробницькими центрами у Львові, Києві та Кракові, яка працює у сфері створення програмного забезпечення з 2002 року. Компанія спеціалізується на розробці високотехнологічних продуктів для компаній-постачальників ПЗ та технологічних стартапів, що динамічно зростають, на ринках Західної Європи, скандинавських країн та країн Північної Америки.

Команди розробників, що працюють в офісах N-iX , перебувають у постійній взаємодії зі штатними командами компаній-замовників, спільно створюючи сучасні технологічні продукти. Такий вид співпраці передбачає пряме спілкування з командою компанії клієнта і надає можливість стати її повноцінним членом, втілювати свої ідеї, працювати в середовищі та переймати досвід найкращих технологічних бізнесів.

Сьогодні компанія нараховує 500 спеціалістів, які працюють на понад 35-ти довго-термінових проектах компаній різних технологічних напрямків. Серед задач, над вирішенням яких пряцюють наші команди, є такі інноваційні проекти як (1) розробка цифрових технологій для письмових ручок (компанія Anoto), (2) створення системи для міжнародних платежів (компанія Currency Cloud) (3) розгортання соц. мережі, що дозволить пацієнтам з важкими захворюваннями отримати доступ до великої бази результатів геномного тестування, спілкуватись з пацієнтами, що мають схожі проблеми, отримувати консультацію лікарів та доступ до методів альтернативного лікування (4) створення технології, яка дозволяє персоналу виробничих підприємств та аеропортів керувати різноманітними процесами за допомогою мобільних пристроїв (компаніяSchad) та ін.

В компанії N-iX ми віримо у важливість постійного практичного досвіду у висококваліфікованій команді для професійного росту. Ми всіляко створюємо умови для того, щоб наші розробники могли рости в компанії з кожним наступним проектом. З нами працюють багато кращих спеціалістів ринку ІТ з різних технологічних напрямків. Процент старших розробників в компанії складає близько 70%. Останні два роки N-iX росте стрімкими темпами — тільки за перші 6 місяців 2015 року розпочато 8 нових партнерств, які створять більше ста нових можливостей для розробників.

Окремим напрямком роботи в компанії є створення ігор та мобільних рішень. N-iX має R&D, який займається розробкою власних мобільних та ігрових продуктів та продуктів для замовників.

Також, в N-iX вже більше восьми років працює напрямок технічного консалтингу для продуктів компанії OpenText — найбільшого канадського розробника ПЗ та найважливішого партнера SAP. У складі команди OpenText наші консультанти виконали більше 150 проектів у 27 країнах на всіх континентах. 2015 року наша компанія стала авторизованим партнером OpenText та самостійно надає послуги впровадження та підтримки її рішень.

Запрошуємо до співпраці професійних, талановитих та цілеспрямованих спеціалістів усіх напрямків розробки, а також спеціалістів з консалтингу, рекрутменту, управління проектами та адміністрування до команди компанії, що стрімко розвивається. В компанії працюють два розробницьких центри — у Львові та Києві, а також є супровід релокації спеціалістів з інших міст. Якщо Ви цікавитеся новими можливостями, запитайте про нові ролі в компанії у наших рекрутерів.

Контактная информация

Адрес:Львов, Вул. Стороженка, 32

Вакансии в N-iX

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

 
↑ Наверх